VN Japana 05.-07.10.2018.

Odgovori
Korisnikov avatar
Hamster
Reactions:
Pridružio se: Ned Okt 29, 2017 8:43 pm

Re: VN Japana 05.-07.10.2018.

Post od Hamster » Pon Okt 08, 2018 11:33 am

Lesa091 napisao:
Pon Okt 08, 2018 10:11 am
fap napisao:
Pon Okt 08, 2018 9:28 am
Po meni kazna 5 sekundi je ok samo ako recimo vozac presece sikanu bez incidenta.A sve tipa kontakt ili izguravanje sa staze gde stices prednost treba minimum prodji kroz box.Ovo 5s dodavanje vremena je cisto fora kao kaznili smo ga.
Kao kad bi kod nas bila kazna za prekoracenje brzine 50 dinara.Pa niko ne bi vodio racuna o brzini.
Bas tako.

@Gile, cuknuli su se u Bahreinu pa je na konferenciji posle trke na pitanje o Maksu za Hamiltona, Fetel se ubacio i isprozivao Maksa. I samo ga iznervirao. Hamilton ga pametno izbegava, ili ne prilazi ili obidje na pravcu kad zna da je 60x brzi.
Mislim da je novinar tad pitao Hamiltona zasto je rekao za Maxa "dickhead" i onda se Fetel ubacio i rekao kako novinari previse analiziraju stvari i prave frku od svega, u fazonu cuknuli se, nikom nista to je trkanje, i naravno da je ham nazvao maksa tako kako ga je nazvao, sve je to u momentu. Uglavnom stao je na stranu obojice, u fazonu desava se, nemojte da pravise sad frku oko toga. Jedino ako ti ne mislis na nesto drugo, u tom slucaju me prosvetli 😄

Korisnikov avatar
Maha
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:27 pm

Post od Maha » Pon Okt 08, 2018 11:35 am

:roll: Ferari ima neki tajni nacin kako zadrzava i odrzava navijace. Nadam se da nije samo radi agresivne boje.

Korisnikov avatar
Lesa091
Reactions:
Pridružio se: Čet Avg 03, 2017 10:30 am

Post od Lesa091 » Pon Okt 08, 2018 12:44 pm

Hamster napisao:
Pon Okt 08, 2018 11:33 am

Mislim da je novinar tad pitao Hamiltona zasto je rekao za Maxa "dickhead" i onda se Fetel ubacio i rekao kako novinari previse analiziraju stvari i prave frku od svega, u fazonu cuknuli se, nikom nista to je trkanje, i naravno da je ham nazvao maksa tako kako ga je nazvao, sve je to u momentu. Uglavnom stao je na stranu obojice, u fazonu desava se, nemojte da pravise sad frku oko toga. Jedino ako ti ne mislis na nesto drugo, u tom slucaju me prosvetli 😄
U pravu si, ja sam pomesao loncice :smajli_sa_pivom:

Korisnikov avatar
kimijevština
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 4:13 pm

Post od kimijevština » Pon Okt 08, 2018 2:49 pm

A da napravimo jedan fiktivni flešbek ŠBBKBB da je Ferštapen (ovakav kakav je) vozio recimo u 80tim i da je kojim slučajem zakačio recimo Pikea...kvota 1.05 da bi popio pesnicu u vugla odmah po izlasku iz bolida, pa posle sudije nek' dodeljuju kazne... :D
Čisto sumnjam da bi mu sledeći put palo na pamet nešto slično...
''Steering wheel. Gloves and steering wheel yeah. Gimme steering wheel! Hey! HEY! Steering wheel, somebody tell him to give it to me! COME ON! MOVE!''

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Pon Okt 08, 2018 3:41 pm

Jednu vaspitnu :lol:
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
Schumacherista
Reactions:
Pridružio se: Ned Jul 09, 2017 5:15 pm

Post od Schumacherista » Pon Okt 08, 2018 3:53 pm

Kolika je uživancija gledati Moto GP ovih par godina, toliko je smor gledati F1, to bih rekao i da je Ferari najbolji..... Sezona polako zalazi, sve se već zna, kletva pobednika VN Mađarske je skinuta, mada poslednji koji je to uradio pre Hamiltona, sledeće godine je ostao bez titule :mrgreen: ....Ali to sad nije važno.
Hamilton kad zvanično bude uzeo titulu, prvo treba da se zahvali ovim neandertalcima iz Maranela, realno više su mu oni doprineli nego Mercedes. Ne mogu da verujem koliko je Hamilton proteklih par godine napredovao na psihološkom planu, stvarno svaka čast, valjda to ide s godinama.
Fetel definitivno nije kadar da vrati Ferari na vrh, ili kako ja volim da kažem nije pravi Nemac za taj posao....Opet, i onaj pravi Nemac je tek pete godine uzeo prvu titulu sa Ferarijem, možda bi je uzeo i godinu pre da se nije desilo ono u Silverstonu.
Elem, ako na sledećoj trci Hamilton i matematički uzme titulu, do kraja sve pare na kladži, s moje strane, idu na Botasa....Koliko je Ferari retardiran, ne bi me začudilo da stigne i prestigne Fetela do kraja.

Korisnikov avatar
Schumacherista
Reactions:
Pridružio se: Ned Jul 09, 2017 5:15 pm

Post od Schumacherista » Pon Okt 08, 2018 4:58 pm

Inače danas je tačno 18 godina kako je Šumaher osvojio svoju prvu titulu za Ferari....Jbt kao da je bilo juče....

djdragan
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 28, 2017 4:47 pm

Post od djdragan » Pon Okt 08, 2018 5:31 pm

alzo61 napisao:
Pon Okt 08, 2018 9:55 am
Nema razloga za kažnjavanje ako vozač sečenjem šikane ne stekne prednost a Maks je dobio 5 sekundi zbog nebezbednog vraćanja na stazu
Stvar je u tome sto bi Mentol da se vratio normalno na stazu izgubio poziciju od Kimija a verovatno i od Vetela koji je bio odmah iza.

Koliko je on ustvari mentolcina govori njegova izjava da je Kimi izabrao pogresan put...

Proslu trku Perez kuka da sudije sklone vozaca ispred koga ne moze da pretekne...

Da covek ne poveruje sta pricaju.

djdragan
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 28, 2017 4:47 pm

Post od djdragan » Pon Okt 08, 2018 5:35 pm

fap napisao:
Pon Okt 08, 2018 9:28 am
Po meni kazna 5 sekundi je ok samo ako recimo vozac presece sikanu bez incidenta.A sve tipa kontakt ili izguravanje sa staze gde stices prednost treba minimum prodji kroz box.Ovo 5s dodavanje vremena je cisto fora kao kaznili smo ga.
Kao kad bi kod nas bila kazna za prekoracenje brzine 50 dinara.Pa niko ne bi vodio racuna o brzini.
To bi bilo odlicno pravilo!

Ali jbg, iako su svi ravnopravni neki su ipak ravnopravniji, nema tu pomoci.

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Pon Okt 08, 2018 5:57 pm

Schumacherista napisao:
Pon Okt 08, 2018 3:53 pm
Kolika je uživancija gledati Moto GP ovih par godina, toliko je smor gledati F1, to bih rekao i da je Ferari najbolji..... Sezona polako zalazi, sve se već zna, kletva pobednika VN Mađarske je skinuta, mada poslednji koji je to uradio pre Hamiltona, sledeće godine je ostao bez titule :mrgreen: ....Ali to sad nije važno.
Hamilton kad zvanično bude uzeo titulu, prvo treba da se zahvali ovim neandertalcima iz Maranela, realno više su mu oni doprineli nego Mercedes. Ne mogu da verujem koliko je Hamilton proteklih par godine napredovao na psihološkom planu, stvarno svaka čast, valjda to ide s godinama.
Fetel definitivno nije kadar da vrati Ferari na vrh, ili kako ja volim da kažem nije pravi Nemac za taj posao....Opet, i onaj pravi Nemac je tek pete godine uzeo prvu titulu sa Ferarijem, možda bi je uzeo i godinu pre da se nije desilo ono u Silverstonu.
Elem, ako na sledećoj trci Hamilton i matematički uzme titulu, do kraja sve pare na kladži, s moje strane, idu na Botasa....Koliko je Ferari retardiran, ne bi me začudilo da stigne i prestigne Fetela do kraja.
Sto se Ferrarija tice pa kad je Schumaher vozio rukovodstvo je bilo stabilno.Toga sada nema stalno neke promene.Bio sam misljenja da ce Ferrari sledece sezone da izdominira ali sa ovim desavanjem u timu nesto vise ne verujem.Jednostavo onaj Schumaherov Ferrari i ovaj danas druga prica

Odgovori