Hungaroring - zajednički odlazak?

Odgovori
Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Hungaroring - zajednički odlazak?

Post od One and Only » Uto Apr 18, 2017 9:35 pm

Do tada ima nesto vise od 100 dana.. Svakoga ponedeljka da uplaćujemo npr. Žaretu (ili nekom drugom) post netom po hiljadu dinara sakupićemo minimum 15ooo hiljada po glavi. Ko može vise jos bolje olaksaćemo onom kom zafali neka hiljada. Karte su od 80e - do 400e. Naravno, poenta je u zezanju i zajedničkom odlasku (provodu i ludilu) nas f1anatika i samim tim kupićemo sto jeftinije karte, po mogućstvu u pretprodaji. Onda naravno ponesemo i džeparac i krenemo organizovano iz BeGea. Nisu bitne boje i ko za koga navija, nego ideja o ludilu kad bi se spojili i banuli tamo ko gomila kapedomaca 8-)
Ja nabacio a vi ostali nadogradite ideju, dodajte neki predlog..,ali sto pre, jer sto se pre dogovorimo jeftinije ćemo proći. Mislim da do kraja meseca može pasti sav dogovor i uzete sve ideje u razmatranje koje će dovesti do konkretnog dogovora. Zato predlažite, pucajte, osporavajte, učestvujte u temi na bilo koji način, zajednički smo jači!
Znam da je besparica, ali da ga ebem, uz malo stiskanja i dobre volje - možda se i sakupimo...
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Re: Hungaroring - zajednički odlazak?

Post od gjoko-mkd » Sre Apr 19, 2017 1:02 am

Koliko košta ceo "aranžman"?....da znamo koji je cilj pa da vidimo šta ispadne

Korisnikov avatar
srdjanprpa
Reactions:
Pridružio se: Čet Mar 02, 2017 6:17 pm

Post od srdjanprpa » Sre Apr 19, 2017 8:44 am

Ja bih pre isao na Red Bulls Ring ili Monako :)
Na hungaroringu vec bio, cena karti za F1 je skoro svugde ista oko 90e za stojeci deo...
Na tih 90 dodas prevoz koji je na primer do Bec-a 60e, do Budimpeste mislim 50e, povratna karta.
Sto bi bilo nekih 150,140e i sve zavisi koliko planirate da potrosite, ako napravimo sendvice za poneti i koje pivo u ranac bice jeftinije :)

Korisnikov avatar
zarko.s.
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Post od zarko.s. » Sre Apr 19, 2017 8:47 am

Lepa ideja. Ja na zalost vec sada znam da necu moci.
Kod nas postoje i organizovani odlasci. Na primer: http://www.robinson.rs/formula-1/hungar ... g-2017/284

Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:

Post od One and Only » Sre Apr 19, 2017 5:52 pm

gjoko-mkd napisao:
Sre Apr 19, 2017 1:02 am
Koliko košta ceo "aranžman"?....da znamo koji je cilj pa da vidimo šta ispadne
Moja procena je da ne može da ispadne vise od 200e pa да и го ебе во газ :)
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Sre Apr 19, 2017 6:05 pm

200€ petak-nedelja?
Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Sre Apr 19, 2017 8:18 pm

Neću unapred da garantujem(svaki put kada kažem ‚‚garantujem‚‚-sje-e me neka stvar)...ali bi mogao nekako da skockam jedan vikend. E sad dali će se sve to posložiti kod mene...pitanje je za hiljadu dolara(milion neznam ni kako se piše :lol: )

Troši su niski...nije nešto što ne bi mogao da prošvercujem kod moje ‚‚lošije polovine‚‚ :mrgreen:

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:

Post od One and Only » Sre Apr 19, 2017 10:09 pm

Cp6uH napisao:
Sre Apr 19, 2017 6:05 pm
200€ petak-nedelja?
Pa imamo dve varijante kao i u avionu, ekonomsku i busines,lowcost ili jat msm air
Ako ponesemo sendviče i limenke možemo tri dana da preživimo uz ludilo i zajebanciju
ako hoćemo da smo carevi onda može i samo nedelja sa jednim danom ludila i zajebancije

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Čet Apr 20, 2017 6:59 am

Sendviči i limenke :)
Što manji budžet to bolje zezanje, uvek bilo

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Čet Apr 20, 2017 7:01 am

A Monza? Do tamo prevoz nije mnogo skuplji zar ne, a karte za ufur su što reče Boxi svuda iste

Odgovori