Šuškanja, spekulacije - Opsta diskusija

Odgovori
AlexPb
Reactions:
Pridružio se: Pet Apr 14, 2017 5:09 pm

Re: Šuškanja, spekulacije - Opsta diskusija

Post od AlexPb » Pet Dec 07, 2018 4:43 pm

Dobar video, jos bolja muzika u pozadini. :D

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Pet Dec 07, 2018 6:19 pm

Lesa091 napisao:
Pet Dec 07, 2018 4:07 pm
dinca93 napisao:
Pet Dec 07, 2018 3:39 pm
Mali offtopic.

Mercedes navodno sa motorom za 2019. jos nije ispunio ocekivanja u pogledu konjskih snaga. Kako Toto kaze, ima saznanja da su rivali napravili veci skok od njih, te je tim postavio nove ciljeve za razvoj. Sto se tice aero pravila, manje vise su svi vratili izgubljen df zbog novog prednje krila.
Kako sam ja razumeo tu vest, prvo su pre 6 nedelja dobili informacije da konkurencija dobro napreduje na polju motora. Pa su oni u Mecki postavili jos vise i ambicioznije ciljeve. I sad kasne za tim visim ciljevima. Samim tim, mislim da ne kasne nigde vec su na putu koji su prvobitno planirali.

I hvala za vest, poceo sam da prestajem da pratim razvoj preko zime :smajli_sa_pivom:
Malo da se razbije monotonija :smajli_sa_pivom:
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Pet Dec 07, 2018 9:31 pm

Hamilton produzio ugovor sa Mer edesom.
https://www.grandprix247.com/2018/12/07 ... extension/

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Pet Dec 07, 2018 9:47 pm

Ja .....kao sto sam razumeo .....Mercedes je krenuo u jedan pravac za motor, i videli su da to ne daje dobre rezultate. Zatim su se okrenuli u drugi pravac

Nešto kao Ferari posle letnje pauze...

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:

Post od gjoko-mkd » Pet Dec 07, 2018 9:52 pm

Ili bolje pogledajte video...neznam dali sam dobro razumeo( nije.mi jača strana direktan govor)

Korisnikov avatar
MosquitoSlayer
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 9:32 am

Post od MosquitoSlayer » Sub Dec 08, 2018 12:53 pm

gjoko-mkd napisao:
Pet Dec 07, 2018 9:52 pm
Ili bolje pogledajte video...neznam dali sam dobro razumeo( nije.mi jača strana direktan govor)

Pošto je Toto dao izjavu, ne verujem im ni reč. Prosto, iskustvo me je tako naučilo. Poslednje u nizu je problem sa Hamiltonovim motorom za vreme trke u Brazilu, pa drama da li će morati da mu menjaju motor u Abu dabiju i na kraju lagana pobeda kao da ništa nije biĺo. Dok se ne vide na stazi pravi problemi onda ih i nema. To važi za sve, ne samo za Mercedes.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem…

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Sub Dec 08, 2018 2:01 pm

Evo zasto je br. 1. Neverovatno koliko je napredovao na psihickom planu, I mozda je to njegova najjaca osobina sada. Osim toga, primetio sam da Hamilton ima neverovatnu motivaciju da spreci Ferari i Fetela da osvoje bilo sta dok je on tu, pogotovo nakon Baku-a prosle godine, a u ovom tekstu je to potvrdio. Takodje, zelja za unapredjenjem, I nakon ove sezone, gde je gotovo vozio bez greske je neverovatna. Obratite paznju na poslednju recenicu ;)

“I feel like I’m still not at my best,” said Hamilton at an event for team sponsor Hewlett-Packard. “I’m just on the way there, I’ve still got lots of work to do.
“We’ve just signed for another two years so ’19 and ’20 are going to be interesting. My goal is to make such Ferrari don’t win a championship within those two years – or Red Bull.”

And these guys are all much younger. I’m the third-oldest driver now in Formula 1, which is ridiculous because I’m only 33. But these guys, they’re all in their young teens now. So how do I remain relevant, how do I remain fitter than all these guys, how do I remain mentally more focussed and more diligent than all these other guys? That’s my super focus, to stay ahead of them.”

“I asked my team to send me an email from several different departments, asked them to be blunt. They don’t even need to tell me who the email’s from, just tell me the things [they] think I can improve on: If there’s been a certain experience this year you felt that could be better or something I’ve said that’s swayed the energy within the team.
“Because I’m looking to be the all-time great and that means winning in all areas.”
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:

Post od gjoko-mkd » Pon Dec 10, 2018 6:28 pm

Izbor guma za prve 4 trke....

Australia: C2 (Hard), C3 (Medium), C4 (Soft)
Bahrain: C1 (Hard), C2 (Medium), C3 (Soft)
China: C2 (Hard), C3 (Medium), C4 (Soft)
Azerbaijan: C2 (Hard), C3 (Medium), C4 (Soft)

Odgovori