Williams potvrdio Georga Russella za narednu sezonu

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Williams potvrdio Georga Russella za narednu sezonu

Post od rajs41 » Pet Okt 12, 2018 7:17 pm

Slika
Ovaj mladi Britanac potpisao je ugovor sa timom iz Gruva.

Trenutno test vozač Merecdesa koji se takmiči u Formula 2 šampionatu, od naredne sezone dobiće priliku da vozi za tim Williamsa. Pošto je Russell već ranije osvojio GP3 seriju i trentno već sa jednom rukom drži F2 pehar, ovo je logično unapređenje i nagrada za sav trud.
“Velika mi je čast što imam priliku da se pridružim Williamsu. Želeo bih da se zahvalim Claire i svim u timu zbog toga što veruju u mene, kao i Toto i Mercedesu koji su omogućili da se ovo i desi. Jedva čekam prvu trku u Melburnu, jer ovo je za mene početak mog sna.” kazao je Russell.

Korisnikov avatar
Jaguar F1
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 2:52 pm

Re: Williams potvrdio Georga Russella za narednu sezonu

Post od Jaguar F1 » Pet Okt 12, 2018 9:31 pm

rajs41 napisao:
Pet Okt 12, 2018 7:17 pm
Ovaj mladi Britanac potpisao je ugovor sa timom iz Gruva.

Trenutno test vozač Merecdesa koji se takmiči u Formula 2 šampionatu, od naredne sezone dobiće priliku da vozi za tim Williamsa. Pošto je Russell već ranije osvojio GP3 seriju i trentno već sa jednom rukom drži F2 pehar, ovo je logično unapređenje i nagrada za sav trud.
“Velika mi je čast što imam priliku da se pridružim Williamsu. Želeo bih da se zahvalim Claire i svim u timu zbog toga što veruju u mene, kao i Toto i Mercedesu koji su omogućili da se ovo i desi. Jedva čekam prvu trku u Melburnu, jer ovo je za mene početak mog sna.” kazao je Russell.
Sada čitamo i vidimo da je sve bilo rešeno na Hokenhajmu, a sa druge strane Toto se kune u Ocona i slične fore.
Umesto lepo da kažu dečku kakva je situacija oslobode ga ugovora, ovako su ga debelo zeznuli.
Sve u svemu već sam pisao da nema mesta i za Russella i Ocona i to je sada jasno.
Pascal i Ocon, two down one to go. Izgleda da taj jedan (Russell) ide u Mečku ako se pokaže.

Odgovori