MIK

Korisnikov avatar
#Seb5
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:37 am

Re: MIK

Post od #Seb5 » Sre Okt 04, 2017 9:56 am

Dobrodošao :)
#Seb5

Korisnikov avatar
mik
Reactions:
Pridružio se: Sre Mar 01, 2017 11:52 pm

Post od mik » Sre Okt 04, 2017 10:48 am

Hvala svima!

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Sre Okt 04, 2017 12:25 pm

Dobrodošao
Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Korisnikov avatar
kimijevština
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 4:13 pm

Post od kimijevština » Sre Okt 04, 2017 1:44 pm

Dobrodošao :D
Kako je bilo pratiti trke pre 40 godina, bez interneta, sa ograničenim brojem tv kanala itd...živo me zanima?
''Steering wheel. Gloves and steering wheel yeah. Gimme steering wheel! Hey! HEY! Steering wheel, somebody tell him to give it to me! COME ON! MOVE!''

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Sre Okt 04, 2017 1:57 pm

Ja se secam pocetka i sredine devedesetih. Bilo je uzivanje, svaka informacija u toku prenosa je bila vise nego dragocena jer su izvori bili ograniceni. Bilo je prenosa ili samo trka eventualno ako puste kvale. Onda ono sto ti kaze komentator u toku prenosa, to ti je to. Bio sam klinac pa nisam imao pristup svim svetskim i evropskim novinama, tako da je ono sto se procita nekim dnevnim novinama bilo dodatno informisanje, a i to je najcesce bilo jako šturo.
Onda se secam da je izasao neki casopis na nasem jeziku, bas posvecen Formuli jedan, sa svim podacima vozaca, timova, staza, i jos kojecega zanimljivog. Mislim da je casopis doziveo veliki neuspeh jer je to bio jedan jedini put dabje izasao (bar se ja ne secam nekog drugog broja). Ja taj casopis lepo pozajmim drugaru sa "mladih izvidjaca", koji je takodje bio zaludjenik, i naravno nikada ga nisam dobio nazad. Taman da iskoristim priliku da ga ako je clan ili posecuje forum, da ga pozovem da mi vrati casopis koji je pozajmio pre dvadeset i kusur godina :D

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Sre Okt 04, 2017 2:49 pm

poTTa20 napisao:
Sre Okt 04, 2017 1:57 pm
Ja se secam pocetka i sredine devedesetih. Bilo je uzivanje, svaka informacija u toku prenosa je bila vise nego dragocena jer su izvori bili ograniceni. Bilo je prenosa ili samo trka eventualno ako puste kvale. Onda ono sto ti kaze komentator u toku prenosa, to ti je to. Bio sam klinac pa nisam imao pristup svim svetskim i evropskim novinama, tako da je ono sto se procita nekim dnevnim novinama bilo dodatno informisanje, a i to je najcesce bilo jako šturo.
Onda se secam da je izasao neki casopis na nasem jeziku, bas posvecen Formuli jedan, sa svim podacima vozaca, timova, staza, i jos kojecega zanimljivog. Mislim da je casopis doziveo veliki neuspeh jer je to bio jedan jedini put dabje izasao (bar se ja ne secam nekog drugog broja). Ja taj casopis lepo pozajmim drugaru sa "mladih izvidjaca", koji je takodje bio zaludjenik, i naravno nikada ga nisam dobio nazad. Taman da iskoristim priliku da ga ako je clan ili posecuje forum, da ga pozovem da mi vrati casopis koji je pozajmio pre dvadeset i kusur godina :D
Odes lepo u bord F1 tehnologija i zaviris u temu F1 elektronika i tu tu je jedan clanak iz tog casopisa. Inace, moja malenkost ima ta 4 broja kupljena od jednog clana starog foruma.

Korisnikov avatar
srdjanprpa
Reactions:
Pridružio se: Čet Mar 02, 2017 6:17 pm

Post od srdjanprpa » Sre Okt 04, 2017 5:07 pm

Dobrodosli :)

Korisnikov avatar
Artband
Reactions:
Pridružio se: Sub Mar 25, 2017 12:11 pm
Kontakt:

Post od Artband » Sre Okt 04, 2017 11:53 pm

Dobro nam došli!

Mi jako volimo priče iz istorije i razne dogodovštine F1, tako da je svaka rečenica viđenja tog doba lijepa referenca sjećanja.
Silverston 2013
Montmelo 2018
Jer mi to možemo

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Post od AndrejR » Čet Okt 05, 2017 1:49 am

gjoko-mkd napisao:
Sre Okt 04, 2017 9:35 am
Generacijo ne daj se....

Dobrodos'o MIK.

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am
Kontakt:

Post od DzonyDLG » Čet Okt 05, 2017 2:15 am

Dobrodosao Mik.

Jos jedan Ferrarista ako se ne varam? :)
Slika

Odgovori