Obavestenje u vezi foruma

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Obavestenje u vezi foruma

Post od iceman036 » Sre Jun 07, 2017 2:42 pm

Postovani clanovi foruma,

Primetio sam da je atmosfera nakon VN Spanije i Bahreina ovde postala i vise nego uzasna. Za vrat se skace za svaku sitnicu, prozivke i kojekakve postove kao i spamere vise i ne treba pominjati.
Ono sto hocu da kazem je da ne mogu da verujem da je nakon onakve euforije i mozda najbolje atmosfere sa testova, ovaj forum spao na to da se pisu kojekakve stvari. A najvise me cudi da pojedini koji su po nekoliko puta leteli odavde imaju obraza i petlje da se vracaju. Mi stvarno nismo ustanova za lecenje psihoza, a ako imaju takve probleme preporucujem im ASMR youtube kanale, kazu da je to dobro.
Brine me to sto su neki aktivni clanovi postali ne tihi, nego ih nema ni u tragovima atomskih obrisa. Neke komentatore ovaj forum izgubio je za stalno, neki jedva komentarisu. Ocekivao sam nakon Kimijevog pola pad servera, kao i nakon trke, a ne kojekakve komentare.
Takodje, zapanjuje me kolicina negativnosti koja se ispoljila u par tema, pogotovu oko Sene i glasanja oko najveceg smekera, vozaca. Samo me zanima sta je po sredi?
Znam da ovde ima i likova i frikova, ali dajte malo se iskontrolisite, saberite. Ne mogu da verujem da navodno Ferari forum nakon dobrih rezultata istog pocinje da lici na stalu a ne na Skuderiju. Ako je uslov da nam forum radi kako treba da Ferari vise nikada ne pobedi do kraja 2017, evo prvi cu da kazem neka bude tako. Ionako sam planirao da se na kraju ove trkacke godine povucem sa foruma na neodrejeno, pa eto, da ne odem ocaran.

Ovo vas molim, bratski, prijateljski i drugarski da shvatite ozbiljno jer ako se ovako nastavi, ne verujem da ce ovaj forum imati potrebe da postoji vise. Kao i sajt.

S postovanjem,
Nikola

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Re: Obavestenje u vezi foruma

Post od Deadpool » Sre Jun 07, 2017 3:04 pm

iceman036 napisao:
Sre Jun 07, 2017 2:42 pm

ne verujem da ce ovaj forum imati potrebe da postoji vise. Kao i sajt.
Verujem da to i jeste cilj,makar podsvesno,stalnih povratnika/provokatora ovde.Nečiji ego je ozbiljno uvređen.Ko pažljivo čita postove sve mu može biti jasno.
Poslednja izmena od Deadpool u Sre Jun 07, 2017 8:09 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
R.I.P. FERRARI 2018

Korisnikov avatar
kimifan7
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:40 pm

Post od kimifan7 » Sre Jun 07, 2017 3:05 pm

@iceman036
+10!

Od kad pratim ovaj forum, kad god nisam na forumu za vreme treninga/trke ili bilo kakvog drugog desavanja, procitam sve od reci do reci prvom prilikom, sa neverovatnim uzivanjem, u poslednje vreme sam poceo da preskacem stranice samo zbog besmislenih provokacija i gluposti koje se pisu i jedva cekam da zavrsim sa citanjem, verujem da jos neko ima takvo iskustvo.

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Sre Jun 07, 2017 3:11 pm

Strpi se do kraja 2018 kad ode Mercedes iz F1 otićiće i oni
Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Sre Jun 07, 2017 3:17 pm

Samo da se ogradim da ne bi bilo zabune - ne odnosi se nista konkretno na clanove koji navijaju za Mercedes (doduse, pojedini njihovi komentari zaista nisu bili na mestu) vec na pojedine tipa jim/snupi/parik/BBSHOW vec kako. Bilo je tu prilicno stvari koje niste mogli da vidite na PM, sto na forumu koje su sklonjene na vreme. A i na kao sto rekoh, aktuelna desavanja na forumu su postala krajnje degutantna.

Korisnikov avatar
Paprika
Povrće puno vitamina C
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:47 pm
Kontakt:

Post od Paprika » Sre Jun 07, 2017 3:52 pm

Warn je iz raja izasao :)
Poslato sa mog Tetrisa za poneti, uz pomoć WiFi moda

Slika
http://www.f1-serbia.com
http://www.f1-forum.eu

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Sre Jun 07, 2017 6:14 pm

Biće bolje, nadam se. Generalno je kompletno društvo takvo pa ni mi nismo pošteđeni toga.
Ljubomora i nezdrav odnos.

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Sre Jun 07, 2017 8:10 pm

Problem nikada nije bio u onima koji navijaju za već u onima koji navijaju protiv...
R.I.P. FERRARI 2018

Korisnikov avatar
Nelson
Reactions:
Pridružio se: Sre Mar 22, 2017 6:33 pm

Post od Nelson » Sre Jun 07, 2017 9:52 pm

Upravo tako.
Da se i javim povodom toga i da se izvinim zbog onog napisanog.
Vređanje i pogrdno nazivanje i obraćanje koliko znam je zabranjeno i ne toleriše se. I to podržavam.
Isto tako ne razumem toliku ostrašćenost u komentarisanju bilo kog vozača aktivnog / neaktivnog. To se odmah skače za vrat.
Ipak je forum mesto za razmenu mišljenja, iskustva i mesto dobre atmosfere. Kao takvog ga i doživljavam
Toliko.
Slika

Korisnikov avatar
Alukard
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 11:08 am

Post od Alukard » Čet Jun 08, 2017 10:22 am

Neprijatnih komentara je sve vise. Ja kao navijac Kimija kritikujem njegovu voznju,ali sve je cesce da cim neko kaze da je Kimi los odmah se nadju komentari napusavanja itd. Nije u redu.
Slika

Odgovori