VN Brazila 09.11.11.2018.

Odgovori
Korisnikov avatar
kimijevština
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 4:13 pm

Re: VN Brazila 09.11.11.2018.

Post od kimijevština » Sub Nov 10, 2018 11:53 pm

Tamerlan napisao:
Sub Nov 10, 2018 11:20 pm
Mario napisao:
Sub Nov 10, 2018 10:39 pm
Hamilton nije kaznjen....mislim da javim vrv smo to svi znali da ce da se desi i to je jedna velika sramota za ovaj sport ali eto cisto da javim....imate na F1 Planet tu vest
Šta bi se to promenilo i da je kažnjen Hamilton?Pričaš o nekoj sramoti a pogledaj samo šampione zadnjih 38 godina,pogledaj samo kako su se međusobno gađali zbog titule a tu su najviše prednjačili ovi za koje većina ovde navija.Navedi mi samo 1 primer da je Hamilton nekoga namerno izbacio sa staze zbog titule.Možete da ga mrzite koliko hoćete,dečko je najbolji i "najčistiji" vozač u istoriji.
Jesi li ti ozbiljan ili samo troluješ level pro?
''Steering wheel. Gloves and steering wheel yeah. Gimme steering wheel! Hey! HEY! Steering wheel, somebody tell him to give it to me! COME ON! MOVE!''

AlexPb
Reactions:
Pridružio se: Pet Apr 14, 2017 5:09 pm

Post od AlexPb » Ned Nov 11, 2018 12:31 am

AlexPb
Reactions:
Pridružio se: Pet Apr 14, 2017 5:09 pm

Post od AlexPb » Ned Nov 11, 2018 12:37 am

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Ned Nov 11, 2018 1:11 am

Fetel nikako da sastavi krug....te le najbrzi u jednom...pa u drugom sektoru, ali nikako celi krug

Tamerlan
Reactions:
Pridružio se: Sub Sep 29, 2018 5:16 pm

Post od Tamerlan » Ned Nov 11, 2018 1:42 am

kimijevština napisao:
Sub Nov 10, 2018 11:53 pm
Tamerlan napisao:
Sub Nov 10, 2018 11:20 pm
Mario napisao:
Sub Nov 10, 2018 10:39 pm
Hamilton nije kaznjen....mislim da javim vrv smo to svi znali da ce da se desi i to je jedna velika sramota za ovaj sport ali eto cisto da javim....imate na F1 Planet tu vest
Šta bi se to promenilo i da je kažnjen Hamilton?Pričaš o nekoj sramoti a pogledaj samo šampione zadnjih 38 godina,pogledaj samo kako su se međusobno gađali zbog titule a tu su najviše prednjačili ovi za koje većina ovde navija.Navedi mi samo 1 primer da je Hamilton nekoga namerno izbacio sa staze zbog titule.Možete da ga mrzite koliko hoćete,dečko je najbolji i "najčistiji" vozač u istoriji.
Jesi li ti ozbiljan ili samo troluješ level pro?
Ma jok,gde ozbiljan,nego slučajno ja ispratih zadnjih 38 sezona,svratih u prolazu na nekih 30 trka od toga 8 Spa Frankoš,pa nešto kroz maglu se prisetih ali izgleda da pišem gluposti,izvinjavam se i zaboravi na ovo kako ti nazivaš "trolujem",nego ako te ne mrzi samo mi reci jel imao Luis barem 1 incident vezan za titulu jer ja se nešto ne sećam?

Korisnikov avatar
Lesa091
Reactions:
Pridružio se: Čet Avg 03, 2017 10:30 am

Post od Lesa091 » Ned Nov 11, 2018 1:57 am

Sad bih ja napisao nesto, :D al zelim da uzivam u trci sutra i raspravi o obilazenjima. A ne o zaverama I hvalospevima o bezgresnima...

Hvala ko je javio oko “iznenadjujuce” odluke za Luisa. :smajli_sa_pivom: Sve je ocekivano, a sutra konacno imamo dvojcu najbrzih jednog do drugog u prvom redu, I da uzivamo, valjda nece mnogo izgubiti na soft na startu. :)

Korisnikov avatar
zarko.s.
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Post od zarko.s. » Ned Nov 11, 2018 8:58 am

Sirotkin opomenut za incident sa Hamiltonom

Slika

Rus je rekao da nije previše ljut na Hamiltona nakon incidenta koji su imali u Q2.

Hamilton nakon kvalifikacija nije ni pozvan kod sudija na razgovor, dok je Sirotkin zaradio opomenu zbog nepotrebno brze vožnje u izlaznom krugu.
"Zašto svi pričaju o tome, a ne o našim performansama. Ja nemam razloga da budem ljut na njega. Morao sam da vozim brže na kraju tog kruga kako bi zagrejao gume. To je bilo neplanirano. Između dva izlaska na stazu nismo imali previše vremena da ih zagrejemo u boksu i gume su posle bile hladne. On se pripremao za svoj krug, međutim oboje smo otišli na istu stranu u ključnom trenutku i morao sam da pređem preko trave“, izjavio je Sirotkin.

Korisnikov avatar
Schumacherista
Reactions:
Pridružio se: Ned Jul 09, 2017 5:15 pm

Post od Schumacherista » Ned Nov 11, 2018 9:06 am

zarko.s. napisao:
Ned Nov 11, 2018 8:58 am
Sirotkin opomenut za incident sa Hamiltonom

Slika

Rus je rekao da nije previše ljut na Hamiltona nakon incidenta koji su imali u Q2.

Hamilton nakon kvalifikacija nije ni pozvan kod sudija na razgovor, dok je Sirotkin zaradio opomenu zbog nepotrebno brze vožnje u izlaznom krugu.
"Zašto svi pričaju o tome, a ne o našim performansama. Ja nemam razloga da budem ljut na njega. Morao sam da vozim brže na kraju tog kruga kako bi zagrejao gume. To je bilo neplanirano. Između dva izlaska na stazu nismo imali previše vremena da ih zagrejemo u boksu i gume su posle bile hladne. On se pripremao za svoj krug, međutim oboje smo otišli na istu stranu u ključnom trenutku i morao sam da pređem preko trave“, izjavio je Sirotkin.
Djura će ti oprostiti što te je tukao 😁

Mario
Reactions:
Pridružio se: Sub Jul 07, 2018 2:42 pm

Post od Mario » Ned Nov 11, 2018 9:10 am

Da li su ti to Mercedes i Toto napisali sta da kazes a? Zar je neko mislio da ce da se zali,pa cije motore dobija Williams??? Ali sta god rekao FIA i Chalie su se pokazali jos jednom....svaka cast unistavate ovaj sport koji je vec polu unisten i kojem vec dobrano opada gledanost....Treba da promenite ime na F1 Britania ( Hamilton ) vise bi to ime odgovaralo

Korisnikov avatar
zarko.s.
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Post od zarko.s. » Ned Nov 11, 2018 9:16 am

Renault: Nismo imali tempo

Slika

Vozači francuskog tima su saglasni da tim nije bio u dobroj formi na kvalifikacijama u Brazilu.

„Danas nam je falilo dve ili tri desetinke. Q2 je bio izuzetno težak pošto je postojana mogućnost padavina i verovatno smo loše tempirali izlaske na stazu. Izvukli smo sve iz bolida, ali falilo nam je tempa i zato stojimo ovako loše u plasmanu. Sutra startujemo iz teške pozicije, ali bićemo realni i borićemo se za dobar rezultat“, izjavio je Hulkenberg.

„Ovo je bio generalno loš dan za nas. Znali smo da će biti neizvesno i jednostavno nije išlo onako kako smo želeli. Tokom celog vikenda nismo imali kvalifikacioni tempo. U petak smo imali nešto bolji tempo na dužim izlascima na stazu i to nam daje nadu za trku. Imamo određene strateške opcije na stolu i daćemo sve od sebe na trci“, rekao je Sainz.

Odgovori