PilotEmbraer

Korisnikov avatar
PilotEmbraer
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 2:29 pm

Re: PilotEmbraer

Post od PilotEmbraer » Ned Feb 26, 2017 11:21 pm

One and Only napisao:
Ned Feb 26, 2017 11:15 pm
Ugodan let nasim F1 boingom i sto vise stjuardesa u pauzama izmadju trka i letenja ;)
Kompletan repertoar sam sredio do kraja sezone :D

Korisnikov avatar
#Seb5
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:37 am

Post od #Seb5 » Ned Feb 26, 2017 11:26 pm

Dobrodošao i na ovom forumu. Uvek je lepo imati navijača Ferrarija koji se razume u aerodinamiku :D
#Seb5

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Ned Feb 26, 2017 11:34 pm

PilotEmbraer napisao:
Ned Feb 26, 2017 11:21 pm
One and Only napisao:
Ned Feb 26, 2017 11:15 pm
Ugodan let nasim F1 boingom i sto vise stjuardesa u pauzama izmadju trka i letenja ;)
Kompletan repertoar sam sredio do kraja sezone :D
Moj čovek ;)
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Ned Maj 14, 2017 9:33 pm

Ajd malo da se oporavis

Slika
Slika

Korisnikov avatar
PilotEmbraer
Reactions:

Post od PilotEmbraer » Ned Maj 14, 2017 11:42 pm

zamlatuljko napisao:
Ned Maj 14, 2017 9:33 pm
Ajd malo da se oporavis

Slika
Au, ovo ne moze bolje da znas... :D
Ne stvarno ovaj vikend mi je bio katastrofa i sto se tice privatnog zivota, a i iznerviralo me je ovo gubljenje danas. Krivo mi je kako sam reagovao na neke ljude, prenaglio i shvatio mozda licno neke stvari. Mnogo volim ovu ekipu koja je ovdje jer nas nema puno, mali ali odbrani. Jednostavno branio sam svoj stav i svoje misljenje, a neki me nisu ukapirali, neki jesu. Kako god volio bih da ovo ostane gdje je bilo i to je to.
Jednostavno neka podjebavanja koja traju duzi period covjek ne moze da precuti i onda reaguje, ali eto veceras nakon sto je Zarko napisao jedan kom. na temi Ferarija jednostavno sam oladio.
Ova je dobra za avatar :)

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Pon Maj 15, 2017 1:58 pm

ako budes igra samnom u avatar mozda ti dodelim taj jedan

evo ti jos
za tebe nart ili crni ;)
Slika
Slika

Korisnikov avatar
PilotEmbraer
Reactions:

Post od PilotEmbraer » Pon Maj 15, 2017 4:42 pm

zamlatuljko napisao:
Pon Maj 15, 2017 1:58 pm
ako budes igra samnom u avatar mozda ti dodelim taj jedan

evo ti jos
za tebe nart ili crni ;)
Slika
Mozemo se igrati :D
Daj crni, nesto mi zapao za oko :)

Korisnikov avatar
PilotEmbraer
Reactions:

Post od PilotEmbraer » Ned Sep 03, 2017 4:31 pm

Evo ovako.
Odlucio sam bas sada da me vise necete gledati na ovom forumu jer ne mogu biti na mjestu gdje se ne osjecam vise pozeljno zbog samih provokatora, medju kojima je izrecit samo jedan od njih. Jednostavno povukao sam se bio sa foruma misleci da ce se to nalo smiriti posle svih onih pravila , a i uvelikog napustanja starih clanova ovog foruma. Jednostavno sta god da se odradi ili kaze neko se tome posprda ili ga u istom podsmijeva pri cemu je i dalje taj jedan "provokator" vrlo uporan u tome. Nisam na ovom forumu da bih se svadjao ili prepirao, ali da citam gdje ce neko da me podjebava i ne samo meni nego mnogim drugima, a itekako su se ljudi zalili na tog istog tipa ali admini su slijepo u tom slucaju.
Bilo je lijepo druzenje do pocetka 2017 nakon toga ovaj forum nema veze sa onim prijateljski nastojenim i pristojnim forumom koji oratim vec 9 godina unazad.
Pozdrav momci i cuvajte se.

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Ned Sep 03, 2017 5:31 pm

A sto obracas paznju na njih? Radi svoje i cao prijatno, trolove na ignor, ili troluj ti njih. Nemam puno vremena, ali ako pocnem ja da trolam trolove... bice svasta!
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Ned Sep 03, 2017 5:35 pm

PilotEmbraer napisao:
Ned Sep 03, 2017 4:31 pm
Evo ovako.
Odlucio sam bas sada da me vise necete gledati na ovom forumu jer ne mogu biti na mjestu gdje se ne osjecam vise pozeljno zbog samih provokatora, medju kojima je izrecit samo jedan od njih. Jednostavno povukao sam se bio sa foruma misleci da ce se to nalo smiriti posle svih onih pravila , a i uvelikog napustanja starih clanova ovog foruma. Jednostavno sta god da se odradi ili kaze neko se tome posprda ili ga u istom podsmijeva pri cemu je i dalje taj jedan "provokator" vrlo uporan u tome. Nisam na ovom forumu da bih se svadjao ili prepirao, ali da citam gdje ce neko da me podjebava i ne samo meni nego mnogim drugima, a itekako su se ljudi zalili na tog istog tipa ali admini su slijepo u tom slucaju.
Bilo je lijepo druzenje do pocetka 2017 nakon toga ovaj forum nema veze sa onim prijateljski nastojenim i pristojnim forumom koji oratim vec 9 godina unazad.
Pozdrav momci i cuvajte se.

Odgovori