Moj ljubimac

Diskusija o svemu što ne spada u jednu od ostale četiri Off Topic kategorije
Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am
Kontakt:

Re: Moj ljubimac

Post od DzonyDLG » Pon Okt 30, 2017 10:03 pm

Gjoko papiga je genijalan hahah kako barata cackalicom kao covek. :D

Dekio jel to ruska plava? Prelepa je!!! Imao sam davno rusku plavu i to muzijaka, nema ko nije pokusao da ga ukrade. :D

Mosquito predivan je haski, ima jedan kod mene u kraju toliko sam ga zavoleo ali ne mogu i njega da udomim nemam mesta vise. :( Ovo polu pas polu macka potpuno razumem jer se jedan od mojih isto ponasa, nekad kazem da je macka zarobljena u telu psa. :D

Inace ja imam tri psa i tri macke, mozete samo da zamislite koji je to haos ali pozitivan haos, posto se svi zajedno slazu. Napravicu selekciju fotki koje cu da okacim ovde. :D

Ice ''E sad jedna stvar - ja volim zivotinje ali ne ljude.'' apsolutno se slazem, ponekad se zapitam da li samo ja tako mislim ali sad mi je lakse. :D
The fact is I don't drive just to get from A to B. I enjoy feeling the car's reactions, becoming part of it.

Enzo Ferrari

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Uto Okt 31, 2017 1:19 pm

Neču da kažem isto....ali mi je puno žao za sve zivotinje...a za nekih ljudi...puno manje.

Verovatno i životinje osećaju ljude...jer mi se u nekoliko bavrata dogodilo da se vrlo loši psi sa mnom ponašaju tako što mi se priblize i traze da ih galim....
Jedan pas mog druga je vezan najmanje 5-6 godina(šarplaninac)...jer je vrlo ratoboran, i ga hrane tako što mu bacaju hranu iz daljine. Ja to nisam znao....i otišao kod psa i igrao sa njim. Kad me video otac moga druga...prosu je kaše sa rakijom od straha :mrgreen:

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Uto Okt 31, 2017 2:45 pm

gjoko-mkd napisao:
Uto Okt 31, 2017 1:19 pm

Jedan pas mog druga je vezan najmanje 5-6 godina(šarplaninac)...jer je vrlo ratoboran,
Za to su krivi vlasnici.Ako nemaju vremena za rad sa psom ne treba da drže rase koje mogu biti opasne.
PIRELI NAPOLJE IZ F1 !!!

Korisnikov avatar
MosquitoSlayer
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 9:32 am

Post od MosquitoSlayer » Uto Okt 31, 2017 3:13 pm

Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem…

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Uto Okt 31, 2017 5:24 pm

Deadpool napisao:
Uto Okt 31, 2017 2:45 pm
gjoko-mkd napisao:

Jedan pas mog druga je vezan najmanje 5-6 godina(šarplaninac)...jer je vrlo ratoboran,
Za to su krivi vlasnici.Ako nemaju vremena za rad sa psom ne treba da drže rase koje mogu biti opasne.

Da...kada je mogao posle 5-6 godina urljanja po ljudima i pokazivanje očnjaka, da se ponaša sa mnom kao mlado štene.....to znači da pas nije imao pažnju sopstvenika...

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Uto Okt 31, 2017 8:13 pm

gjoko-mkd napisao:
Uto Okt 31, 2017 5:24 pm
Deadpool napisao:
gjoko-mkd napisao:

Da...kada je mogao posle 5-6 godina urljanja po ljudima i pokazivanje očnjaka, da se ponaša sa mnom kao mlado štene.....to znači da pas nije imao pažnju sopstvenika...
..ili si ti jednostavno dobar čovek - pas 'to' nepogresivo uvek oseti.. ;)
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Uto Okt 31, 2017 8:55 pm

One and Only napisao:
Uto Okt 31, 2017 8:13 pm
gjoko-mkd napisao:
Uto Okt 31, 2017 5:24 pm
Deadpool napisao:

..ili si ti jednostavno dobar čovek - pas 'to' nepogresivo uvek oseti.. ;)
A gde si ti video policajac pa jos dobar covek :lol:
Sala nadam se da ne zamerate :smajli_sa_pivom:

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:

Post od Deadpool » Sre Nov 01, 2017 11:43 am

Slika
PIRELI NAPOLJE IZ F1 !!!

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Post od AndrejR » Sre Nov 01, 2017 11:28 pm

Mnogo ubavo Dedpule. :)

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:

Post od Deadpool » Pet Nov 03, 2017 8:44 pm

Srušli moje pantalone od krečenja pa se pobili :)

PIRELI NAPOLJE IZ F1 !!!

Odgovori