Perez: Imam nekoliko opcija za nastavak karijere

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Perez: Imam nekoliko opcija za nastavak karijere

Post od rajs41 » Čet Avg 09, 2018 9:02 pm

Slika
Meksički vozač izjavio je da još nije poznata njegova sudbina posle kupovine tima od strane novih vlasnika.

Pošto je već objavljeno da je Force Indija izašla iz stečaja i da je novi vlasnik tima konzorcijum predvođen Lowrencom Strollom, Sergio Perez objasnio je da još nema naznaka gde bi on mogao da se nađe naredne sezone.
“Imam nekoliko opcija za 2019. Naravno da želim da se nađem u Ferrariju ili Mercedesu, ali mislim da to sada nije moguće. Ostaje da pogledamo ostale mogućnosti.” kazao je Perez.
Vozač Force Indije u dosadašnjem toku šampionata uvek je pružao značajan otpor timovima iz velike trojke, pa je tako na kraju prošle sezone zauzeo odlično šesto mesto u šampionatu vozača.
“Želim da vidim koji će tim imati dobar auto sa kojim ja mogu da se borim za dobar rezultat. Takođe, pratiću i razvoj situacije u Force Indiji jer mislim da je to tim sa najviše potencijala.” dodao je Meksikanac.

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Re: Perez: Imam nekoliko opcija za nastavak karijere

Post od dinca93 » Pet Avg 10, 2018 9:42 am

Imao si sansu u velikom timu i prokockao je svetski.
Jedan od razloga zasto je McL zavrsio sa saradnju sa Perezom jeste katastrofalan odnos sa JBem, na stazi kao i van nje, a osim toga, negde sam procitao da je KMag bio brzi u simulatoru od Pereza, i to podosta, zaboravio sam sada tacno o kojoj razlici je bilo reci..
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Re: Perez: Imam nekoliko opcija za nastavak karijere

Post od rajs41 » Ned Avg 19, 2018 2:15 pm

Perez uskoro potpisuje nov ugovor?
Slika
Pošto je Force Indija dobila novog vlasnika, veliko je pitanje šta će se desiti sa trenutnom vozačkom postavom.

Pored kupovine ovog tima od strane novih vlasnika, a ujedno su i Daniel Ricciardo i Carlos Sainz objavili da će od sledeće godine voziti u drugim timovima, postavilo se veliko pitanje kako će se razvijati situacija na tržištu vozača dok je pored toga i Fernando Alonso najavio povlačenje. Takođe, upitno je da li će i Sergio Perez ostati u Force Indiji.
“Upravo sam pričao sa Sergiom.” kazao je novinar FOX Motorsporta. “On mi je rekao da je samo pitanje dana kada će potpisati novi ugovor sa Force Indijom.”
Takođe, Meksikanac je na jednom sponzorskom događaju u svojoj zemlji kazao da će naredne godine nastupati u Formuli 1.
“Biću u jednom veoma atraktivom timu u 2019.”
Pored toga priča se da bi Perez možda mogao da zameni Stoffela Vandoorena u McLarenu a Belgijanac bi sa druge strane mogao da se preseli u Sauber.

Odgovori