Robert Kubica

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Re: Robert Kubica

Post od Dekio » Čet Avg 03, 2017 1:57 am

Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Sre Avg 09, 2017 6:42 pm

Robert, vozač koji je izgubio momentum.
Jedan od onih koji je u fabričkom timu njemačkog giganta, tada rastočio njihovog pulena Nika Hajdfelda.
Hajdi, pa on se nije mogao sastaviti. Robi ga je ponizio. Poljski dečak, koji je trebao biti number two.
Gazio je tog Bmw, do šarafa.

Pa prelazak u Reno, i takava pouzdanost na djelu...
Nikad Robi nije bio prebrz, ali jeste jako brz, i vrhunski pouzdan. Valjda takvi danas treba da budu F1 vozači. Da mu daš veš mašinu, on će sa njom stići na cilj.
Neke dvije sezone na vrhunskom nivou. Čak ni stravični udes u Kanadi nije oduzeo ništa od vrhunskog karaktera tog, tada veoma mladog, vozača. Poslije tog udesa, bio je nekako još posvećeniji. Bar je tako djelovalo. Kao da je na momenat vidio neku spoznaju, koju mi ne vidimo... Prosvijetlio se.
Te dvije sezone, zaista vrhunskom... I zato nisam mogao da shvatim njegove ludorije i vozanje tih glupih relija. To ga je zamalo koštalo glave, a karijere sigurno. Nadasve. Ovo, ovo su sve pokušaji jednog veterana, nadasve slavnog, da reanimira svoju posrnulu karijeru, koja je ipak na izdisaju.
Hoće li to uspjeti, to pitanje visi u vazduhu. Lično, sumnjam. Možda pokoji FP, i test vožnje za tim...
Mislim da je Robi the Pol odvezao svoje, bar u F1. Reli mu je uzeo sve, a nije mu dao baš ništa. Šteta.

Korisnikov avatar
Renault Terminator
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:17 am

Post od Renault Terminator » Sub Avg 12, 2017 2:22 pm

Poslije Madjarske i voznje R.S.17.ja vjerujem jos vise da Robi moze topiti bolide F1 na stazi.Ubjedjen sam u to,sto ne znaci da to tako i jeste,jbg osjecam i vjerujem i rado bih ga zamjeno za Hulka,bez obzira sto nemam primjedbi na Hulkovu voznju.