Top 10 vozača u istoriji F1, top 3 za koje sam ikad navijao i najveći smeker

Odgovori
Korisnikov avatar
Milos74
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:52 am

Re: Top 10 vozača u istoriji F1, top 3 za koje sam ikad navijao i najveći smeker

Post od Milos74 » Sre Jul 19, 2017 5:17 pm

:evil: Kako sam se nervirao zbog prelepog crvenog Vilijamsa sa nesrećnim Mekahromovim motorom.
"Ja sam trkač, ja ću i sa 80 godina sedeti u kartingu, trkati se i terati decu ispred sebe"
Fernando Alonso

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Re: Top 10 vozača u istoriji F1, top 3 za koje sam ikad navijao i najveći smeker

Post od One and Only » Uto Jul 25, 2017 4:21 pm

Milos74 napisao:
Sre Jul 19, 2017 2:31 pm

Zatim Hakkinen, pa Kimi i Vettel. Verovatno ima vozača iz ranijih decenija koji su bili bolji od nekih ovde ali ih nismo gledali tako da je to to.
..epa nema bodova za njih nažalost, pogotovu za ovog prvog.. ;)

Konačna lista ili ima jos somebody..?
Temu svesno nisam zatvorio kao doprinos forumu

p.s. dao bi sto kila karamele i 200 gr krvi samo da Dekica glasa i ostavi svoj PRVI post u istoriji ovog foruma!!
p.s.2 ma kakvi 200..? 300 bih dao :D
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Uto Jul 25, 2017 6:17 pm

Ja namerno nisam nista napisao do sada da ti ne trujem temu i nadao sam se da me neces spomenuti jer F1 pratim od 2001 negde, ali i tada slabo jer kod nas nije bilo ni Tv-a, a kamo li F1 prenosa. Ali od prilike taj period sam zavoleo Ferrari i to je bilo to. Za vozace nikad nisam navijao, postujem neke vozace od taj period do sada, ali nista posebno, mozda najvise Michael i to je to. Massa zbog taj jedan poen i Kimi zbog toga sto je zadnji sampion Ferrarija. Mislim da necu imati da pupunim listu kako treba za ove bodove od 1-10. ;)
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Uto Jul 25, 2017 6:50 pm

Tebra Deki, negde, nesto nisi dobro razumeo...
Takvi kao ti nikad nikad ne mogu da mi je truju temu! naprotiv mogu samo da je oplemene vedrim duhom
Ali ja nisam mislio na tebe nego na člana koji se zove Dekica

memberlist.php?first_char=d#memberlist

Slika

Čovek je član već godinama na starom forumu a sad i na ovom i NIKADA nije ostavio ni jedan komentar.
Ovo je inače neka nasa (moja) interna zajebancija koju očigledno nisi shvatio ;)
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Uto Jul 25, 2017 6:56 pm

Ja se onda izvinjavam, neznam za ovaj clan jer ocito nikad ne pise, a nekoliko tu me zovu Dekica pa sam pogresno shvatio. Sorry! :mrgreen:
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Odgovori