Moj ljubimac

Diskusija o svemu što ne spada u jednu od ostale četiri Off Topic kategorije
Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am
Kontakt:

Re: Moj ljubimac

Post od DzonyDLG » Pon Okt 30, 2017 10:03 pm

Gjoko papiga je genijalan hahah kako barata cackalicom kao covek. :D

Dekio jel to ruska plava? Prelepa je!!! Imao sam davno rusku plavu i to muzijaka, nema ko nije pokusao da ga ukrade. :D

Mosquito predivan je haski, ima jedan kod mene u kraju toliko sam ga zavoleo ali ne mogu i njega da udomim nemam mesta vise. :( Ovo polu pas polu macka potpuno razumem jer se jedan od mojih isto ponasa, nekad kazem da je macka zarobljena u telu psa. :D

Inace ja imam tri psa i tri macke, mozete samo da zamislite koji je to haos ali pozitivan haos, posto se svi zajedno slazu. Napravicu selekciju fotki koje cu da okacim ovde. :D

Ice ''E sad jedna stvar - ja volim zivotinje ali ne ljude.'' apsolutno se slazem, ponekad se zapitam da li samo ja tako mislim ali sad mi je lakse. :D
"The fact is I don't drive just to get from A to B. I enjoy feeling the car's reactions, becoming part of it." Enzo Ferrari 1+6=7

Slika

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Uto Okt 31, 2017 1:19 pm

Neču da kažem isto....ali mi je puno žao za sve zivotinje...a za nekih ljudi...puno manje.

Verovatno i životinje osećaju ljude...jer mi se u nekoliko bavrata dogodilo da se vrlo loši psi sa mnom ponašaju tako što mi se priblize i traze da ih galim....
Jedan pas mog druga je vezan najmanje 5-6 godina(šarplaninac)...jer je vrlo ratoboran, i ga hrane tako što mu bacaju hranu iz daljine. Ja to nisam znao....i otišao kod psa i igrao sa njim. Kad me video otac moga druga...prosu je kaše sa rakijom od straha :mrgreen:

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Uto Okt 31, 2017 2:45 pm

gjoko-mkd napisao:
Uto Okt 31, 2017 1:19 pm

Jedan pas mog druga je vezan najmanje 5-6 godina(šarplaninac)...jer je vrlo ratoboran,
Za to su krivi vlasnici.Ako nemaju vremena za rad sa psom ne treba da drže rase koje mogu biti opasne.
Dogodine u Montrealu ;-)

Korisnikov avatar
MosquitoSlayer
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 9:32 am

Post od MosquitoSlayer » Uto Okt 31, 2017 3:13 pm

Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem…

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Uto Okt 31, 2017 5:24 pm

Deadpool napisao:
Uto Okt 31, 2017 2:45 pm
gjoko-mkd napisao:

Jedan pas mog druga je vezan najmanje 5-6 godina(šarplaninac)...jer je vrlo ratoboran,
Za to su krivi vlasnici.Ako nemaju vremena za rad sa psom ne treba da drže rase koje mogu biti opasne.

Da...kada je mogao posle 5-6 godina urljanja po ljudima i pokazivanje očnjaka, da se ponaša sa mnom kao mlado štene.....to znači da pas nije imao pažnju sopstvenika...

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Uto Okt 31, 2017 8:13 pm

gjoko-mkd napisao:
Uto Okt 31, 2017 5:24 pm
Deadpool napisao:
gjoko-mkd napisao:

Da...kada je mogao posle 5-6 godina urljanja po ljudima i pokazivanje očnjaka, da se ponaša sa mnom kao mlado štene.....to znači da pas nije imao pažnju sopstvenika...
..ili si ti jednostavno dobar čovek - pas 'to' nepogresivo uvek oseti.. ;)
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Uto Okt 31, 2017 8:55 pm

One and Only napisao:
Uto Okt 31, 2017 8:13 pm
gjoko-mkd napisao:
Uto Okt 31, 2017 5:24 pm
Deadpool napisao:

..ili si ti jednostavno dobar čovek - pas 'to' nepogresivo uvek oseti.. ;)
A gde si ti video policajac pa jos dobar covek :lol:
Sala nadam se da ne zamerate :smajli_sa_pivom:

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:

Post od Deadpool » Sre Nov 01, 2017 11:43 am

Slika
Dogodine u Montrealu ;-)

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Post od AndrejR » Sre Nov 01, 2017 11:28 pm

Mnogo ubavo Dedpule. :)

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:

Post od Deadpool » Pet Nov 03, 2017 8:44 pm

Srušli moje pantalone od krečenja pa se pobili :)

Dogodine u Montrealu ;-)

Odgovori