Hungaroring - zajednički odlazak?

Odgovori
Korisnikov avatar
kimijevština
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 4:13 pm

Re: Hungaroring - zajednički odlazak?

Post od kimijevština » Sub Apr 29, 2017 11:08 am

Pilot 747 napisao:
Ned Apr 23, 2017 8:47 pm
iceman036 napisao:
Ned Apr 23, 2017 7:55 pm
Pa posto si isao predlozi lepo rute i za Moncu i za A1 ring.
Red Bull Ring
Beograd - Sremska Mitrovica - Batrovci - Zagreb. Tu se odvajas desno i ides severno ka Mariboru. Ulazis u Austriju i ides do Graca. Od Graca imas oko 70 km.
Postoji jos jedan put a to je da se ide iz Beograda ka Budimpesti pa prema Becu samo pre Beca se odvajas levo ka Spilbergu. Taj put je nesto duzi. Oko 150 km u jednom pravcu ali izbegavas Hrvatsku putarinu i Slovenacku vinjetu koja sve zajedno iznosi oko 50 eura. U tom slucaju moras uzeti madjarsku vinjetu koja je 10 eura.
Monca
Beograd - Sremska Mitrovica - Batrovci - Zagreb - Ljubljana - Venecija - Verona - Bresa - Monca. Oko 1000 km.
hvala za info :D drugar i ja ove godine razmatramo A1 ring, vrlo je verovatno da cemo to realizovati. gde je najbolje da se prespava?
kad smo isli za Madjarsku pre par godina samo smo seli u auto i zapalili, kupili karte na licu mesta i upali na stazu...mislis da je i na A1 ringu slicna prica (da ne moramo da kupujemo General Admission karte unapred, vec da ih kupimo na samom ulazu?) Ako jos neko ima info nek podeli, bicu mu zahvalan :D
p.s. Madjarska za 4 osobe autom je jednostavna i lako izvodljiva organizacija, samo cepajte (i ponesite suncobran, ooobavezno :lol: )
''Steering wheel. Gloves and steering wheel yeah. Gimme steering wheel! Hey! HEY! Steering wheel, somebody tell him to give it to me! COME ON! MOVE!''

Korisnikov avatar
Pilot 747
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:08 pm

Post od Pilot 747 » Ned Apr 30, 2017 5:54 pm

kimijevština napisao:
Sub Apr 29, 2017 11:08 am
Pilot 747 napisao:
Ned Apr 23, 2017 8:47 pm
iceman036 napisao:
Ned Apr 23, 2017 7:55 pm
Pa posto si isao predlozi lepo rute i za Moncu i za A1 ring.
Red Bull Ring
Beograd - Sremska Mitrovica - Batrovci - Zagreb. Tu se odvajas desno i ides severno ka Mariboru. Ulazis u Austriju i ides do Graca. Od Graca imas oko 70 km.
Postoji jos jedan put a to je da se ide iz Beograda ka Budimpesti pa prema Becu samo pre Beca se odvajas levo ka Spilbergu. Taj put je nesto duzi. Oko 150 km u jednom pravcu ali izbegavas Hrvatsku putarinu i Slovenacku vinjetu koja sve zajedno iznosi oko 50 eura. U tom slucaju moras uzeti madjarsku vinjetu koja je 10 eura.
Monca
Beograd - Sremska Mitrovica - Batrovci - Zagreb - Ljubljana - Venecija - Verona - Bresa - Monca. Oko 1000 km.
hvala za info :D drugar i ja ove godine razmatramo A1 ring, vrlo je verovatno da cemo to realizovati. gde je najbolje da se prespava?
kad smo isli za Madjarsku pre par godina samo smo seli u auto i zapalili, kupili karte na licu mesta i upali na stazu...mislis da je i na A1 ringu slicna prica (da ne moramo da kupujemo General Admission karte unapred, vec da ih kupimo na samom ulazu?) Ako jos neko ima info nek podeli, bicu mu zahvalan :D
p.s. Madjarska za 4 osobe autom je jednostavna i lako izvodljiva organizacija, samo cepajte (i ponesite suncobran, ooobavezno :lol: )
Sto se tice A1 ringa i ja ga razmatram. Mislim da cu uspeti da se organizujem ali je sve jos pod znakom ? Za spavanje nisam siguran. Potrebno je mnogo ranije rezevisati nesto za neke normalne pare jer taj vikend je cena u krugu od 100 km visoka i pitanje je imali slobodnog mesta. Isto kao sto si se sa drugom organizovao za Hungaro tako mislim da se moze organizovati i A1 na jedan dan. Otici rano ujutru i vratiti se posle trke. Sto se tice karata znam da je prve godine General Admission bio rasprodat 5-6 meseci ranije. Druge godine je isto bilo rasprodato samo ne toliko ranije. Sta ce biti ove godine nisam siguran. Tako sam otisao isto na Hokenhajm i u subotu nisam mogao da kupim general admission karte a sine livada moze da primi jos 500.000 gledalaca. Uvalise nam neke karte za neku tribinu koja se nalazi u General admission zoni ali na njoj nema mesta da se sedne tako da smo seli pored tribine i uzivali. Zato se plasim da se te karte ne prodaju.
Hocu svima samo da napomenem da sto je skuplja karta ne mora da znaci da je bolja pozicija gledanja.

Korisnikov avatar
Cope
Reactions:
Pridružio se: Pon Maj 08, 2017 12:08 am

Post od Cope » Pon Maj 08, 2017 6:39 am

Gde je najbolje kupiti karte za general admission?

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Uto Maj 09, 2017 7:03 am

Cope, godinama unazad karta kod tapkarosa je od 60-90 e u zavisnosi koliko vas bude..
U pretprodaje je bila jis jeftinija o tome sam pisao na pocetku ove teme, ali nojim se da je kasno pretprodajua
Jednodnevni izled kolima i podeljenim benzinom nebi ispao vise od 110-120e (uz malo sreće)
Ponesemo biru i sendviče a ja znam od polovine trke kako se probiti vrlo blizu podiuma
Ali mislio sam da ce nas biti bar desetak, tako bi i cena karte bila ne vise od 60e, a ovako isuvise je malo kandidata i ispada duploskuplje. Monca i let loujostom iz Nisa je mnogo bolja opcija.., cini mi se..
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Cope
Reactions:

Post od Cope » Uto Maj 09, 2017 1:08 pm

One and Only napisao:
Uto Maj 09, 2017 7:03 am
Cope, godinama unazad karta kod tapkarosa je od 60-90 e u zavisnosi koliko vas bude..
U pretprodaje je bila jis jeftinija o tome sam pisao na pocetku ove teme, ali nojim se da je kasno pretprodajua
Jednodnevni izled kolima i podeljenim benzinom nebi ispao vise od 110-120e (uz malo sreće)
Ponesemo biru i sendviče a ja znam od polovine trke kako se probiti vrlo blizu podiuma
Ali mislio sam da ce nas biti bar desetak, tako bi i cena karte bila ne vise od 60e, a ovako isuvise je malo kandidata i ispada duploskuplje. Monca i let loujostom iz Nisa je mnogo bolja opcija.., cini mi se..
Hvala na odgovoru...jos da te pitam gde mogu da nadjem parking (idem samo na dan trke)...

Korisnikov avatar
kimijevština
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 4:13 pm

Post od kimijevština » Uto Maj 09, 2017 3:16 pm

parking (livadu) imas odmah pored staze, mislim da je bio 5 - 10 evra za ceo dan
''Steering wheel. Gloves and steering wheel yeah. Gimme steering wheel! Hey! HEY! Steering wheel, somebody tell him to give it to me! COME ON! MOVE!''

Korisnikov avatar
Cope
Reactions:

Post od Cope » Uto Maj 09, 2017 3:29 pm

kimijevština napisao:
Uto Maj 09, 2017 3:16 pm
parking (livadu) imas odmah pored staze, mislim da je bio 5 - 10 evra za ceo dan
Hvala...

Korisnikov avatar
Cope
Reactions:

Post od Cope » Uto Maj 09, 2017 3:41 pm

A jel za svaki sektor poseban ulaz npr ako hocu da udjem na grand admission jel moram ici na neki poseban ulaz ili je svejedno na koji cu,posto vidim da ih ima više...izvinite sad sto vas zapitkujem al ovo je prvi put da idem pa zato nista ne znam...

Korisnikov avatar
PilotEmbraer
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 2:29 pm

Post od PilotEmbraer » Uto Maj 09, 2017 4:38 pm

Ja moram da vam kazem ove godine idem u Japan, vec sam ostavio odmor za tu celu nedelju :)

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Uto Maj 09, 2017 7:34 pm

Pozdravi Nindžu :)

Odgovori