Raikkonen: Svake godine slušam istu priču ko poslednjih petnaest

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Raikkonen: Svake godine slušam istu priču ko poslednjih petnaest

Post od rajs41 » Pon Maj 07, 2018 9:45 pm

Slika
Finski veteran izjavio kako se svake godine susreće sa pričom o gubitku svog mesta u timu.

Priče o mogućim transferima vozača ove godine krenule su malo ranije nego inače, a sada u žiži interesovanja opet dolazi i Kimi Raikkonen. Vozač Ferrarija trenutno iza sebe ima 275 startova a već se spominje kako bi na njegovo mesto naredne godine mogao doći Daniel Ricciardo.
Zbog toga se Raikkonen i oglasio i odbacio sve navode:
“Uvek je ista priča u poslednjih 15 godina i svake godine ja gubim mesto u timu. Ja radim smoj posao na svoj način. Uživam u trkanju i to je jedini razlog zbog čega sam ovde. Svi u timu znamo šta želimo da postignemo i ako se sve kockice sklope videćemo šta se može desiti. Za sada ja želim da obavim posao na najbolji način i ima još mnogo da se vozi do kraja godine.” izjavio je Raikkonen.

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Re: Raikkonen: Svake godine slušam istu priču ko poslednjih petnaest

Post od dinca93 » Uto Maj 08, 2018 10:53 am

Koliko on uopste planira da vozi, to je pitanje. Ako posle losih voznji prehotdnih sezona nije izgubio poziciju, ne vidim zasto bi sada to bio slucaj kada je na nivou, pa mozda cak i bolji od Fetela. Bilo bi stvarno smesno da se to desi.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Odgovori