Formula e

Odgovori
Korisnikov avatar
ssaajjkkoo
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 4:57 pm

Formula e

Post od ssaajjkkoo » Pet Dec 14, 2018 1:15 pm

Slika

Pozdrav ljudi,
Sjutra počinje nova sezona u Formula E takmičenju. Kako kažu, prvi put će od osnivanja tog takmičenja biti 22 vozača. Takođe imaju i neka zanimljiva pravila, gdje osvajač pol pozicije dobija bodove, pa vozač koji ima najbrži krug takođe dobija dodatne bodove i možda i najzanimljivija opcija u takmičenju gdje publika uz pomoć aplikacije glasa koji vozač treba da dobije dodatnu snagu u trci.
Takođe imaju i dodatno ubrzanje ako određenu krivinu vataju široko, ovo me podsjeća na "Death Race" :mrgreen: gdje prelazite preko oznaka da bi skupili oružje ili štit :D

Slika

Da ne znate ko prenosi to takmičenje za teritoriju Srbije i CG?

https://www.fiaformulae.com/
Slika

Korisnikov avatar
ssaajjkkoo
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 4:57 pm

Re: Formula e

Post od ssaajjkkoo » Pet Dec 14, 2018 1:21 pm

Pošto više ne mogu mijenjati onaj post, evo saznao sam na oficialnom sajtu gdje mogu gledati prvu trku :D

Slika
Slika

Korisnikov avatar
Renault Terminator
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:17 am

Re: Formula e

Post od Renault Terminator » Pet Dec 14, 2018 5:52 pm

Ako ne grijesim...mislim da je do sada Renault najuspjesniji tim u tom takmicenju.Ali kako to i dolikuje Renaultu,kada razbiju konkurenciju oni onda pobjegnu iz sampionata kao prdez iz gaca😁...