Mercedes objavio promene u svom tehničkom odelenju

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Mercedes objavio promene u svom tehničkom odelenju

Post od rajs41 » Čet Jul 12, 2018 10:37 pm

Slika
Nemački tim na kraju godine napustiće dva veoma važnja inženjera.

Aldo Costa i Mark Ellis napustiće nemački tima na kraju godine, a ova dva inženjera bila su važna karika od samog početka Merecdesove dominacije u Formuli 1. Costa koji je do sada imao funkciju direktora inženjeringa došao je u nemački tim baš iz Ferrarija i njegovu funkciju preuzeće John Owen. Sa druge strane Mark Ellis koji je u Štutgart pristigao iz Red Bulla napušta ulogu direktra performansi a na njegovo mesto pristiže Loic Serra.
“Ovo je važan trenutak za sve u timu. Takođe, stvara se prilika za nove ljude i kao što sam ranije rekao mi u Merecdesu imamo jaku organizaciju i prosto sam ponosan na sve razultate koje smo postigli skoro bez ikakvih problema iako je ranije bila određena smena generacija. Mark i Aldo pomogli su nam da osnujemo pravu strukturu a naša budućnost je svetla sa Johnom i Loicom.” kazao je šef Mercedesa Toto Wolff.

Korisnikov avatar
MosquitoSlayer
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 9:32 am

Re: Mercedes objavio promene u svom tehničkom odelenju

Post od MosquitoSlayer » Pet Jul 13, 2018 8:38 am

Aldo Costa - come to Ferrari bro :D
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem…

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Re: Mercedes objavio promene u svom tehničkom odelenju

Post od fap » Pet Jul 13, 2018 9:20 am

Po Mercedesu Aldo Kosta ostaje kod njih ali ce imati krace radno vreme

Odgovori