Ayrton Senna

Odgovori
Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Re: Ayrton Senna

Post od Dekio » Sre Mar 22, 2017 5:06 pm

Zamlatuljko ja potpuno isto razmisljam ko ti. Tako da nisi sam, nek pucaju i na mene :D
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Sre Mar 22, 2017 5:36 pm

zamlatuljko napisao:
Sre Mar 22, 2017 1:02 pm
poTTa20 napisao:
Sre Mar 22, 2017 12:58 pm
Ja već zamišljam otvaranje te Pandorine kutije :)
http://www.reactiongifs.com/wp-content/ ... _blown.gif
Slika
Slika

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:

Post od zamlatuljko » Sre Mar 22, 2017 5:36 pm

@Dekio
znaci nisam sam..
Slika

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Sre Mar 22, 2017 5:51 pm

zamlatuljko napisao:
Sre Mar 22, 2017 5:36 pm
@Dekio
znaci nisam sam..
Tema otvorena povodom rodjendana legende,stvarno ne razumem potrebu vas koji ga ne volite da sad iznosite vasa misljenja.
Ja sam imao priliku da gledam i Sennu i tog kako ga ti zoves kajzera za koga nemam bas nista lepo da kazem jednostavno me bas zabole za njega.Da je postavio rekorde jeste i to mu ne sporim ali ga jednostavno ne gotivim i kao sto reko bas me nesto za tog kajzera.Ali mi isto tako ne bi palo napamet da dolazim na njegovu temu gde su njegovi obozavaoci i da ga omalozavam.Jednostavno ako ne volite legendu koji otisao u bolidu F1 u onome sto je voleo i otisao u legende bar preskocite ovu temu.i uzivajte u vasem kajzeru kad vec on ne moze da uziva u onome sto je napravio

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Sre Mar 22, 2017 6:06 pm

And here we go...

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Sre Mar 22, 2017 6:34 pm

poTTa20 napisao:
Sre Mar 22, 2017 6:06 pm
And here we go...
Nećemo. Prije ću zatvoriti temu.
Kako veli i fap, ovo je rođendanska čestitka. Kad bude tema o vozačima, onda deklamovati... ;) ;)

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:

Post od zamlatuljko » Sre Mar 22, 2017 6:48 pm

fap napisao:
Sre Mar 22, 2017 5:51 pm
zamlatuljko napisao:
Sre Mar 22, 2017 5:36 pm
@Dekio
znaci nisam sam..
Tema otvorena povodom rodjendana legende,stvarno ne razumem potrebu vas koji ga ne volite da sad iznosite vasa misljenja.
Ja sam imao priliku da gledam i Sennu i tog kako ga ti zoves kajzera za koga nemam bas nista lepo da kazem jednostavno me bas zabole za njega.Da je postavio rekorde jeste i to mu ne sporim ali ga jednostavno ne gotivim i kao sto reko bas me nesto za tog kajzera.Ali mi isto tako ne bi palo napamet da dolazim na njegovu temu gde su njegovi obozavaoci i da ga omalozavam.Jednostavno ako ne volite legendu koji otisao u bolidu F1 u onome sto je voleo i otisao u legende bar preskocite ovu temu.i uzivajte u vasem kajzeru kad vec on ne moze da uziva u onome sto je napravio
Izvini ako sam tebe licno uvredio sa mojim stavom za koji smatram da je sasvim obicno misljenje bez ikakvog hejta ili cega vec.
Otkucao sam maksimalno neutralno da ne budem previse objektivan prema Kajzeru i ne previse hejt prema Seni.
Prvo nisam omalozavao Senu nego sam probao da napisem post koji je neutralan koliko god moze biti a da ne povredim navijace Sene.

Niti sam imao nameru da trigerujem tako nesto kod istih.

Da sam hteo da trigerujem veruj mi zabo bi vas u srce sve al ne zelim jer to ne smatram lepim.
Slika

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Sre Mar 22, 2017 7:14 pm

Kao sto reko ja ne gotivim MSa ali postujem ono sto je on napravio i mogao bi sad da se raspravljam sa tobom o njemu ali mi ne pada na pamet.Jednostavno za vas je on najbolji i ja da ulazim dalje u to necu.Ali isto tako je po meni Senna velicina i uopste ne zelim da ga poredim sa Msom jer po statistici je bolji vozac vise titula pobeda sve to stoji.Ali ima ono zasta se on meni ne svidja i to je to .Kazem gledao sam malo i Sennu i celu Ms ovu karijeru .Ko je bolji neka svako izvede kakav hoce zakljucak .Za mene je Senna legenda i jedan od najboljih.Od mene toliko da ne talasamo vise.

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:

Post od zamlatuljko » Sre Mar 22, 2017 7:17 pm

srdacan pozdrav
Slika

Korisnikov avatar
Senna Forever
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 10:39 pm

Post od Senna Forever » Sre Mar 22, 2017 8:14 pm

Ljudi nema potrebe za tim...
Evo ja kao obozavaoc Senne, kao zaludjenik svime onim sto je on radio i da ne pricam vise sta sam sve, vjerovatno da znate, samo procitajte nick, samo da kazem da sam danas citao sve i uopste mi ne smeta ovo sto je zamlatuljko pisao, prihvatam i takav stav, vjerujem da covjek nista lose nije mislio...
Sto se tice Senne, po meni najveci i najbolji svih vremena, ali moram biti realan da je van staze bio "melem na ranu" sto bi stariji ljudi rekli ovdje kod mene, ali na stazi je itekako znao biti "prgav" da tako kazem, ali ja sam jedan od onih koji voli taj opasan stil voznje, ne bas bezobrazno izbacivanje ali borbu do zadnjih granica, pa i opasnu borbu podrzavam, takav je bio covjek o kome govorimo.
Sumahera nikad nisam volio ali postujem ono sto je on uradio i tu se nema sta reci, covjek jednostavno predstavlja Formulu 1 svojim imenom..
Da ne duzim i slucajno ne zapalim neku novu vatru kad se vec sve smirilo, ljudi nemojte da dolazi do ovoga pogotovo ne u temama koje su otvorene zbog osoba kao sto je Senna, svako ima pravo na svoje misljenje zato i jesmo ovdje.
I ja se raspisah, ja se nasao da dijelim neku pravdu haha. Kao sto Centurion rece, i mene je sunce danas opalilo :D
"Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima"
"Racing is in my blood"
-Ayrton Senna

Odgovori