Daniil Kvyat

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Re: Daniil Kvyat

Post od One and Only » Čet Okt 26, 2017 3:03 pm

Mislim da je maerick aludirao na Maxa i njegovu ogromu količinu sranja koje je napravio (i ostavio iza sebe drugi da brise) kako svom klupskom kolegi tako i mnogim ostalim vozačima. Brat Kjat je imao par sranja (uglavnom po Sebu) i bio kažnjavan za njih, najveći mudonja na gridu je ima xyz sranja i kažnjen je samo za zadnje, koje je budi uzgred vise braborak nego pravo ?#@*&%!.
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
kimifan7
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:40 pm

Post od kimifan7 » Sre Jan 10, 2018 2:18 pm

Kvijat postao razvojni vozač Ferarija.

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Sre Jan 10, 2018 5:40 pm

Poznaje dobro crvene bolide imao je više puta bliske kontakte sa njima
Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Sre Jan 10, 2018 5:54 pm

Verovatno će sa Fetelom raditi na čvrstini zadnjeg dela bolida :mrgreen: Ipak posle onog što je doživeo u RB drago mi je da mu Ferari dao kakav-takav angažman.Ko zna,možda jednog dana ako Maksić bude u borbi za titulu,dobije priliku i koju trku da odvoza :mrgreen:
R.I.P. FERRARI 2018

Korisnikov avatar
MosquitoSlayer
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 9:32 am

Post od MosquitoSlayer » Sre Jan 10, 2018 8:28 pm

I ja sam pomislio isto što i vi ali ima ljudi koji malo drugačije razmišljaju. Ima smisla ovo što je navedeno... :roll:

Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem…

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Sre Jan 10, 2018 8:47 pm

WOW Skrabalo je otkrio toplu vodu! Dajte mu medalju!

Ovo je mogao da zakljuci i najveci fan fudbala i tenisa a ne jedan "strucnjak s naocarima"....

Korisnikov avatar
MosquitoSlayer
Reactions:

Post od MosquitoSlayer » Sre Jan 10, 2018 10:23 pm

Mogao je bilo ko, ali je on, barem što sam ja čitao, prvi izneo mogući razlog prelaska. Ne smatram ja njega za nekog stručnjaka prevelikog.
Odmah se povela sprdnja na sve strane kako je angažovan zbog incidenata, šta će on Ferrariju itd, ali smo mnogi, pa i ja, zaboravili ili prevideli da on u stvari nosi gomilu dobrih informacija po Ferrari + ima solidan staž u F1.
Nikakav lični animozitet prema crtkalu :smajli_sa_pivom:
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem…

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Čet Jan 11, 2018 11:40 am

Ako uopste ima nekakve informacije. Koliko je glup sumljam da pamti sta je doruckovao, a ne pa sta je imao na bolidima rb i tr.
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Čet Jan 11, 2018 4:40 pm

MosquitoSlayer napisao:
Sre Jan 10, 2018 10:23 pm
Mogao je bilo ko, ali je on, barem što sam ja čitao, prvi izneo mogući razlog prelaska. Ne smatram ja njega za nekog stručnjaka prevelikog.
Odmah se povela sprdnja na sve strane kako je angažovan zbog incidenata, šta će on Ferrariju itd, ali smo mnogi, pa i ja, zaboravili ili prevideli da on u stvari nosi gomilu dobrih informacija po Ferrari + ima solidan staž u F1.
Nikakav lični animozitet prema crtkalu :smajli_sa_pivom:
Ma ne animozitet nego se raspravlja sa Inside Ferrari kao glumi neku pamet. Usput, Rb i dalje drzi primat sa mehanickim gripom a to vuce jos od 2014 :)

Korisnikov avatar
MosquitoSlayer
Reactions:

Post od MosquitoSlayer » Čet Jan 11, 2018 7:25 pm

E to je poenta, zato Kvjat može biti koristan. Naravno, ako ga genijalci iskoriste.... :roll:

Odgovori