Nove ideje

Re: Nove ideje

Postod rajs41 » Ned 04 Dec, 2016 11:52

poTTa20 je napisao:Ljudi, dajte sada, kada se završi ova saga sa Rozbergom i kada nema trka, testiranja i većih uzbuđenja da se malo sredi forum. Od početka avgusta nije pušten ni jedan novi član, a bilo je ljudi koji su kod mene urgirali preko tvitera. Znači da ima onih koji su se registrovali ali nalozi im nisu verifikovani.
Verujem da forum napadaju botovi, ali to je samo razlog više da se forum apgrejduje na noviju verziju, što znači i veću zaštitu.
Znam da je to posao koji oduzima par sati u prvom cugu, i posle toga još dosta vremena oko sitnih podešavanja, ali verujem da će svi članovi foruma i te kako imati razumevanja zavtakve stvari, da bi svako učestvovao u tome (na neki način), i da bi sve bilo bolje nego što ovako cupkamo u mestu.
Opet pominjem onu varijantu da uplatimo ko koliko može kako bi se dograbili kvalitetnog hostinga pa čak i nekog plaćenog koda za forum, jer bi to značio korak napred za sve nas.
Pa čak i da je u pitanju strah da nešto krene naopako, uvek postoji backup baze, i sve može da svrati na staro, u jako kratkom vremenskom roku. Niko neće propasti ako forum bude zatvoren na par dana, naprotiv, to je samo razlog više da se ljudi užele onoga na šta su se navikli.

Krenućemo sa radovima u narednih nekoliko dana. Forum je bio pao, ali smo ga nekako spasili da završimo sezoni i da se to sve privede kraju. Zbog tog kvara registracija novih članova nije bila moguća, ali renoviranjem rešiće se to.
Slika
Korisnikov avatar
rajs41
F1 vozač

Pridružio se: Pet 25 Sep, 2009 09:01

Postod gjoko-mkd » Ned 04 Dec, 2016 12:14

Kod mene od juče popodne forum opet nešto koči
Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Nacionalna klasa

Pridružio se: Čet 14 Jun, 2012 12:38

Postod centurion » Ned 04 Dec, 2016 16:54

gjoko-mkd je napisao:Kod mene od juče popodne forum opet nešto koči

I kod mene se javlja problem bagovanja.Od juce.
Slika
Korisnikov avatar
centurion
F1 vozač

Pridružio se: Čet 14 Mar, 2013 14:22

Postod poTTa20 » Ned 04 Dec, 2016 22:42

I kod mene koči u zadnjih dva dana.

Elem, opet kažem, ako treba neka pomoć u toku update-a, tu sam.
Korisnikov avatar
poTTa20
Nacionalna klasa

Pridružio se: Čet 19 Nov, 2015 10:10

Prethodni

Povratak na Ideje, pohvale, kritike ...