VN Mađarske 27.-29.07.2018.

Odgovori
Korisnikov avatar
zarko.s.
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Re: VN Mađarske 27.-29.07.2018.

Post od zarko.s. » Ned Jul 29, 2018 6:21 pm

Raikkonen: Treće mesto je bilo maksimum danas

Slika

Finac je petu trku za redom završio na trećem mestu.

„Ovo je bio najbolji mogući rezultat danas. Start nije bio idealan i moramo da poradimo malo na tome. Nakon prvog pit-stopa smo sustigli Veltterija, ali nije bilo šanse da ga obiđemo. Jedina opcija nam je bila da ponovo promenimo gume i probamo još jednom. Nadoknadili smo jedno mesto, ali to nije idealno. Ali šta da se radi. Po nekad je tako, ali bodovi su osvojeni i okrećemo se sledećim izazovima“, izjavio je Raikkonen.

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Ned Jul 29, 2018 6:21 pm

E sad pošto sam otišao u grad na sladoled sa decom da dam svoj skromni komentar.

-Čestitke Hamiltonu,ali SAMO HAMILTONU!Činjenica je da je u zadnje vreme imao dosta,dosta sreće ali je i činjenica da je to maksimalno koristio,nije on kriv za to...a ima i kolegu.Mercedesu NE ČESTITAM,ne zaslužuju,mogo se prljavih stvari desilo u F1 odkada su se vratili kao samostalan tim.Nije to slučajno.To je valjda taj nemački totalizam.Za mene lično postoje dobri razlozi zašto nikad nemačka,nikad nemački jezik,nikad nemački auto.Svaka im čast ali...
-Što se tiče Botasa dali on zaista misli da ima budućnost u F1 posle mercedesa?Zaista?Kome treba konkubina?Ja mu lično želim da završi kao vozač gradskog prevoza negde u Finskim zapizdincima.
-Ferari greške,greške,greške,verovatno odlučujuće za šampionat ali ne treba se predavati baš zato što su protivnici tako prljavi.
PIRELI NAPOLJE IZ F1 !!!

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:
Pridružio se: Ned Apr 30, 2017 11:29 pm

Post od Mercedes-AMG/// » Ned Jul 29, 2018 6:27 pm

komarac
Dosadan si komarac.
Odgovore na pitanja imas, ako te mrzi da trazis, tvoj problem.
Sledeci put ne vredjaj, pa onda ocekuj odgovor ( sa nekim drugim ).
Kao sto rekoh, korektne clanove cu uvek ispostovati, a nekorektne necu udostojiti odgovora.
Slika

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Ned Jul 29, 2018 6:27 pm

Nindza napisao:
Ned Jul 29, 2018 5:33 pm
Znaci jebes mi sve, Ferari treba bojkotuje sezonu do kraja. A u pizdu materinu i ova formula i ova sezona, nek preimenuju takmicenje u Mercedes F1 i da se pakujemo.
Upravo to!
PIRELI NAPOLJE IZ F1 !!!

Korisnikov avatar
zarko.s.
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Post od zarko.s. » Ned Jul 29, 2018 6:30 pm

Verstappen: Plaćamo milione za motore, a oni stalno otkazuju

Slika

Holanđanin je oštro kritikovao Renault nakon trke.

„Daniel i ja uopšte nemamo priliku da se borimo onako kako treba. Tim plaća milione za nešto što bi trebalo da bude pristojan motor, ali oni konstantno otkazuju. Takođe, bili smo najsporiji na pravcima i to je teško prihvatiti. Ja sam razočaran, tim takođe. Verujem da ni mojim navijačima nije bilo lako pošto su platili karte i gledali me kako se trkam svega 5-6 krugova.

Korisnikov avatar
srdjanprpa
Reactions:
Pridružio se: Čet Mar 02, 2017 6:17 pm

Post od srdjanprpa » Ned Jul 29, 2018 6:35 pm

Opaa napokon i Max da izjavi nesto pametno.

Jel bilo negde jel zasedaju ovi iz maFIA u vezi ova dva slucaja sa Botasom, mislim jesu li zvali Mercedes da ih pitaju sta je Botas hteo :mrgreen:

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:
Pridružio se: Ned Apr 30, 2017 11:29 pm

Post od Mercedes-AMG/// » Ned Jul 29, 2018 6:38 pm

@deadpool
Cestitke Hamu za kvale.
Medjutim za trku, zasluzniji je Bota za Hamovu lagodnu poziciju. On mu je sve izgradio. Na startu ga zastitio, kasnije usporavao crvene.
Slika

Plavi_groom
Reactions:
Pridružio se: Ned Okt 08, 2017 2:41 pm

Post od Plavi_groom » Ned Jul 29, 2018 6:43 pm

srdjanprpa napisao:
Ned Jul 29, 2018 6:35 pm
Opaa napokon i Max da izjavi nesto pametno.

Jel bilo negde jel zasedaju ovi iz maFIA u vezi ova dva slucaja sa Botasom, mislim jesu li zvali Mercedes da ih pitaju sta je Botas hteo :mrgreen:
Jesu zasedaju u nekom restoranu i slave. Poltron udari dva vozaca u tri kruga. Ali to su trkacki incidenti nije vredno pomena. Na kraju bilo kakva kazna za botinu je nebitna nema uticaja na ishod sampionata on je potrosan kao toalet papir npr.

Korisnikov avatar
maverick
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 1:36 pm

Post od maverick » Ned Jul 29, 2018 6:46 pm

Plavi_groom napisao:
Ned Jul 29, 2018 6:43 pm

Jesu zasedaju u nekom restoranu i slave. Poltron udari dva vozaca u tri kruga. Ali to su trkacki incidenti nije vredno pomena. Na kraju bilo kakva kazna za botinu je nebitna nema uticaja na ishod sampionata on je potrosan kao toalet papir npr.
Исто као што је и Кими потрошан папир код Ферарија....Знало се да иде на другу тактику, зашто пропуштање са његове стране...Изгледа да нема разлике у понашању ове године Мерцедеса и Ферарија...знају се правила ко коси а ко воду носи и то се максимално поштује...Кими је имао бољи на крају тркачки темпо од Себа, много бољи, па се ови из ферарија нису удостојили да кажу себу, пусти кимија да покуша, па ако не успе вратиће ти позицију...Пљујете по Луису, који је прошле годиен вратио позицију Ботасу...јбг ваљда то за фераристе не важи....
If a person has no dreams, they no longer have any reason to live. Dreaming is necessary, although in the dream reality should be glimpsed. For me this is a principle of life.

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Ned Jul 29, 2018 6:48 pm

Izbacio je Kimi Hamiltona u Silverstonu pa nikome nista.. tj. dobio je 5 sec. Da Bota dobije 5 sec, nista ne menja. Sto se tice udesa Bote i Rikarda, Bota nije imao gume, niti prednje krilo, jednostavno nije mogao da se zaustavi. Kaznjavanje vozaca koji ne ucestvuje bodovno u sampionatu nema znacaja. Stvar je samo u tome sto je mogao Fetela da kosta dosta bodova i to je to.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Odgovori