Vest dana: Raikkonen u Sauberu, Leclerc u Ferrariju

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Re: Vest dana: Raikkonen u Sauberu, Leclerc u Ferrariju

Post od dinca93 » Čet Sep 13, 2018 12:33 pm

Kako ne postoji tema VN Singapura, moram ovde da postavljam.

Ferari i dalje smislja nacine kako da prikrije onboard kameru. Pre su stavljali kesicu sa suvim ledom, navodno da ohlade elektroniku kamere, medjutim ispostavio se da to rade kako bi prikrili onboard snimke auta u garazi ili pred start, kako rivali ne bi videli koja podesavanja Ferari koriste, jer svi timovi imaju pristup onboard kamerama. Kada su upozoreni da to ne rade, u Italiji su se setili kisobrana, te su stavili kisobran preko Halo-a, i opet prekrili vidik kokpita. Nakon sto Fia nije bila zadovoljna, Ferari se dosetio da dizajnira rashladnji uredjaj koji ce takodje prekriti vidik kamere.

Slika

Procureo koncept auta za 2021. sezonu na zatvorenom sastanku timova. Ovakav dizajn je predlozen, tj. nesto slicno.

Slika
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
Hamster
Reactions:
Pridružio se: Ned Okt 29, 2017 8:43 pm

Post od Hamster » Čet Sep 13, 2018 12:42 pm

dinca93 napisao:
Čet Sep 13, 2018 12:33 pm
Kako ne postoji tema VN Singapura, moram ovde da postavljam.

Ferari i dalje smislja nacine kako da prikrije onboard kameru. Pre su stavljali kesicu sa suvim ledom, navodno da ohlade elektroniku kamere, medjutim ispostavio se da to rade kako bi prikrili onboard snimke auta u garazi ili pred start, kako rivali ne bi videli koja podesavanja Ferari koriste, jer svi timovi imaju pristup onboard kamerama. Kada su upozoreni da to ne rade, u Italiji su se setili kisobrana, te su stavili kisobran preko Halo-a, i opet prekrili vidik kokpita. Nakon sto Fia nije bila zadovoljna, Ferari se dosetio da dizajnira rashladnji uredjaj koji ce takodje prekriti vidik kamere.

Slika

Procureo koncept auta za 2021. sezonu na zatvorenom sastanku timova. Ovakav dizajn je predlozen, tj. nesto slicno.

Slika
Zamlatuljko je postavio nesto u vezi prikrivanja kamera. Kako sam razumeo, dok su u garazama live kamere su iskljucene ali neko je "slucajno" ostavio bas ferarijevu upaljenu i naravno svi timovi mogu da se posluze tim snimkom i vide sta cackaju i vide raspored svih komponenti. Iz tog razloga oni prekrivaju kamere. Ako gresim molim da me neko ispravi.

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am
Kontakt:

Post od DzonyDLG » Čet Sep 13, 2018 1:29 pm

Kako nema tema za Singapur? Otvorena juce oko 5 popodne, a i koncept bolida za 2021. sam kacio sinoc. Ccc nista ne citate. A sto se tice pokrivanja kamere, iako je i to oftopik al’ ajde, i treba da pokrivaju, stvarno je kretenski da mogu jedni drugima da gledaju u kokpit. Pritom to da svi imaju pristup mi ne znamo, pitanje koliko je to tacno.

Sent from my iPhone using Tapatalk
"The fact is I don't drive just to get from A to B. I enjoy feeling the car's reactions, becoming part of it." Enzo Ferrari

Slika

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Čet Sep 13, 2018 2:35 pm

DzonyDLG napisao:
Čet Sep 13, 2018 1:29 pm
Kako nema tema za Singapur? Otvorena juce oko 5 popodne, a i koncept bolida za 2021. sam kacio sinoc. Ccc nista ne citate. A sto se tice pokrivanja kamere, iako je i to oftopik al’ ajde, i treba da pokrivaju, stvarno je kretenski da mogu jedni drugima da gledaju u kokpit. Pritom to da svi imaju pristup mi ne znamo, pitanje koliko je to tacno.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja ne mogu da pristupim tom 'novom' forumu. Tj. ne vidim nigde temu. Vidim VN Italije koja ima 3. strane, i VN Singapura u kojoj je okacen samo raspored prenosa za Sport Klub.

Linkuj mi temu ako mozes, jer ja ne mogu uopste da nadjem. Od kad se promenio naziv sajta, sve se nesto pomerilo.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
ssaajjkkoo
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 4:57 pm

Post od ssaajjkkoo » Čet Sep 13, 2018 2:56 pm

Slika

Sent from my TA-1033 using Tapatalk

Slika

Korisnikov avatar
ssaajjkkoo
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 4:57 pm

Post od ssaajjkkoo » Čet Sep 13, 2018 3:18 pm

Evo ga i sa tonom

Sent from my TA-1033 using Tapatalk

Slika

Korisnikov avatar
Hamster
Reactions:
Pridružio se: Ned Okt 29, 2017 8:43 pm

Post od Hamster » Čet Sep 13, 2018 3:39 pm

Savage Kimi 😂

Korisnikov avatar
Dangara
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 7:58 am

Post od Dangara » Čet Sep 13, 2018 4:53 pm

Koji je to KRALJ!

maler
Reactions:
Pridružio se: Sub Sep 08, 2018 12:37 pm

Post od maler » Čet Sep 13, 2018 6:36 pm

Е зато сам срећан што ће наредне две године бити у Ф1

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:
Pridružio se: Ned Apr 30, 2017 11:29 pm

Post od Mercedes-AMG/// » Čet Sep 13, 2018 6:41 pm

@Dinča
Haha, igre sa kamerom, cathc me if you can. :)

A Kimi - thug life. :mrgreen:
Slika
The best or nothing - Gottlieb Daimler

Odgovori