Avioni, kamioni, buldožeri, bombarderi...i auto!

Odgovori
Korisnikov avatar
srdjanprpa
Reactions:
Pridružio se: Čet Mar 02, 2017 6:17 pm

Re: Avioni, kamioni, buldožeri, bombarderi...i auto!

Post od srdjanprpa » Pet Maj 25, 2018 11:13 pm

Ne znam sto ne mogu da editujem ovaj post iznad pa pisem jos jedan.

Ovakav slucaj imate i na parkinzima, ako ostanete parkirani 5,6 dana, na izlazu kazete da nemate karticu naplatice vam za jedan dan ili ti racunace kao da ste dosli u ponoc, pa ako izlazit u 15h popodne naplatice 15 sati parkiranja. Samo pazite, ovo ne prolazi na svim parkinzima ;) na aerodromu u garazi beleze svako vece koji auto je tu i na kom mestu je parkiran al zato na onom parkingu na otvorenom to ne beleze, testirao i jedna i drugi parking :D
Obicno na manjim parkinzima ne beleze to vreme.

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Sub Maj 26, 2018 9:31 am

srdjanprpa napisao:
Pet Maj 25, 2018 11:13 pm

Ovakav slucaj imate i na parkinzima, ako ostanete parkirani 5,6 dana, na izlazu kazete da nemate karticu naplatice vam za jedan dan ili ti racunace kao da ste dosli u ponoc, pa ako izlazit u 15h popodne naplatice 15 sati parkiranja. Samo pazite, ovo ne prolazi na svim parkinzima ;) na aerodromu u garazi beleze svako vece koji auto je tu i na kom mestu je parkiran al zato na onom parkingu na otvorenom to ne beleze, testirao i jedna i drugi parking :D
Nemoj dovoditi ljude u zabludu, na svakom parkingu - A POSEBNO NA MALIM PARKINZIMA svako veče se vrši popis automobila

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:

Post od poTTa20 » Sub Maj 26, 2018 9:41 am

Inače ovaj sistem naplate brzine na rampama je nebulozan, jer, šta se dešava ako je na naplatnoj rampi gužva??? Apsolutno se anulira prekoračenje.
Italijani i čini mi se (nisam 100% siguran) u Češkoj ili Slovačkoj je to regulisano drugačije. Imaš merenje tajminga na svakih, recimo 10-15km i tačno se zna koliko ti vremena treba između 2 tačke merenja. Ako si prošao za manje vremena stiže kazna. Ako si samo u tranzitu, na graničnom prelazu te čeka "čestitka" sa slikom i sumom koju moraš da uplatiš, inače te neće pustiti da izađeš iz zemlje.

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:

Post od poTTa20 » Sub Maj 26, 2018 11:48 am

Korisnikov avatar
srdjanprpa
Reactions:
Pridružio se: Čet Mar 02, 2017 6:17 pm

Post od srdjanprpa » Sub Maj 26, 2018 2:32 pm

poTTa20 napisao:
Sub Maj 26, 2018 9:31 am
srdjanprpa napisao:
Pet Maj 25, 2018 11:13 pm

Nemoj dovoditi ljude u zabludu, na svakom parkingu - A POSEBNO NA MALIM PARKINZIMA svako veče se vrši popis automobila

Ne pisem ja ovo bez razloga, na aerodormu prosao bez problema na otvorenom parkingu 5 dana bio parkiran, u garazi sam prosao tako sto me je nasao u knjizi al sam onda bio u fazonu cek mozda nadjem karticu i stvarno je nasao :)

Korisnikov avatar
Paprika
Povrće puno vitamina C
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:47 pm
Kontakt:

Post od Paprika » Uto Maj 29, 2018 6:13 pm

poTTa20 napisao:
Sub Maj 26, 2018 9:41 am
Imaš merenje tajminga na svakih, recimo 10-15km i tačno se zna koliko ti vremena treba između 2 tačke merenja. Ako si prošao za manje vremena stiže kazna. Ako si samo u tranzitu, na graničnom prelazu te čeka "čestitka" sa slikom i sumom koju moraš da uplatiš.
Polako, sad ce i to, trebalo je prvo oprati pare na kupovini i instalaciji inferiornog sistema i time automatski stvoriti vestacku potrebu za novim...
Poslato sa mog Tetrisa za poneti, uz pomoć WiFi moda

Slika
http://www.f1-serbia.com
http://www.f1-forum.eu

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:

Post od poTTa20 » Uto Maj 29, 2018 7:43 pm

Logicno. Često zaboravim gde živimo.

Korisnikov avatar
Nelson
Reactions:
Pridružio se: Sre Mar 22, 2017 6:33 pm

Post od Nelson » Sub Jun 02, 2018 8:53 pm

poTTa20 napisao:
Sub Maj 26, 2018 9:41 am
Inače ovaj sistem naplate brzine na rampama je nebulozan, jer, šta se dešava ako je na naplatnoj rampi gužva??? Apsolutno se anulira prekoračenje.
Italijani i čini mi se (nisam 100% siguran) u Češkoj ili Slovačkoj je to regulisano drugačije. Imaš merenje tajminga na svakih, recimo 10-15km i tačno se zna koliko ti vremena treba između 2 tačke merenja. Ako si prošao za manje vremena stiže kazna. Ako si samo u tranzitu, na graničnom prelazu te čeka "čestitka" sa slikom i sumom koju moraš da uplatiš, inače te neće pustiti da izađeš iz zemlje.
To stoji , kao i sistem naplatnih rampi. Potpuno besmisleno čak leti i opasno. Ljudi satima čekaju na granici pa onda te sačeka na naplatnim rampama i onda kulminacija nervoze , umora i stresa. Vinjete zakon.

Ova sa kamerama u Češkoj , Slovačkoj izgleda neispravno. :D Tačno da ih ima pun klinac.
Slika

Korisnikov avatar
kimifan7
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:40 pm

Post od kimifan7 » Sre Jun 06, 2018 9:30 am

Ferrari V8 is 2018 Engine of the year
http://magazine.ferrari.com/en/cars/201 ... ear-41869/

Odgovori