Preporučite Film ili Seriju [BEZ SPOJLERA]

Odgovori
Korisnikov avatar
Nelson
Reactions:
Pridružio se: Sre Mar 22, 2017 6:33 pm

Re: Preporučite Film ili Seriju [BEZ SPOJLERA]

Post od Nelson » Sre Dec 13, 2017 6:20 pm

:D , :smajli_sa_pivom:

Je si gledao In Bruges ?
Slika

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Post od AndrejR » Sre Dec 13, 2017 11:35 pm

Nelson napisao:
Sre Dec 13, 2017 6:20 pm
:D , :smajli_sa_pivom:

Je si gledao In Bruges ?
Aha, odlican.

SAVET SVIMA: Ne gledajte Star Wars u bioskopu, sacekajte ga na torentu i razocarajte se besplatno. Mrtav ozbiljan.

Korisnikov avatar
maverick
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 1:36 pm

Post od maverick » Čet Dec 14, 2017 9:47 pm

Па јел може бити гори од претходног дела, епизоде 7...мајку му пољубим, таман када сам се понадао да су нарпавили нешто добро попут роуг кеца, они изгелда забрљали....
If a person has no dreams, they no longer have any reason to live. Dreaming is necessary, although in the dream reality should be glimpsed. For me this is a principle of life.

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:

Post od AndrejR » Pet Dec 15, 2017 12:15 am

maverick napisao:
Čet Dec 14, 2017 9:47 pm
Па јел може бити гори од претходног дела, епизоде 7...мајку му пољубим, таман када сам се понадао да су нарпавили нешто добро попут роуг кеца, они изгелда забрљали....
Dizni, a i svet je postao ultra-gej.

Korisnikov avatar
maverick
Reactions:

Post od maverick » Pet Dec 15, 2017 9:52 am

Филмови из независне продукције су добри, ови из ових великих холивудских студија су постали смеће, прављено за децу и да се намакне што више лове...

Сутра треба да идем да га гледам у НС у синестар, купио карте за 4ДХ, сад се нећкам да ли да идем уопште са друштвом да га гледамо и да прежалим паре бачене на карте....
If a person has no dreams, they no longer have any reason to live. Dreaming is necessary, although in the dream reality should be glimpsed. For me this is a principle of life.

Korisnikov avatar
maverick
Reactions:

Post od maverick » Pet Dec 15, 2017 9:55 am

Ах да, да додам и ово, синоћ сам са падругом (на руском ко га не зна то вам је другарица, да не помислите на нешто друго, сунце вам пољубим жарко) гледао онај нови филм са Томом Кукурузовиће, :mrgreen: Сдјелан в Америке :D , одличан филм....ето како може да се уради филм са мало лове, па да буде добар...

Korisnikov avatar
maverick
Reactions:

Post od maverick » Pet Dec 15, 2017 9:59 am

Ево још један филм који ми је пао на памет, а да није из јенкијевске кухиње марвелових филмића....Одличан истинити филм о ирцима, у склопу УН у Конгу...Да не откривам детаље, без потребе, вреди га погелдати....

Korisnikov avatar
maverick
Reactions:

Post od maverick » Pon Dec 18, 2017 9:29 pm

Одгелдах овај филм управо....одличан је, вреди да се погледа....

линк ка филму
https://kinorusija.wordpress.com/2017/12/17/salyut-7/

превод одговара и за web.720 верзију, која је тренутно наквалитетнија од понуђених...

Korisnikov avatar
maverick
Reactions:

Post od maverick » Čet Dec 21, 2017 3:14 pm

Ево сада прочитах вест са закашњење, да је дизни пре 5-6 дана откупио ФОКС студио, са правима ан Волверина, Х-мен и дедпула....

Одгледах ове нове звездане ратове....сачувај ме боже филма....стварно еј гори од претходног. Таман када се човек поанда, да могу да нарпаве филм који ће бити бољи, они га усеру за медаљу...

Сетих се да је Волверин филм, из независне продукције, па не чуди уопште што је један од најбољих филмова из целе франшизе Х-мен....сад када се дизни довати њих, оде масу у пропаст....

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:

Post od AndrejR » Čet Dec 21, 2017 5:57 pm

maverick napisao:
Čet Dec 21, 2017 3:14 pm
Ево сада прочитах вест са закашњење, да је дизни пре 5-6 дана откупио ФОКС студио, са правима ан Волверина, Х-мен и дедпула....

Одгледах ове нове звездане ратове....сачувај ме боже филма....стварно еј гори од претходног. Таман када се човек поанда, да могу да нарпаве филм који ће бити бољи, они га усеру за медаљу...

Сетих се да је Волверин филм, из независне продукције, па не чуди уопште што је један од најбољих филмова из целе франшизе Х-мен....сад када се дизни довати њих, оде масу у пропаст....
Wir mussed die Disney ausrotten sto bi rekli Nijemci. Uzasan SW film, a cini mi se sta god da taknu (osim bajki) useru.

Odgovori