PilotEmbraer

Korisnikov avatar
srdjanprpa
Reactions:
Pridružio se: Čet Mar 02, 2017 6:17 pm

Re: PilotEmbraer

Post od srdjanprpa » Ned Sep 03, 2017 5:39 pm

Pilot nema potrebe da ides, samo te poruke iskuliras a onda ce im biti dosadno sto niko ne obraca paznju na njih, ulazio sam i ja u raspravu sa njima al sam posle shvatio da nema potrebe samo iskuliram, sto vise sad su mi smesne te njihove poruke :D

Korisnikov avatar
PilotEmbraer
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 2:29 pm

Post od PilotEmbraer » Ned Sep 03, 2017 9:54 pm

iceman036 napisao:
Ned Sep 03, 2017 5:35 pm
PilotEmbraer napisao:
Ned Sep 03, 2017 4:31 pm
Evo ovako.
Odlucio sam bas sada da me vise necete gledati na ovom forumu jer ne mogu biti na mjestu gdje se ne osjecam vise pozeljno zbog samih provokatora, medju kojima je izrecit samo jedan od njih. Jednostavno povukao sam se bio sa foruma misleci da ce se to nalo smiriti posle svih onih pravila , a i uvelikog napustanja starih clanova ovog foruma. Jednostavno sta god da se odradi ili kaze neko se tome posprda ili ga u istom podsmijeva pri cemu je i dalje taj jedan "provokator" vrlo uporan u tome. Nisam na ovom forumu da bih se svadjao ili prepirao, ali da citam gdje ce neko da me podjebava i ne samo meni nego mnogim drugima, a itekako su se ljudi zalili na tog istog tipa ali admini su slijepo u tom slucaju.
Bilo je lijepo druzenje do pocetka 2017 nakon toga ovaj forum nema veze sa onim prijateljski nastojenim i pristojnim forumom koji oratim vec 9 godina unazad.
Pozdrav momci i cuvajte se.
E ja moram nedje. Ovdje vise nikako, nazalost. Zao mi ne stk posle onog sastanka sto se imali, nista novo nije donijeto. Isti ljudi, isto rade !
Pozdrav za sve iskusne i stare clanove ovog foruma, kao i za par novijih.
Koliko sam mogao da vidim ovdje ima svakakvoh ljudi, ali najgori su oni sto bezposlare pa nemaju sto da rade nego vise na forumu pricaju gluposti, a rijetko nesto pametno da kazu. Nazalost to vecinom bude neka provokacija ili ti sto bi ti isti rekli "sala" , a znas kako ti ljudi su vecinom u privatnom zivotu crni za sebe pa za sve ostale, ostaju iz profila ganjaju tesku rijec i onda se prave mudonje, a realnost je da su im muda od crva, pa zbog takvih ljudi je i ovaj Balkan gdje i jeste.
Za takve ljude imam poruku.
"Kad zacutim okrenem se i odem to ne znaci da si ti pobijedio, nego da vise nijesi vrijedan mog vremena"
Pozdrav.

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Ned Sep 03, 2017 10:27 pm

Vidi ovako - ja sam pobegao na mesec i jace dana - morao sam i lepo se sve slozilo. Danas sam malo vikao evo skoro pa mir. Kao sto je mene moj Rade hrabrio evo i ja cu tebe - a sta imas od odlaska, bas ce da se potresu ako odes. Izduvaj se sutra preksutra, napuni baterije, pa lepo nazad.
Nemoj da bezis jer verujem da ce se sreca okrenuti u Singapuru pa brate ako bude 1-2 za Ferari evo ja te pustam da okacis sliku Mercedes Karere kako je Deni D znas vec sta. I svi mirni lepo :D

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Pet Sep 15, 2017 8:13 pm

PilotEmbraer napisao:
Ned Sep 03, 2017 9:54 pm

E ja moram nedje. Ovdje vise nikako, nazalost. Zao mi ne stk posle onog sastanka sto se imali, nista novo nije donijeto. Isti ljudi, isto rade !
Pozdrav za sve iskusne i stare clanove ovog foruma, kao i za par novijih.
Koliko sam mogao da vidim ovdje ima svakakvoh ljudi, ali najgori su oni sto bezposlare pa nemaju sto da rade nego vise na forumu pricaju gluposti, a rijetko nesto pametno da kazu. Nazalost to vecinom bude neka provokacija ili ti sto bi ti isti rekli "sala" , a znas kako ti ljudi su vecinom u privatnom zivotu crni za sebe pa za sve ostale, ostaju iz profila ganjaju tesku rijec i onda se prave mudonje, a realnost je da su im muda od crva, pa zbog takvih ljudi je i ovaj Balkan gdje i jeste.
Za takve ljude imam poruku.
"Kad zacutim okrenem se i odem to ne znaci da si ti pobijedio, nego da vise nijesi vrijedan mog vremena"
Pozdrav.
Pilote smekeru, danas mi je rodjendan.. 25ti...msm 45ti.. Za poklon od tebe očekujem povratak na forum kad pročitas ovu poruku - ma kad to bilo!
Poučna je i mudra ova misao Bukovskog koju si ostavio za rastanak i ponekad čovek ćutanjem mnogo vise kaže nego praznim blebetanjem.. ali ja ću ti reći isto sto sam skoro rekao i jednom piscu koji je skoro oboleo od Alchajmerove bolesti i upao u tesku depresiju;
Pričaj i pisi sto vise sve dok te svest drži! Ljudi će te pamtiti po rečima i delima.. A onda i dodao mudrost koju sam negde skoro pročitao:
'Život često one hrabre baci na kolena, da vidi kako će ustati. Slabiće ne dira, oni su i onako uvek na kolenima..’
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Odgovori