Avioni, kamioni, buldožeri, bombarderi...i auto!

Odgovori
Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Re: Šuškanja, spekulacija, nepotvrđene informacije ...

Post od Centurion » Pet Mar 10, 2017 7:06 pm

iceman036 napisao:
Pet Mar 10, 2017 6:43 pm
zamlatuljko napisao:
Čet Mar 09, 2017 10:49 pm
opa djurdjo

jel ima ljubitelja bmw ovde??? :D

http://www.thisisf1.com/2017/02/03/mcla ... 1-rumours/
German Piece of junk iliti po nemacki Bajrisn Mist Wagen - ovo mist je isto sto i vancego.
Od nemaca samo Porse i to prepravljen u Gembali.
Oprosti kolega.Ne mogu se složiti. BMW 5, auto za nas, obične smrtnike...
Nekad davno ,jedan jako dobar ulični drifter "provozao" me u jednoj 318i... Otada postoji ljubav. Neprikosnoven auto na našim putevima. Za nekog ko voli tešku nogu na gasu, a da nije baš često kod komšije Koleta koji ima automehaničarsku radnju... I da ne traži prečesto nekog ko ima rodbinu u Gelzenkirhenu... :D za par sitnih dijelova...
Gembala, a to se ne vozi kod nas. Njemačka je neki drugi svijet ,a Gembalu svi mi možemo imati jedino u omjeru 1:18, i to određeni srećnici... Ostalo, nisam ljubitelj fantazije. Poršea viđam po BanjaLuci, maltene svaki dan. Od 911 do Kajena. Da ga danas dobijem, sutra bih ga prodao... Nije to za nas... BMW,to je auto za nas. Znam iz iskustva... :D

Korisnikov avatar
MosquitoSlayer
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 9:32 am

Post od MosquitoSlayer » Pet Mar 10, 2017 7:08 pm

@Centurion

Potpisujem :D
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem…

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Pet Mar 10, 2017 7:23 pm

Centurion napisao:
Pet Mar 10, 2017 7:06 pm
iceman036 napisao:
zamlatuljko napisao:
opa djurdjo

German Piece of junk iliti po nemacki Bajrisn Mist Wagen - ovo mist je isto sto i vancego.
Nekad davno ,jedan jako dobar ulični drifter "provozao" me u jednoj 318i... Otada postoji ljubav. Neprikosnoven auto na našim putevima. Za nekog ko voli tešku nogu na gasu, a da nije baš često kod komšije Koleta koji ima automehaničarsku radnju... I da ne traži prečesto nekog ko ima rodbinu u Gelzenkirhenu... :D za par sitnih dijelova...
Gembala, a to se ne vozi kod nas. Njemačka je neki drugi svijet ,a Gembalu svi mi možemo imati jedino u omjeru 1:18, i to određeni srećnici... Ostalo, nisam ljubitelj fantazije. Poršea viđam po BanjaLuci, maltene svaki dan. Od 911 do Kajena. Da ga danas dobijem, sutra bih ga prodao... Nije to za nas... BMW,to je auto za nas. Znam iz iskustva... :D
Ok, ukusi su razliciti, ja sam se vozio u Alpina BMW-u, i nije mi se dopala ni malo. Generalno, BMW je ovde na losem glasu jer ga kupuju kojekakvi - ali meni licno se nikada nije dopao ni dizajn ni mehanika bilo kog BMW-a. Porse je Porse - klasika pa jos sa malo zacina mljac mljac. Inace ima u Beogradu jedna Gembala Mistral (Panamera) - izgleda nestvarno, ne znam cija je....

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Pet Mar 10, 2017 8:48 pm

Panamera je najruzniji auto, kao neki mutant :lol:
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Pet Mar 10, 2017 9:13 pm

Centurion napisao:
Pet Mar 10, 2017 7:00 pm
poTTa20 napisao:
Pet Mar 10, 2017 6:29 pm
zamlatuljko napisao:
opa djurdjo

Ja sam veeeeeeliki ljubitelj BMW brenda, ako što sam u par navrata već i govorio. A ovo bi bilo... uff
Centurion napisao:
Pet Mar 10, 2017 9:42 am
Moj prvi izbor...Nikako ne mogu da kupim tu peticu...
Životna želja. :D
Koja petica?
BMW 520I 1991. godina. Može i do 1995... Prihvatam. Želja, rekao sam da ću ga kad tad uzeti... Za lični gušt.
Bravo. Sada mi je jasno zašto sam te toliko zgotivio :)
Omiljeni auto za koji bih bio spreman dati i mnogo više nego za neki noviji fićifirć od auta. Još ako je karavan...ljubav mog života
Poslednji pravi BMW auto, posle njega već nije to to.

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:

Post od Centurion » Pet Mar 10, 2017 11:01 pm

iceman036 napisao:
Pet Mar 10, 2017 7:23 pm
Centurion napisao:
Pet Mar 10, 2017 7:06 pm
iceman036 napisao:

Ok, ukusi su razliciti, ja sam se vozio u Alpina BMW-u, i nije mi se dopala ni malo. Generalno, BMW je ovde na losem glasu jer ga kupuju kojekakvi - ali meni licno se nikada nije dopao ni dizajn ni mehanika bilo kog BMW-a. Porse je Porse - klasika pa jos sa malo zacina mljac mljac. Inace ima u Beogradu jedna Gembala Mistral (Panamera) - izgleda nestvarno, ne znam cija je....
Pa naravno kolega.Bilo bi mnogo gadno da svi, ili makar nas dvojica, imamo isti ukus.Mnogo je yanimljivije kad je to malo razlicito, pa uporedimo. Neko Prose, neko BMW, neko opet ne odstupa od Mercedesa...Ni po zivu glavu ne da da je Merc los...I tako, onda se sve svede na jednu pozitivnu razmjenu misljenja, i covjek bude pametniji, i zna vise, jer bas mozda ta polemika donese neke nove pojmove... ije da nesto pametujem i izmisljam toplu vodu, to je ustvari zivot po mom poimanju...

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:

Post od Centurion » Pet Mar 10, 2017 11:02 pm

Malo sam smuljao ovaj pravopis gore, ali bar je razumljivo... Nešt osam brzopletio, pa ne napisah ispravno. Uglavnom, Tako treba,da svi imamo neki svoj stav. To je znak da smo normalni, razumni ljudi...

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:

Post od Centurion » Pet Mar 10, 2017 11:07 pm

Sigurno Potte. Čak i karavan meni je seksi, onako velik i gabaritan, a u stvari granata, za te dimenzije.
Nije pretjeran potrošač za kubikažu i težinu. Ovaj 520, do 15 litara plina u gradskoj vožnji, a na otvorenom to pada do 10 - 12...
Ako je kvalitetan plin. Čak se dešava da motori 525, injection, troše manje. Razlog, nema praznog hoda, idealno sagorijevanje za takvu vrstu motora. A kao prenos...lanac. Nema smrti...
Bio je jako mnogo prisutan u lijepoj njihovoj ,Hrvatskoj .Čitao sam utiske tamošnjih vozača koji tvrde po forumima, određenim, da im 525 nikad nije prelazio 15 litara plina, u nekoj od prilike regularnoj vožnji, sa malo težom nogom na gasu.
E sad, teško je naći takvu limuzinu,a sportskog duha, sa toliko velikom kubkažom ,a opet malom potrošnjom, da tako ide,a da može poslužiti kao porodični auto, za izlet... To je stroj.

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:

Post od Centurion » Pet Mar 10, 2017 11:09 pm

Dekio napisao:
Pet Mar 10, 2017 8:48 pm
Panamera je najruzniji auto, kao neki mutant :lol:
O ne Dekio... Da li si gledao na Diskaveriju prilagodbu za određenog kupca, kad su joj stavljali određene dodatke, dizel motor...
Ludilo od automobila. Na krovu solar paneli, unutra mjesto suvozačkog sjedišta mobil ofis... Drama.
Auto - boli glava, linija kao pakao... Dodati određeni aero spojleri,ali decentno, uklopljeno... Strašno.Mat boja, crna... Pefekt. Tad sam zagotivio Panameru, do kraja.

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:

Post od Centurion » Pet Mar 10, 2017 11:11 pm

Odlutah ,ode ovo u of... skroz. Moramo otvoriti temu za ove drumske krstarice...

Odgovori