Ricciardo: Još neka pobeda i Red Bull možda bude atraktivan za mene

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Ricciardo: Još neka pobeda i Red Bull možda bude atraktivan za mene

Post od rajs41 » Uto Apr 17, 2018 8:40 pm

Slika
Pobednik VN Kine želi još više pobeda sa svojim timom kako bi produžio saradnju.

Australijanac je prikazao odlične performanse na nedeljnoj trci u Šangaju, što ga je svakako stavilo u prvi plan kod velikih timova. Danielu Ricciardo na kraju sezone ističe ugovor a kako navode pojedini mediji za njegove usluge mogli bi da budu zainteresovani i Merecdes i Ferrari.
“Ja definitvno želim da budem u najboljem bolidu. Mislim da je ovaj vikend prikazao da ako mi se prikaže šansa ja mogu da je iskoristim. Mogu da izdržim pritisak i da se nosim sa njim. Ali ako možemo da pobedimo na još kojoj trci sa Red Bullom, onda i oni mogu da budu akraktivna ponuda za mene. Ako to ne bude tako onda sigurno ima još neke druge opcije. Kao što sam na početku rekao, ova pobeda pomaže, ali ako ćemo naredne trke završavati na šestom mestu onda nije to to. Za sada je rano za bilo kakvu odluku.” kazao je Daniel Ricciardo.

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Re: Ricciardo: Još neka pobeda i Red Bull možda bude atraktivan za mene

Post od AndrejR » Uto Apr 17, 2018 11:45 pm

Ako prica ovako bez pokrica (neko mu nudi ugovor) onda nije bas pametan.

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Sre Apr 18, 2018 8:18 am

Mozda sebi dize cenu. U fazonu, necu da predjem u Ferari/Merc za klikere iako u njima mogu da pobedjujem

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Sre Apr 18, 2018 9:13 am

Pa nek se ne cenka baš mnogo pošto i Merc i Ferari nije da oskudevaju u zainteresovanim vozačima ;)
Greške su za početnike,mi iskusni pravimo katastrofe!

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Sre Apr 18, 2018 1:12 pm

Kao sto je i sam rekao da ne pobedjuje u dosadnim trkama, tako bih zeleo da ga vidim kako on vozi u istim, da ga vidim u borbi na stopericu, sa nekim od top vozaca. Sve njegove pobede su ispracene dozom srece, ili je imao srece sa SC, ili su se ispred njega polupali. Dakle da ga vidim na prvom mestu, posle borbe kakvu je Seb imao u Bahreinu, gde je cuvao gume celu trku a opet morao da ima kakav takav tempo da ostane ispred Botasa.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Sre Apr 18, 2018 1:51 pm

Ako se promene u aerodinamici budu tako odvijale da se potisak opet stvara vise odozgo nego sad, nema nista od njegovog trademark kocenja, onda ce postati novi Ferstapen.

Korisnikov avatar
nmc
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 9:57 am

Re: RE: Re: Ricciardo: Još neka pobeda i Red Bull možda bude atraktivan za mene

Post od nmc » Čet Apr 19, 2018 11:54 pm

dinca93 napisao:Kao sto je i sam rekao da ne pobedjuje u dosadnim trkama, tako bih zeleo da ga vidim kako on vozi u istim, da ga vidim u borbi na stopericu, sa nekim od top vozaca. Sve njegove pobede su ispracene dozom srece, ili je imao srece sa SC, ili su se ispred njega polupali. Dakle da ga vidim na prvom mestu, posle borbe kakvu je Seb imao u Bahreinu, gde je cuvao gume celu trku a opet morao da ima kakav takav tempo da ostane ispred Botasa.
Bas tako.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Odgovori