Hamilton ne odbacuje mogućnost prelaska u Ferrari

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Hamilton ne odbacuje mogućnost prelaska u Ferrari

Post od rajs41 » Uto Nov 06, 2018 10:10 pm

Slika
Aktuelni šampion izjavio je da bi nekada možda razmislio o pozivu italijanskog tima.

Lewis Hamilton priznao je da bi bilo veoma teško da sebe zamisli da vozi za neki drugi tima osim Merecdesa, ali ujedno nije odbacio mogućnost prelaska u Ferrari ukoliko bi se nekada u budćnosti stvorili uslovi. Vozač Mercedesa je u Meksiku osvojio svoju petu titulu, što ga trenutno stavlja na drugu poziciju najuspešnijih vozača u istoriji koju deli sa Juan Manuelom Fangiom. Zbog toga u poslednje vreme pojavili su se navodi da bi Britanac mogao da pređe u najuspešniji tim u šampionatu, pa se on ovim povodom oglasio:
“U ovom trenutku, teško je zamisliti da vozim negde drugde. Ovo je moja familija, ovde sam odrastao i to sam rekao i u istom momentu kada sam vozio za McLaren. Mislim da jedan od razloga zbog čega sam želeo da odem je ta da vidim da li mogu da učinim nešto specijalno na nekom drugom mestu. Znao sam da mogu, ali morao sam da i to učinim na stazi. Sada, nemam potrebu da idem da osvojim titulu na nekom drugom mestu, ali nikada ne recite nikad.”

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Re: Hamilton ne odbacuje mogućnost prelaska u Ferrari

Post od dinca93 » Sre Nov 07, 2018 12:55 pm

Fetel je imao lepu vizitu garazi Mercedesa u Meksiku. Ko zna, mozda ako ne bude bio zadovoljan Ferarijem sl. sezone, ili odnosom sa Leklerom, dodje do starog dobrog swticha sa Hamom.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
Lesa091
Reactions:
Pridružio se: Čet Avg 03, 2017 10:30 am

Post od Lesa091 » Sre Nov 07, 2018 4:28 pm

Jedino ako ce Volfa da povede sa sobom. Jer u ovoj organizaciji u timu, gde kao vozac moras da brines o mnogo drugih stvari osim voznje, ne bi u DANASNJE vreme pobedili Sena-Sumaher-Alonso-Hamilton-Fetel zajedno u jednom coveku. U Mecki misle o svemu za svoje vozace i njima ostavljaju da oni razmisljaju samo o onome sto je na stazi i u bolidu, nista drugo. Podigli su nivo sa tim, i to je deo koji je falio Ferariju i Fetelu i Kimiju ove sezone. Mirnija glava i sve je drugacije, tako da ako su mogli da srede motor mogli bi sad i psihologa da angazuju (manja je investicija a vise se isplati). :)

A sto se izjave tice, lepo je covek rekao: "This is my family, this is where I grew up but I said the same thing when I was at McLaren."

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Sre Nov 07, 2018 10:36 pm

Nahjmanje se može vjerovati današnjim F1 šoferima. Poltroni, dvolične ulizice. Za parama, u Stefan GP... Većina.
Takava su vremena, oni prate trendove. Lova, prestiž, moć.

Odgovori