Kubica potvrdio da je imao potpisan ugovor sa Ferrarijem

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Kubica potvrdio da je imao potpisan ugovor sa Ferrarijem

Post od rajs41 » Sre Jul 11, 2018 9:11 pm

Slika
Ovaj Poljak već je bio viđen kao vozač tima iz Maranela ali ga je reli nesreća sprečila u tome.

Robert Kubica je pre pomenute nesreće poslednji put takmičarski vozio bolid Formule 1 iza farbirčki tim Renaulta. Sada, kada se uspešno oporavio, Polajk trenutno vrši ulugu test vozača Williamsa gde će se tokom sezone pojaviti na nekoliko treninga.
“Najčudnija stvar u celoj priči jeste da je taj moj reli vikend, na kojima sa zadobio povredu, trebalo da bude poslednji, jer moj novi tim mi nije davao mogućnost da se takmičim na više polja. Renault mi je to dozvolio jer su se osećali krivim, jer mi se te sezone bolid dosta kvario. I ja sam se ohladio o te priče, jer sam morao dosta da letim zbog toga.” kazao je Kubica.
Za sada Robert je odradio 76 trka u Formuli 1, ali da je pored pobede u Kanadi njegov najveći uspeh tek trebao da dođe jer ga je u 2012. čekao neki drugi tim.
“Da, to su bili crveni (Ferrari). To nije bilo novo, jer su svi spremali da objave tu vest. Ne znam da li je Alonso tada znao to. Ipak, moja plata tada bi bila manje nego u Reanultu.”

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Re: Kubica potvrdio da je imao potpisan ugovor sa Ferrarijem

Post od Deadpool » Sre Jul 11, 2018 10:12 pm

Eto zbog zezanja na reliju ni on ni mi nećemo saznati šta bi od toga ispalo.A i Masa bi dve sezone manje smrdeo u Ferariju.
PIRELI NAPOLJE IZ F1 !!!

Korisnikov avatar
Alukard
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 11:08 am

Post od Alukard » Sre Jul 11, 2018 10:41 pm

Ovaj covek je bio brutalno dobar vozac,verujem da bi i dalje bio u najboljih 10 na gridu,cak i sa ovakvom rukom.
Eto,ostali smo uskraćeni da ga vidimo u ferariju,a zasluzio je.
Slika

AlexPb
Reactions:
Pridružio se: Pet Apr 14, 2017 5:09 pm

Post od AlexPb » Čet Jul 12, 2018 12:08 am

Steta. Mada bi voleo da ga vidim da odveze bar jos jednu trku pre nego sto se definitivno povuce.

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Čet Jul 12, 2018 12:15 am

A što da ne da se Kimi oprosti u Monzi ispred svoje publike...i do kraja da nastavi Kubica

Odgovori