VN Velike Britanije 06.-08.07.2018.

Odgovori
Korisnikov avatar
Artband
Reactions:
Pridružio se: Sub Mar 25, 2017 12:11 pm
Kontakt:

Re: VN Velike Britanije 06.-08.07.2018.

Post od Artband » Ned Jul 08, 2018 6:15 pm

5 ili 10 sekundi, malo li je u svijetu F1. Zauber zbog 1 sekunde gubi bolid.
Po dosadašnjem demonstriranom u toku sezone ovo je za 5.
Ferštapen, Kina, uticaj na šampionat, 5 sekundi.
Izdefinišite pravila više.
Ranije je bilo jednostavno. Postojao je "prođi kroz" i svima isto, a za ozbiljnije prekršaje "stani kreni", a ovo dodavanje je uvedeno da se ne bi ubio draž trkanja, da povratak bude moguć.

Gume, karma, adaptacija moguća, novi pod, Marti MekFlaj.
Sad jedino drugačija farba može da spašava.

Ferari moćan, premoćan. Kimi živ, jako sunce, dobro rade naočare, ne topi se.
Fetel junački vraće za Baki. Razlika između majstora i dobrog vozača.
Od -16 koje je trebalo biti +26. Zaista neočekivano.

Mercedes ima Roska, pa njemu nije potrebno čuvati leđa i onda Roki strada, jer ga svi izjedaše, ali srećom Maksa nije bio tu.
Limitiranje štete za Lusijanu, jer je maksmimum prije Erikosna bio treće mjesto. Prebrz oporavak. Leteća vožnja. Brandl zuji i ipak stiže za intervju da se čuje urlik najbolje publike.

RB kaže sekundu im Rešo uzima na pravcu.
Sve su isprobali, jer ih Reno nije svakako nije mogao stići, ali Maksa hoće više, želja je ogromna. Rići nije probao ulitejanje na Bokija.

Reno, jedini probali sa tvrdima, kod Hulka odlično ispalo , Karlosa opet potpili na dno, pa ga i Grozni sklonio.

Alonso jeo, grizao, ali srećom nismo čuli nijedan radio. Sasvim dovoljno od njega.
Fandorne kvalifikacije tuga, trka očaj i tako vikend za vikendom. 26 godina, ali još klinac. Ima fore za njega.

Zauber Alfa. Došli Fanđovci. Lekler fantastičan opet. U borbi sa Hulkom. Zauber rapidno "mijenjanje" i ćao.
Erikson se nakon loših kvala vraće navikama čukanja i zabijanja. 5 godina druženja je bilo dovoljno, treba i Markus sam da kaže.

TR Ugasila se Honda izgleda prije nego li je krenula.
Gasli na mišiće protiv agresivnog Sombrera uzeo bod, ali mislim da će mu ga oduzeti, ako već nisu.

Indija, povratak nadomak Renoa.

Grozni em što voli sebe da skloni sa staze, ali ovaj put je morao i Magnuma da zezne za dobre bodove i naravno još nekoliko stotina hiljada na popravku. Antonio što prije. Magnum dobar.

Vilijams, pa najbrži su bili u jednom krugu. Nismo odavno to vidjeli. :) Perez izleti, vrati se, pretekne, izađe iz boksa, koji krug i opet ispred njih 5 sekundi prije nego oni odu na prvu zamjenu.

Prenos motivacioni cgi citati pored staze.

Njemačka sada, ali pitanje je da li je to Mercedesu domaća staza ili im je važniji fudbal.
Montmelo 2018 0,4 kao dlaka kraće
Alemanija 2018 Suša je velika, linije blijede, farbu štede
Mađarski gulaš 2018 Minimal steering jer ja imam filing

Korisnikov avatar
Alukard
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 11:08 am

Re: RE: Re: VN Velike Britanije 06.-08.07.2018.

Post od Alukard » Ned Jul 08, 2018 6:17 pm

dinca93 napisao:
Alukard napisao:
Ned Jul 08, 2018 6:06 pm
To sto bi ti meni svasta rekao je tvoj problem i tvoje nevaspitanje.
Opet izvrces,ja nisam rekao da su svi na forumu retardirani,to si upravo ti rekao.
Jos jednom,to sto si se pronasao prozvanim nije ni najmanje moj problem.
Jasno se vidi ko ovde vredja pa se nadam da ce admini uraditi svoj posao.
Sigurno sam ti bez razloga to sve napisao. Prozivas me i onda se pitas kako sam prozvan, citiras mi komentar i pitas se kako sam prozvan. Uvredis me i pitas se kako sam prozvan, odgovorim ti u skladu, i onda sam ja taj koji vredja.
Jasno je da ja nisam nikome pretio,za razliku od tebe.
Jasno je da ja nikoga nisam direktno uvredio.
Treci put,to sto si se ti pronasao u mojoj poruci je tvoj problem,ne moj.
Slika

Korisnikov avatar
zarko.s.
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Post od zarko.s. » Ned Jul 08, 2018 6:21 pm

Vettel: Morao sam da iznenadim Bottasa

Slika

Nemac je danas došao do četvrte pobede u sezoni.

„Izlazak vozila bezbednosti je učinio trku zanimljivom, ali imali smo lep duel sa Valtterijem koji je dao sve od sebe. Imao sam prednost zbog svežijih guma, ali nije bilo lako pronaći prostor za obilaženje. Na kraju sam morao da ga iznenadim. Nisam bio potpuno siguran da ću uspeti da skrenem na vreme, ali je sve prošlo kako treba. Veliko hvala timu na podršci i ljudima u pozadini pošto mi juče nije bilo baš dobro, ali sam danas bio u boljoj formi i nije bilo problema“, izjavio je Vettel.

Marcos
Reactions:
Pridružio se: Sub Mar 24, 2018 8:50 pm

Post od Marcos » Ned Jul 08, 2018 6:27 pm

Grande Seb,sampionski,idemooooo :smajli_sa_pivom: Ferari druga trka uzastopno bolja strategija od Mercedesa plus druga trka uzastopno gde Fetel obilazi Hamiltona u direktnom duelu.Vidim ovi iz Mercedesa tesko prihvataju poraze.Sta tek reci za dzukacku izjavu Hamiltona.Koliko je samo puta Ferari izbacen sa staze pa nisu davali ovakve izjave.Kimi gospodin sa izjavom posle trke.Odlicna i voznja,mogao je mozda i do druge pozicije da nije bio toliko dugo zaglavljen iza Rikarda.
Ferari opasno napredovao sa ovim novim unapredjenjima,bolidi su dosta stabilniji.Nema spavanja za ljude iz Mercedesa u narednim danima :lol:

Korisnikov avatar
zarko.s.
Admin
Reactions:
Kontakt:

Post od zarko.s. » Ned Jul 08, 2018 6:30 pm

Leclerc žali zbog ispuštenih bodova

Slika

Njegova trka se možda završila odustajanjem, ali Leclerc smatra da je ovaj vikend timu doneo mnogo pozitivnih stvari.

„Još nisam potpuno siguran šta se dogodilo. Možda je bio mehanički kvar, a možda i greška ekipe u boksu. Kako god bilo, ima i pozitivnih stvari koje smo videli ovog vikenda. Bili smo odlični u trci i pravili smo pritisak na Hulkenberga. Mislim da je sedmo mesto bilo dostižno. Šteta je što smo izgubili bodove, ali nadoknadićemo ih na sledećim trkama“, izjavio je Leclerc.

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Kontakt:

Post od rajs41 » Ned Jul 08, 2018 6:31 pm

Hamilton udario na Ferrarijevu taktiku posle Raikkonenovog incidenta
Slika
Britanski vozač bio je vidno iznerviran posle trke na Silverstonu.

Lewis Hamilton bio je vidno ljut na Kimija Raikkonena sa kojim je imao incident u prvom krugu za VN Velike Britanije, posle čega je Sebastian Vettel izbio na prvo mesto. Finac je zbog toga dobio kaznu 10 sekundi stajanja u boksu a na kraju uspeo je da dođe do poslednjeg mesta na podijumu. Sa druge strane vozač Mercedesa morao je da se probija sa poslednje pozicije, ali je uz pomoć taktike i izlaska sigurnosnog automobila došao do drugoe pozicije.
“Ovo je najveća trka tokom godine, najbolja publika, i žao mi je što nisam uspeo da donesem njima toliko željenu pobedu. To je bio moj san tokom vikenda, hvala na podršci. Oni su imali interesantnu taktiku (Ferrari) ali uradićemo sve kako bi moogli da se borimo sa njima. Nikada nežemo odustati.” kazao je Hamilton.

Korisnikov avatar
maverick
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 1:36 pm

Post od maverick » Ned Jul 08, 2018 6:34 pm

Marcos napisao:
Ned Jul 08, 2018 6:27 pm
Grande Seb,sampionski,idemooooo :smajli_sa_pivom: Ferari druga trka uzastopno bolja strategija od Mercedesa plus druga trka uzastopno gde Fetel obilazi Hamiltona u direktnom duelu.Vidim ovi iz Mercedesa tesko prihvataju poraze.Sta tek reci za dzukacku izjavu Hamiltona.Koliko je samo puta Ferari izbacen sa staze pa nisu davali ovakve izjave.Kimi gospodin sa izjavom posle trke.Odlicna i voznja,mogao je mozda i do druge pozicije da nije bio toliko dugo zaglavljen iza Rikarda.
Ferari opasno napredovao sa ovim novim unapredjenjima,bolidi su dosta stabilniji.Nema spavanja za ljude iz Mercedesa u narednim danima :lol:
Који директни дуел....ако мислиш на старт ту нема никаквог дуела...дуел ти је као у аустрију када се током тркања претекну а не на старту...

Да није СА изашао Луис би врло вероватно дошао до победе, јер је имао бруталан темпо, ферари на средњим гумама нује имао шта да тражи у трци данас...јбт РБ је задржавао тај супериорни ферари на истим гумама...
If a person has no dreams, they no longer have any reason to live. Dreaming is necessary, although in the dream reality should be glimpsed. For me this is a principle of life.

Korisnikov avatar
zarko.s.
Admin
Reactions:
Kontakt:

Post od zarko.s. » Ned Jul 08, 2018 6:39 pm

Alonso: Treba nam bolji kvalifikacioni tempo

Slika

Španac je danas imao odličan tempo u trci, ali su gubici u kvalifikacijama ono što najviše košta McLaren.

„Jako sam srećan. Imali smo tešku trku, a vozilo bezbednosti je dodatno začinilo sve. Odlučili smo da za finiš montiramo meke gume i one su nam donele lepu prednost u odnosu na ljude oko nas. Obišli smo nekoliko bolida i imali smo duel sa Kevinom koji nas je koštao malo više vremena nego što je trebalo. Juče sam rekao da nam je najgori deo vikenda subota, dok nedeljom možemo da se borimo sa rivalima. Zato mislim da sada fokus treba da okrenemo prema kvalifikacijama“, izjavio je Alonso.

Darko007
Reactions:
Pridružio se: Pet Dec 08, 2017 10:24 pm

Post od Darko007 » Ned Jul 08, 2018 6:40 pm

kimi da nije udario hamiltona,do sledece krivine bi ga obisao i otisao bi ferrari daleko naprijed..bio bi to lagan 1-2 za crvene..tako da na kraju ispada da je kimi jos i pomogao hamiltonu da dodje do tog drugog mjesta :D sve teorije zavjere tu padaju u vodu

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:
Pridružio se: Ned Apr 30, 2017 11:29 pm

Post od Mercedes-AMG/// » Ned Jul 08, 2018 6:45 pm

AlexPb napisao:
Ned Jul 08, 2018 6:00 pm

Po meni, najbolji duel danas. U dva cina. :D
Definitivno najbolja odbrana dana, Max u ocajnom
RB nakon izgubljene pozicije uspeo da se zastiti. Ne znam
za gume jos da li to bese Kimi na svezim M nakon stopa.
Fetel naravno da ce da pokusa da napadne, Bota pogresio sto je ostavio prolaz. Teze mu je bilo protiv Kimija da se odbrani.
Bez drs-a Fet nije mogao da ga obidje, iako je drasticno bio brzi u sporijim krivinama ali nije imao kud od Bote.
Max bi odbranio poziciju. Jedino kad nema odbrane kad te na pravcu preskoci. Ali nije mi jasno da se ne branis unutrasnjom stranom nego ostavis prolaz...
Zato bi ga mozda zamenio za Rikija.
A RB, nemocan, tuzno.
Slika
The best or nothing - Gottlieb Daimler

Odgovori