Obavestenje u vezi foruma

jovans04
Reactions:
Pridružio se: Sre Mar 01, 2017 6:34 pm

Re: Obavestenje u vezi foruma

Post od jovans04 » Čet Jun 15, 2017 6:48 pm

Ice-u, zasto nema wec-a?

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Čet Jun 15, 2017 7:11 pm

WEC ne pratimo jer nemamo vremena.

jovans04
Reactions:
Pridružio se: Sre Mar 01, 2017 6:34 pm

Post od jovans04 » Čet Jun 15, 2017 7:22 pm

iceman036 napisao:
Čet Jun 15, 2017 7:11 pm
WEC ne pratimo jer nemamo vremena.
Ok, steta...

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Pet Jun 16, 2017 10:55 am

Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Sub Jul 08, 2017 10:12 pm

I ovdje bih zamolio sve ljude dobre volje, kolege, članove, kako god već hoćete.
Zaista je previše of topika na forumu , i sve je više prisutno ovdje od same F1.Zaista je previše, pa bi bio red da se malo urazumimo. Kraju šala, pisati shodno temi, i samom forumu.
Ne vidim smisao. I meni se krava otelila , pa se ne hvalim po forumu.

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Uto Jul 18, 2017 10:23 pm

Jedno pitanje za Papriku, najlepseg i najvisočijeg adminstratora na forumu;
1. Da li je uvreda ako ja idiotu kažem da je debil ili se to računa kao kompliment?
Naime opste je poznato sledeće:
idiotija IQ 0-25
imbecilnost IQ 25-50
debilnost IQ 50-70.
To faktički znači da ako ja idotima kažem da su debili - ja ih zapravo zasipam komplimentima, zar ne!? 8-)
2.Da li je uvreda ako kažem mazgama, mulama i magarcima 'ćutite bre konji' jer zna se da su magarci tvrdoglavi i glupi a konji poslusniji i mnogo pametniji. Da ne pričam o razlici u broju hromozoma koja je drrrrrrrrrrastićna sto kaže Branko Djurić Djuro pa po toj logici ako magarcima kažem da su konji, takodje im komplementiram... A tek ako nekom od njih kažem 'konjino' onda je to vrhunski kompliment i sluti na pederluk.. (pu,pu dalje od moje kuće)
Mogu da listu nabrtajam do 10 sličnim književnim rebusima ali posto se sad većina smeje a njih nekoliko psuje (znam taj osećaj od malena jer počinje da me svrbi zadnjica u takvim situacijama) A ako me psuje neki supljogavac kome sam sljusnuo par čvrga pa me tužio svom tati onda me 'jedu beli bubrezi' ili sto kažu seljaci 'jedu me muda - jedu li se i tebi' :idea:
Ja za sada nemam taj ose'aj ali ako mi se ne razjasne gore postavljena pitanja, verovatno ću vrlo brzo (iz neznanja) biti banovan a to mi nikako nije bila želja zadnjih nedelju dana..
Veliki pozz za Papriku od ja ;)
p.s. molio bi da mi niko drugi ne smartuje umesto njega, nego bas on da mi odgovori
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Paprika
Povrće puno vitamina C
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:47 pm
Kontakt:

Post od Paprika » Sre Jul 19, 2017 9:16 am

0. Nije najvisočiji nego najviši. :)
1. Ne znam koliko idioti, imbecili i debili uopšte mogu da budu osetljivi na takve opaske, ali smatram da je irelevantno, pošto ne mislim da na ovom forumu iko spada bilo u koju od tih grupa.
2. To za konje i magarce... jednostavno nije okej da ja komentarišem, jer ja prvi lako ispaljujem izraze tipa magarče, magarčino, konjmagarac, sve uz najbolju nameru i iz šale, ali neki su se već vređali i ljutili, tako da ću da se suzdržim komentara na ovo. :)
Poslato sa mog Tetrisa za poneti, uz pomoć WiFi moda

Slika
http://www.f1-serbia.com
http://www.f1-forum.eu

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Sre Jul 19, 2017 9:22 am

Paprika napisao:
Sre Jul 19, 2017 9:16 am
2. To za konje i magarce... jednostavno nije okej da ja komentarišem, jer ja prvi lako ispaljujem izraze tipa magarče, magarčino, konjmagarac, sve uz najbolju nameru i iz šale, ali neki su se već vređali i ljutili, tako da ću da se suzdržim komentara na ovo. :)
A šta misliš o nagarcima? :D

Korisnikov avatar
Paprika
Povrće puno vitamina C
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:47 pm
Kontakt:

Post od Paprika » Sre Jul 19, 2017 9:38 am

poTTa20 napisao:
Sre Jul 19, 2017 9:22 am
Nagarci su plemenita bića xD
Poslato sa mog Tetrisa za poneti, uz pomoć WiFi moda

Slika
http://www.f1-serbia.com
http://www.f1-forum.eu

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Sre Jul 19, 2017 11:03 am

Paprika napisao:
Sre Jul 19, 2017 9:16 am
0. Nije najvisočiji nego najviši. :)
..čekaj, zar ne slenguju tako u nekim delovima Hercegovine i Crne gore..
Najvisočiji vrh, najvisočiji čovjek..
Paprika napisao:
Sre Jul 19, 2017 9:38 am
poTTa20 napisao:
Sre Jul 19, 2017 9:22 am
Nagarci su plemenita bića xD
U bre super! Pa magarac ispade nobl/drustvo pogotovu kad se uključi u polemiku koju ne razume :)
A sta ćemo (ćete) sa mulama? Nastaju ukrstanjem magarca i kobile Suzy koja stalno seta po pruzy :lol: Imaju uglavnom neparni broj hromoyoma pa su zato jalovi.. Evo imamo par tipičnih slučajeva mule a jedan od njih (opet) junački otvorio jednokratni account i rekao ono karakterno i hrabro "iooooooiiioooooooo'. Da, da hrabra mula.. Molim? Magarac..Nija magarac.. Magarac kaže iaaaaaiaaaaaa.Znam, ovde na planini ih ljudi dosta koriste, jasu i tovare. E sad posto je glavno i zacrnjeno pravilo 'Zabranjeno je imati više od jednog naloga na forumu - svaki član može imati najviše jedan nalog i za svaki problem sa istim može se obratiti administratorima na njihov mail ili na facebook/twitter stranici našeg sajta. Biće strogo kontrolisano ko i sa koje IP adrese piše.' Posto muli (čitaj magarcu idiotskog_razuma) kojoj je uklonjen komentar a koja je iako jalova ipak 'intelektualni kompliment' u odnosu na magarca ja očekujem posto ti na osnovu te adrese znas ko je ta mula očekujem da bude banovan. Samo mi nemoj reći da je koristio xy ip adresu, jer po stilu kako je napisao ona dva reda kopitama ti znas kao i ja ko je. Biraj hoćes li starog lažnog druga ili novog iskrenog.Daću ti dovoljno vremena da odlučis a onda nestati kao stardust LOL kako poetski rečeno.., jer Lipicaneri se izdvajaju i od konja a kamo li od mula i magaraca ;)
sad će ovi 'moji' da se uplase 'Ne da napusrars forum, teraj do kraja..mule,konje i idiote.. Pa moram da da pisam.., ups mislim da pisem a povremeno ću 'ka soko sivi da vrijebam plen' i ko sta pise. Imas moju sudbina na forumu u svojim rukama Doktor Igi. Ja 'navukoh' mulu da se pokaže pravim licem a sad da vidimo dal' će admini ispostovati odmah svoja pravila i banobati ili će opet zatvoriti oči a onda će biti jos gore na forumu.. Jer kad neko ko ova mila pukne na ovakvu zajebanciju -sta će sutra da radi kad mu dirnu tim..
I na kraju jos jedna stvar a to su dve
01.Predlažem da date Icu i Centurionu ovlasćenje (funkciju) da mogu da banuju odmah i bez konsultacije sa vama
02.zaključujem da je po sledu stvari iz svega mi gore odgovorenog - vrhunski kompliment konjino debilna :lol:
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Odgovori