PL - Liga predvidjanja 2017

Odgovori
Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Re: PL - Liga predvidjanja 2017

Post od One and Only » Ned Nov 26, 2017 7:35 pm

Ja sam zauzeo visoko sedamnaesto mesto :roll: (ne)zadovolan sam...
Iako pčelica Maja i ja nismo igrali prvih 8 odnosno 6 kola, zavrsili smo jedno iza drugog.., nažalost ona iza mene...
Olaksavajuća okolnost za mene je to sto me je Pčelica Maja sve vreme bockala odpozadi (na tabeli) i to me je mnogo destimaulisalo, msm. dekoncetrisalo... Da je kojim slučajem ona bila ispred mene, pa da onda ja nju bockam sigurno bismo imali mnogo vise poena, i ona i ja.. 8-)
Ovako Revoltirana velikog sesira i iz najlepseg grada, molim te sledeće godine budi ispred mene - pa makar bila prva na tabeli a ja drugi ;)
I salu na stranu, kao sto rekoh - uz već favorite prvu dvojicu i marcosa, ostajem pri tome da će gosn maha, johny, srbin i boxi biti favoriti za vrh sledeće sezone a apsolutni sampion i izraziti favorit (ne mislim na Skodu favorit) biti PčelicaMajaRevoltirana,Kimi33 ft kamalush :? Ženskoj intuiciji i carstvu čula... Ne, čekaj - to bese film... khm Dakle ženskoj intuiciji i sestom čulu ipak niko ne može odoleti!! 8-)
Čestitam na pobedi i postolju svoj trojici prvoplasiranih, čestitatam Klintu E na odlično odradjenom poslu i čestitam sebi..,al sam zaboravio trenutno na čemu... Živeli, pivo za drustvo :smajli_sa_pivom:
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Marcos84
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 8:55 am
Kontakt:

Post od Marcos84 » Ned Nov 26, 2017 7:36 pm

Čestitke najboljima!
Ja sam posle propuštene trke pokušao u par poslednjih iznenađenjima da se vratim u borbu za podijum, ali nisam se baš proslavio. Sledeće godine idemo još jače :D
Slika

Korisnikov avatar
Mikica Ludja
Reactions:
Pridružio se: Uto Maj 02, 2017 12:31 pm

Post od Mikica Ludja » Ned Nov 26, 2017 9:23 pm

Pre svega cestitka Liberu na pobedu. Ne bih mogao da budem srecniji da sam izgubio od bilo koga drugog. Moze se reci da su jedna pozicija ili najbrzi krug odlucivali ali to je sto je :D
Otrcano svakako, ali 1-2 je najbolji rezultat za tim i presrecan sam
:smajli_sa_pivom:
Dalje, cestitke Srbinu na osvojenom trecem mestu, Markosu na sjajnoj borbi do kraja, Boksiju, Pcelici i Misi, jer im nule na pocetku sezone nisu zasmetale da odigraju do kraja, Tihomiru na najboljem rezultatu sezone, Mahi na stotkama, Dzoniju koji je sijao kad drugi nisu i svima drugima koji su ucescem doprineli na super borbi.

Pridruzujem se u zahvolnosti RedWingu na angazovanosti i azurnosti, razumevanju. Iskreno se nadam da ce se vratiti i igranju naredne godine da nam pokaze kako to rade profesionalci :D

Drago mi je da sam zatvorio ovu sezonu pobedom u Abu Dabiju i nadam se da to nagovestava borbu i u narednoj sezoni.
Jesam ubio sa tekstom ali jbg xD Veliki pozdrav svima

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Ned Nov 26, 2017 9:56 pm

Sve od a do š rečeno kako treba :smajli_sa_pivom:

Interwsantnija liga od trke :lol: :lol:
Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Korisnikov avatar
libero
Reactions:
Pridružio se: Ned Mar 26, 2017 7:29 pm

Post od libero » Uto Nov 28, 2017 9:03 am

Drugari, hvala na čestitkama.
Tehnička podrška lige je bila odlična i kako sam pročitao biće još bolja. Naš doprinos može da se sastoji u tome da malo promovišemo ligu i sport koji volimo, tako što će svako dovesti po jednog novor igrača i tako učiniti ligu još zanimljivijom.

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Uto Nov 28, 2017 11:20 am

I da vas dvojica prvih na listi budete aktivini i na forumu ne samo na ligi
Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Odgovori