Moji autici

Re: Moji autici

Postod iceman036 » Sub 27 Apr, 2013 20:22

Meloman4ever je napisao:
iceman036 je napisao:Prvo, hvala za slike. Mercedes je super, ali imas minus kao kuca zato sto mu je pokidan retrovizor, i polomljena znacka. To izvini, ne mogu a da ne primetim. Drugo, moram da te pitam, gde si kupio svoj CLK GTR?

Retrovizor i znak su polomljeni prilikom selidbe pre par godina i spasio sam sto se spasiti moze. Ne znam stvarno, znam da sam neke kupovao u Trstu, mada mozda i lazem :?

OK, ja mislio da si negde po BGu pazario CLK-GTR, moj je nazalost zavrsio u rukama bratanca i - pa ne bih dalje da pricam....Eto, tvoj je u selidbi, moj od bratanaca stradao.
Korisnikov avatar
iceman036
F1 vozač

Pridružio se: Sub 04 Jun, 2011 22:07

Postod Meloman4ever » Ned 13 Okt, 2013 18:38

Gde ima da se kupi maketa Maseratija Grandturisma? ili bilo kog Maserati. Tj ako neko zna gde ima da se kupe makete, jer ja sam po inostranstvu kupovao.
----"Finishing second means you are the first person to lose"---- Gilles Villeneuve
Korisnikov avatar
Meloman4ever
Nacionalna klasa

Pridružio se: Sre 23 Mar, 2011 14:11

Postod iceman036 » Ned 13 Okt, 2013 19:02

Meloman4ever je napisao:Gde ima da se kupi maketa Maseratija Grandturisma? ili bilo kog Maserati. Tj ako neko zna gde ima da se kupe makete, jer ja sam po inostranstvu kupovao.

Kakva te maketa Maseratija interesuje? Velika, mala, kojoj se otvaraju vrata?
Ja imam GranTourismo Bburagov i jedan MondoMotosov. Kupljenji u BG-u u Nusicevoj ulici. Prodavnica se zove ili se zvala Dida.
Korisnikov avatar
iceman036
F1 vozač

Postod Meloman4ever » Pon 14 Okt, 2013 11:54

iceman036 je napisao:
Meloman4ever je napisao:Gde ima da se kupi maketa Maseratija Grandturisma? ili bilo kog Maserati. Tj ako neko zna gde ima da se kupe makete, jer ja sam po inostranstvu kupovao.

Ja imam GranTourismo Bburagov i jedan MondoMotosov. Kupljenji u BG-u u Nusicevoj ulici. Prodavnica se zove ili se zvala Dida.

GranTourismo, ako ne moze i drugi model. Velika po mogusctvu, da se otvaraju vrata, ako ne moze i mala isto da se vrata otvaraju.
To je kao poklon, jer taj decak obozava Maseratije
----"Finishing second means you are the first person to lose"---- Gilles Villeneuve
Korisnikov avatar
Meloman4ever
Nacionalna klasa

Postod iceman036 » Pon 14 Okt, 2013 19:06

Meloman4ever je napisao:
iceman036 je napisao:

GranTourismo, ako ne moze i drugi model. Velika po mogusctvu, da se otvaraju vrata, ako ne moze i mala isto da se vrata otvaraju.
To je kao poklon, jer taj decak obozava Maseratije

Jooj to sada malo teze. Ima malih Maseratija u razmeri 1:43 ali njima se nista ne otvara. Ja nisam nazalost u BG-u, ali kada budem bio krajem meseca, pogledacu i za bilo kakav veliki Maserati. Samo ako nije kasno.
Korisnikov avatar
iceman036
F1 vozač

Postod Meloman4ever » Pon 14 Okt, 2013 22:08

@Ice l Druze, hvala ti, nema potrebe da se ti zanimas time. Hvala ja cu videti da li radi, ako ne snacicu se
Korisnikov avatar
Meloman4ever
Nacionalna klasa

Postod kenigseg » Uto 10 Jun, 2014 10:10

Ćao drugari, video sam da ima i ova zanimljiva tema, Ja sam bio kolekcionar, imao sam blizu trista maketa različitih razmera. na žalost, bio sam prinuđen da prodam veliki deo kolekcije, ali sada polako želim da obnovim sve to iako neki modeli koje sam prodao više ne mogu da se nađu. Posebno volim Burago i nekoliko modela koje nikada nisam vadio niti imao uslove da ih sredim sada želim da obnovim i popravim. Tih nekoliko koje sam nabavio bez delova su skoro celi, fale mi točkovi, pa ako neko zna da li neko možda prodaje čitavi štek Burago točkova, molio bih da mi javi :ziveli:
McLAREN 4ever
Korisnikov avatar
kenigseg
Auto škola

Pridružio se: Uto 13 Avg, 2013 12:52

Postod kenigseg » Uto 10 Jun, 2014 10:14

Ja imam Maserati GT 3200 1:18. Hvale mu, naravno, točkovi, suvozačevo sedište i malo su mu iskrivljena vrata gepeka. Nebo plave boje.
McLAREN 4ever
Korisnikov avatar
kenigseg
Auto škola

Pridružio se: Uto 13 Avg, 2013 12:52

Postod iceman036 » Sub 29 Okt, 2016 13:55

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
iceman036