VN Mađarske 27.-29.07.2018.

Odgovori
Korisnikov avatar
srdjanprpa
Reactions:
Pridružio se: Čet Mar 02, 2017 6:17 pm

Re: VN Mađarske 27.-29.07.2018.

Post od srdjanprpa » Ned Jul 29, 2018 8:35 pm

Ja sam malopre napsiao, ono sa Vettelom je za mene trkacki incident, ali ono sa Rikardom nikako.
Druga stvar koja me i te kako nervira, cim Ferrai napravi ?#@*&%! sudije se oglase u istom krugu, kad Mercedes napravi ?#@*&%! sudije se oglase na kraju trke, to nije korektno ni za jedan tim, to sam vec rekao.

Dinca ja ne mogu da verujem da ti pises ko je koliko ostetio kome bolid i ko je na kojoj poziciji zavrsio.
Prvo opet gledas samo na Hamiltona i Vettela, ne ucestvuju samo njih dvoica u sampionatu, lagano do kraja sezone moze na svakoj trci da im rikne motor i eto Kimi uze titlu.
Drugo nebitno je koliko je kome ostecen bolid i gde se ko nalazi kazna je kazna za sve je vozace vaze ista pravila nebitno na kojoj poziciji se nalaze. Jel treba ovi iza da se lupaju kao na luna parku pa da za njih ne vaze pravila posto samo Hamilton i Vettel se bore za sampionat?

Korisnikov avatar
zarko.s.
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Post od zarko.s. » Ned Jul 29, 2018 8:40 pm

Alonso: Tim je zaslužan za moj rezultat

Slika

Španac je trku završio na osmom mestu, a bio je pun reči hvale za stratege McLarena.

„Definitivno sam uživao i ovo je lep način da se proslavi rođendan. Ponovo smo se mučili na kvalifikacijama, čak i u promenjivim uslovima, ali smo onda u nedelju ostvarili dobar rezultat i doneli timu nove bodove. Bili smo u dobroj poziciji i sa Stoffelom, ali je on na kraju imao problem sa menjačem. Ovo je bio dobar dan i u pogledu strategije. Tim je obavio stvarno dobar posao kada je odlučio da produži prvi stint“, izjavio je Alonso.

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:
Pridružio se: Ned Apr 30, 2017 11:29 pm

Post od Mercedes-AMG/// » Ned Jul 29, 2018 8:41 pm

Ja ne znam cemu se Bota nadao. Trebao je lepo da se skloni i propusti Rikija, kao da mu je timski kolega, jer sa ostecenim bolidom i unistenim gumama, besmisleno je da se brani, samo je onakva govna mogao da napravi. Nekorektno prema Rikiju, koji je uzgred odvezao sjajnu trku. Totalno bespotrebno.
Slika
The best or nothing - Gottlieb Daimler

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Ned Jul 29, 2018 8:44 pm

Ja sam odmah rekao da Bota zaista treba da bude kaznjen. Jeste dobio kaznu, jeste da nema nikakvog znacaja, jbg, kada izmedju top i midfielda ima razlike u trkackom tempu 1.5 sec. Ali da je zasluzio 5, ili 10 mesta pomeranja na gridu za sl. trku, mislim da je to preterivanje. Nista vise. Za takvo nesto, treba napraviti ozbiljno ?#@*&%!, tipa Grozana u Spaniji. I jos jednom ponavljam, u potpunosti se slazem sa vama vezano za Botasa i njegovo branjenje pozicije.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Kontakt:

Post od rajs41 » Ned Jul 29, 2018 8:44 pm

Grosjean zadovoljan što su oba bolida završila u poenima
Slika
Francuz veruje da je mogao da zabeleži i bolji rezultat od 10. mesta.

Romainu Grosjeanu ovo je treću put ove sezone da timu donese poene, jer je i Kevin Magnussen na trci u Mađarskoj zabeležio sedmo mesto, tako da je tim napravio lepu bodovnu zalihu. Francuz je posle trke izjavio da je ovo bio dobar vikend za njega, ali da je možda mogao da zabeleži bolji rezultat od desete pozicije.
“Lepo je kada obojica završimo u poenima. Trka je bila frustrirajuća. Moramo da bolje rezumemo gume u ovim situacijama. Proveo sam 50 krugova iza Carlosa Sainza, a pritom sam bio pola sekunde brži. Čim mu se približim aerodinamika je radila svoje i ja nisam mogao ništa da uradim. Šteta, jer sam mislio da možemo bolje. Obišli smo Hulkenberga i Hartleya i pokazali da imamo tempa. Generalo, zadovoljan sam, lepo je opet biti u poenima.” kazao je Romain Grosjean.

Korisnikov avatar
kimi33
Reactions:
Pridružio se: Pon Feb 27, 2017 3:50 pm

Post od kimi33 » Ned Jul 29, 2018 8:52 pm

Još jednom da vas sve pitam, je l se zna da li Kimi u Belgiji dobija drugu ili treću specifikaciju pogonske jedinice?!

Sent from my F5321 using Tapatalk

Kimara 777

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Kontakt:

Post od rajs41 » Ned Jul 29, 2018 9:04 pm

VIDEO: I Raikonenov sin imao svoj show na podijumu
Slika
Kimi kao i svaki drugi otac morao je da ispuni želju svom sinu i odvede ga na pobedničko postolje.

Od kako je Robin poraso, Kimi i njegova supruga Mintu trude se da svaki trenutak provedu zajedno, pa tako cela porodija Raikonen prati F1 karavan. Danas posle trke u Mađarskoj mali Robin želeo je da uradio ono što je njegov otac mnogo puta učinio, da se ode na podjum i kao i svi drugi učestvuje u pobedničkom prskanju. Pogledajte kako je ovo izgledalo.

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:
Pridružio se: Ned Apr 30, 2017 11:29 pm

Post od Mercedes-AMG/// » Ned Jul 29, 2018 9:08 pm

:lol:
Slika
The best or nothing - Gottlieb Daimler

Korisnikov avatar
Nelson
Reactions:
Pridružio se: Sre Mar 22, 2017 6:33 pm

Post od Nelson » Ned Jul 29, 2018 9:19 pm

Niko da komentariše Fetela i zatupljenu oštricu ?????
Šta je sa Fetelom ? Ulazi polako u Old Club ? Na svežim gumama, na bržim gumama , sa bržim autom i nikako da se privuče Bundevari ko zna koliko krugova. Priđe pa popusti , pa kao nešto se bori pa popusti i da bi pri kraju uspeo da ga nadmudri (za dlaku). Ali tad je već bilo debelo kasno. Hamilton na pola gasa utekao .
Nema one njegove oštrine, silovitosti kada krene u preticanje ili je postao kao Prost proračunat i da umanji štetu. Ne sviđa mi se.

Bundeva ki bundeva pretera ga u bezobrazluku. Odlično je držao dupe na tanjiru, bio No.2 kakvog mogu svi da sanjaju i onda kad ne zna sportski da izgubi srlja. Srlja da ga čak i trokulica McLaren pretekne. Ono što je uradio protiv Rićarda je za čistu diskvalifikaciju, momentalnu a ne da ga puste da i dalje divlja.

Hamilton je odlično krenuo , balansirao i sa punom korpom bodova odlazi.

Rešo ko rešo rešio da ne prekida tradiciju žutog čajnika.
Slika

Korisnikov avatar
MosquitoSlayer
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 9:32 am

Post od MosquitoSlayer » Ned Jul 29, 2018 9:27 pm

Nelson napisao:
Ned Jul 29, 2018 9:19 pm
Niko da komentariše Fetela i zatupljenu oštricu ?????
Šta je sa Fetelom ? Ulazi polako u Old Club ? Na svežim gumama, na bržim gumama , sa bržim autom i nikako da se privuče Bundevari ko zna koliko krugova. Priđe pa popusti , pa kao nešto se bori pa popusti i da bi pri kraju uspeo da ga nadmudri (za dlaku). Ali tad je već bilo debelo kasno. Hamilton na pola gasa utekao .
Nema one njegove oštrine, silovitosti kada krene u preticanje ili je postao kao Prost proračunat i da umanji štetu. Ne sviđa mi se.

Bundeva ki bundeva pretera ga u bezobrazluku. Odlično je držao dupe na tanjiru, bio No.2 kakvog mogu svi da sanjaju i onda kad ne zna sportski da izgubi srlja. Srlja da ga čak i trokulica McLaren pretekne. Ono što je uradio protiv Rićarda je za čistu diskvalifikaciju, momentalnu a ne da ga puste da i dalje divlja.

Hamilton je odlično krenuo , balansirao i sa punom korpom bodova odlazi.

Rešo ko rešo rešio da ne prekida tradiciju žutog čajnika.
Mislim da je to bilo zbog kočnica. Ukoliko se ne približiš i ne odradiš posao odmah, kao što je Rikardo danas radio, pregrevaju se kočnice od vožnje u zavetrini.
Jedino moguće mesto za međusobni napad između Mercedesa i Ferarija je startno ciljni pravac, a Botas je ceo vikend dobar u drugom sektoru. Voziti se ceo krug iza Botasa bez posledica po gume i kočnice na ovim temperaturama je nemoguće. Prošle godine je Fetel mogao na felnama da završi, ove godine Hamilton. Jednostavno takva je staza, približiš se ali dalje je teško.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem…

Odgovori