Red Bull Racing

Odgovori
Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Red Bull Racing

Post od Cp6uH » Uto Feb 21, 2017 2:17 pm

26.02.2017.
Slika
Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Re: Red Bull RB13

Post od One and Only » Sre Feb 22, 2017 1:18 am

Ove ljude, tim i bolid niko ne komentarise..greota.. Rece neko na starom forumu pre godinu,dve
Mecke mrzim ne mogu da opisem, ali RB ne mogu da smislim koliko ih mrzim. Dobio je podrsku na nekoliko strana u komentarima. Def najomrazeniji tim u F1 karavanu ali i def neko ko realno jedini moze da bije meckare u ovoj sezoni.
Sada su i vozacki mnogo samouvereniji Riki osmeh i Lepi Stapen nego Luis i Bundeva. Luis ce biti pod pritiskom da pobedjuje da bi prvo dokazao da je prosla godina bila dogovorena medju Meckarima a Lepi Stapen ce koristiti svaku priliku da se dokaze bas nad Luisom. Riki ce takodje piti i ove sezone iz patike a Bundeva ce uglavnom da... ceka kad ce Pepekaljuga da se vrati a on na trenutak postane kocija..i osvoji nekoliko podijuma... Za vozacku titulu nisam siguran ali za konstruktorsku po meni RB je kandidat No 1...
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Sre Feb 22, 2017 8:03 am

One and Only napisao:
Sre Feb 22, 2017 1:18 am
Ove ljude, tim i bolid niko ne komentarise..greota..
Čim ga vidim ide komentar ;)
Dogodine u Montrealu ;-)

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Sre Feb 22, 2017 9:02 am

Sta da ih komentarisem kad se kod njih sve zna .Ako im ide dobro sve je super Reno odlican oni zadovoljni.Ako im sluceno ne bude islo ne bi voleo da budem sef Renaulta bice tu svakakvog sranja i kamenja

Korisnikov avatar
Alukard
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 11:08 am

Post od Alukard » Sre Feb 22, 2017 9:17 am

One and Only napisao:
Sre Feb 22, 2017 1:18 am
Ove ljude, tim i bolid niko ne komentarise..greota.. Rece neko na starom forumu pre godinu,dve
Mecke mrzim ne mogu da opisem, ali RB ne mogu da smislim koliko ih mrzim. Dobio je podrsku na nekoliko strana u komentarima. Def najomrazeniji tim u F1 karavanu ali i def neko ko realno jedini moze da bije meckare u ovoj sezoni.
Sada su i vozacki mnogo samouvereniji Riki osmeh i Lepi Stapen nego Luis i Bundeva. Luis ce biti pod pritiskom da pobedjuje da bi prvo dokazao da je prosla godina bila dogovorena medju Meckarima a Lepi Stapen ce koristiti svaku priliku da se dokaze bas nad Luisom. Riki ce takodje piti i ove sezone iz patike a Bundeva ce uglavnom da... ceka kad ce Pepekaljuga da se vrati a on na trenutak postane kocija..i osvoji nekoliko podijuma... Za vozacku titulu nisam siguran ali za konstruktorsku po meni RB je kandidat No 1...
ала си га срочио свака част! Све апсолутно тачно.
Slika

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Sre Feb 22, 2017 7:37 pm

Bikovi nikad nisu imali navijače, radi samog porijekla robe....
Limenke su koncern, a takve niko ne gotivi.
Čak i Fetel nije mogao ubijediti Švabe da navijaju masovnije za njih. Sa druge strane,navijače, gro njih, uzima im Merc.To je njihov problem.
Merc je njemački brend broj jedan u F1... Trenutno.
Red Bul, ne,a pegla ih i Austrija... Tamo se F1 ne prati tolko.

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Sre Feb 22, 2017 7:45 pm

Centurion napisao:
Sre Feb 22, 2017 7:37 pm
Čak i Fetel nije mogao ubijediti Švabe da navijaju masovnije za njih. Sa druge strane,navijače, gro njih, uzima im Merc.To je njihov problem.
Uf bolno koliko je ovo tacno.

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Pet Feb 24, 2017 12:58 pm

Centurion napisao:
Tražim ovaj post od juče da odgovorim na njega.
Ja lično gotivim Red Bull kao brend uopšte. Sviđa mi se način na koji rade marketing, volim ekstremne sportove i događaje a oni su uvek tu negde. Možda su u F1 čak i najkonzervativniji od svih sportova u kojima učestvuju kao sponzori timova.
Kada vidim dva crvena bika na nečijoj kacigi ili dresu, odmah mi to zapadne za oko. Sa druge strane, oni ne sponzorišu baš svakoga, imaju visoke standarde za sponzorstvo.
Opet, nikada nisam voleo da navijam za dominantne u bilo kom sportu (ako izuzmemo Zvezdu :D ), pa mi je zato kao klub mnogo draži Toro Rosso od samog Red Bull-a.

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Pet Feb 24, 2017 1:05 pm

Da da pa se tim 2001. zvao Red Bull Sauber Petronas - nece oni sa svakim, pa ni sa Erouzom :D

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Pet Feb 24, 2017 2:38 pm

poTTa20 napisao:
Pet Feb 24, 2017 12:58 pm
Centurion napisao:
Tražim ovaj post od juče da odgovorim na njega.
Ja lično gotivim Red Bull kao brend uopšte. Sviđa mi se način na koji rade marketing, volim ekstremne sportove i događaje a oni su uvek tu negde. Možda su u F1 čak i najkonzervativniji od svih sportova u kojima učestvuju kao sponzori timova.
Kada vidim dva crvena bika na nečijoj kacigi ili dresu, odmah mi to zapadne za oko. Sa druge strane, oni ne sponzorišu baš svakoga, imaju visoke standarde za sponzorstvo.
Opet, nikada nisam voleo da navijam za dominantne u bilo kom sportu (ako izuzmemo Zvezdu :D ), pa mi je zato kao klub mnogo draži Toro Rosso od samog Red Bull-a.
Cijenim i poštujem. Meni lično, niti smrde niti mirišu. Nisam njihov fan, ali je istina da imaju najboljeg inžinjera, koji pravi aerodinamički najbolje bolide u zadnjoj dekadi. Ljubitelj sam Njuija, i njegovog načina rada. Da imaju neke druge vozače, malo drugačiju koloristiku najprije, bio bih veliki ljubitelj.
Nisam daleko od toga uoči ove sezone. Ipak, niti smrde niti mirišu. Nervira me malo Maksa, Riki mi je baš okej.
Uglavnom, jesu ekstremi, i to cijenim, ali nešto, nešto mi ne dopušta da ih oo baš gotivim... Možda ovaj bolid bude dobitna kombinacija za moj kardio sistem. Pa da i ja postanem tvoj saborac Pott.

Odgovori