Reklame na sajtu

Obaveštenja i korisne informacije od tima foruma

Reklame na sajtu

Postod zarko.s. » Pet 06 Jan, 2017 22:23

Poštovani,

Ako ste večeras ulazili na naš sajt, mogli ste da primetite da se po učitavanju stranice preko ekrana pojavljuje reklama. Trenutno smo u fazi testiranja ovog servisa i na ovaj način želimo da donekle olakšamo funkcionisanje sajta u budućnosti.

Potrudili smo se da pronađemo rešenje koje je najmanje invazivno za Vas kao čitaoce i tu presvega mislimo na dve stvari:

1. Reklamu možete ukloniti prosto klikom bilo gde pored nje
2. Za svakog jedinstvenog korisnika, reklama ce se pojavljivati samo jednom u toku od 24 sata.

Nadamo se da ćete imati razumevanja za ovakav potez koji će osigurati dalje neometano funkcionisanje sajta. Verujemo da će Vas ovo rešenje najmanje ometati i verujemo da je ovakav sistem reklamiranja najbolji u tom pogledu i za Vas i za nas.

Hvala Vam što nas podržavate redovnim posetama i čitanjem naših vesti i verujemo da ćemo Vam u budućnost pružiti još više korisnih informacija u vezi sa sportom koji svi volimo i pratimo.

S poštovanjem,
Vaš F1-Serbia.com tim.
Slika
Korisnikov avatar
zarko.s.
F1 vozač

Pridružio se: Sre 08 Jul, 2009 22:02

Re: Reklame na sajtu

Postod gjoko-mkd » Pet 06 Jan, 2017 23:19

Ma nema problema, to su spoljašna pitanja. Ako treba recite ako treba i da doniramo po neku svotu. Bitno je da ima neku stranu gde ćemo moći da postiramo najnovije informacije iz F1. Sve je drugo nebitno
Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Nacionalna klasa

Pridružio se: Čet 14 Jun, 2012 12:38

Postod poTTa20 » Sub 07 Jan, 2017 13:35

Takođe smatram da reklame nisu problem.
Ne volim sajtove sa reklamama i uglavnom ih izbegavam, ali ako nisu napadne, to itekako može da se podnese. Naročito što se radi o ovom sajtu, uopšte mi ne smeta bilo šta što će doprineti poboljšanju, spreman sam da trpim reklama koliko treba, samo da idemo napred.
Po milioniti put kažem, i sada se pridružujem ovome što je gjoko napisao(do pre neki dan sam nick čitao kao gojko :-) ) ako treba neka suma, spreman sam da pomognem. Verujem kao i većina redovnih članova.

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk
Poslednji put menjao poTTa20 dana Sub 07 Jan, 2017 19:47, izmenjena samo jedanput
Korisnikov avatar
poTTa20
Nacionalna klasa

Pridružio se: Čet 19 Nov, 2015 10:10

Re: Reklame na sajtu

Postod Vazovsky_P » Sub 07 Jan, 2017 16:39

Nemam problem sa reklamama,oguglao sam :mrgreen:
5 Sebastian Vettel 7 Kimi Räikkönen
Korisnikov avatar
Vazovsky_P
Nacionalna klasa

Pridružio se: Pon 21 Apr, 2014 12:51

Postod Cp6uH » Ned 08 Jan, 2017 21:06

Opušteno addblock radi svuda

M9
Korisnikov avatar
Cp6uH
GP2 vozač

Pridružio se: Pet 04 Okt, 2013 09:16

Re:

Postod iceman036 » Pon 09 Jan, 2017 13:47

poTTa20 je napisao: ...i sada se pridružujem ovome što je gjoko napisao(do pre neki dan sam nick čitao kao gojko :-) )

:lol:
Svi smo mu citali nick gojko - po inerciji :)
Korisnikov avatar
iceman036
F1 vozač

Pridružio se: Sub 04 Jun, 2011 22:07

Re: Re:

Postod centurion » Uto 10 Jan, 2017 12:27

iceman036 je napisao:
poTTa20 je napisao: ...i sada se pridružujem ovome što je gjoko napisao(do pre neki dan sam nick čitao kao gojko :-) )

:lol:
Svi smo mu citali nick gojko - po inerciji :)

Vjerovatno jako čudno,ali prvi put kad sam vidio,pročitao sam - gjoko.
U mom starom kraju bio jedan komšija koga smo zvali baš Đoko, i ta skraćena verzija imena godinama mi je sinonim za ime Đorđe...
Tako da, čim sam vidio našeg Makedonca, rekoh, to je to... :) :)
Kod nas dole, a inače sam proijeklom Hercegovac, bilo je to jako često ime za mušku osobu.
Već ovdje u Krajini, to ime kod muškaraca ne postoji...
Čak Đoko i pomalo podsjeća na tog mog nekadašnjeg komšiju. Onako ozbiljan, dostojanstven...
Jednom riječju, gospodin... :)
Slika
Korisnikov avatar
centurion
F1 vozač

Pridružio se: Čet 14 Mar, 2013 14:22

Povratak na Obaveštenja