Bottas uveren da će ostati u Mercedesu i 2020. godine

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am
Kontakt:

Re: Bottas uveren da će ostati u Mercedesu i 2020. godine

Post od DzonyDLG » Pet Dec 07, 2018 9:45 pm

Mi smo vodili najnormalniju raspravu oko toga sta bi Botas morao sve da ucini da bi postao sampion. Niko nije napisao nista sto implicira gubitak Mercedesa u sampionatu cak naprotiv, vodili smo se cinjenicom da kao najjaci tim ima najvece sanse za titulu ali da jacanjem konkurenata Botas ima znacajno manje sanse da se u takvoj konkurenciji domogne titule dok ima Hamiltona kao timskog kolegu. Dakle pisali smo o tome da li je sposoban da bude na takvom nivou da kao prvo nadmasi jednog Hamiltona u istom timu a onda i Fetela, Leklera, Verstapena ili Gaslija u konkurentskim timovima. Onda dodjes ti (fap) i kao grom iz vedra neba napises kako se mi feraristi hvatamo Mercedesa pritom jasno insinuirajuci da mislimo nesto lose. Stvarno mi vise nije jasna tvoja ocajnicka namera da napravis neku neprijateljsku atmosferu na ovom forumu. Zaista imas nekih psihickih problema.
"The fact is I don't drive just to get from A to B. I enjoy feeling the car's reactions, becoming part of it." Enzo Ferrari

Slika

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Pet Dec 07, 2018 9:47 pm

fap napisao:
Pet Dec 07, 2018 9:22 pm
Deadpool napisao:
Pet Dec 07, 2018 6:41 pm
fap napisao:
Pet Dec 07, 2018 6:00 pm

Evo @lesa ti sve lepo objasnio.Pa ko je sad opterecen napretkom Botasa
Niko ti nije dirao Hamiltona,niko ti nije dirao Mercedes,Tota ne bih dirao ni gumenim rukavicama,niko nije prozivao sudare između Mercedesa.Bezazlena rasprava o Botasovim opcijama.Čemu takva toksičnost,čemu izokretanje onog što je napisano?Jbg nije ti Merc dedovina a Ham brat od tetke...
Ja samo branim tezu da je Botas ovakav dobar za Mercedes.To sto vi prizeljkujete Botasa koji ce da pokaze zube prema timskom kolegi stA tu dobija Mercedes nista dobijaju konkurenti .Mercedes vise nije jak da bi mogao da forsira dva vozaca bez posledica.
Tako da je Botas ove godine obavio odli an posao drugog vozaca za Mercedes.
E sad sto pojedine to boli sto nije bio cvrsci u timskim duelima to je njihova stvar.
Ma dobar je Boki za Merc i Hamiltona ali nije za sebe.Priča ovde je šta bi Botas trebalo da uradi da sačuva mesto a u svetlu kritika na njegov račun baš iz tog Mercedesa i izjava da će Okon voziti u 2020-oj.Nisam siguran da će mu još jedna sezona "odličnog drugog vozača" pomoći.
Dogodine u Montrealu ;-)

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Pet Dec 07, 2018 11:03 pm

DzonyDLG napisao:
Pet Dec 07, 2018 9:45 pm
Mi smo vodili najnormalniju raspravu oko toga sta bi Botas morao sve da ucini da bi postao sampion. Niko nije napisao nista sto implicira gubitak Mercedesa u sampionatu cak naprotiv, vodili smo se cinjenicom da kao najjaci tim ima najvece sanse za titulu ali da jacanjem konkurenata Botas ima znacajno manje sanse da se u takvoj konkurenciji domogne titule dok ima Hamiltona kao timskog kolegu. Dakle pisali smo o tome da li je sposoban da bude na takvom nivou da kao prvo nadmasi jednog Hamiltona u istom timu a onda i Fetela, Leklera, Verstapena ili Gaslija u konkurentskim timovima. Onda dodjes ti (fap) i kao grom iz vedra neba napises kako se mi feraristi hvatamo Mercedesa pritom jasno insinuirajuci da mislimo nesto lose. Stvarno mi vise nije jasna tvoja ocajnicka namera da napravis neku neprijateljsku atmosferu na ovom forumu. Zaista imas nekih psihickih problema.
Dijagnoze mozes samo sebi da dajes ako vec neces kod lekara.
Psihicki finansijski a i u svakom pogledu sam u boljem polozaju od tebe.
Vi zelite jaceg Botasa sto je po meni ok jer tako imate vece sanse da uzmete titulu.Meni ovakav Botas savrseno odgovara Mercu.
Ali posto gubis imas pravo da se ljutis

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am
Kontakt:

Post od DzonyDLG » Pet Dec 07, 2018 11:52 pm

:lol: :lol: :lol:
"The fact is I don't drive just to get from A to B. I enjoy feeling the car's reactions, becoming part of it." Enzo Ferrari

Slika

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Sub Dec 08, 2018 7:54 am

fap napisao:
Pet Dec 07, 2018 11:03 pm
Dijagnoze mozes samo sebi da dajes ako vec neces kod lekara.
Psihicki finansijski a i u svakom pogledu sam u boljem polozaju od tebe.
Vi zelite jaceg Botasa sto je po meni ok jer tako imate vece sanse da uzmete titulu.Meni ovakav Botas savrseno odgovara Mercu.
Ali posto gubis imas pravo da se ljutis
Ja navijam za Ferari ali ti si pravi fanboy :smajli_sa_pivom:
Dogodine u Montrealu ;-)

Odgovori