Pozdrav

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am
Kontakt:

Re: Pozdrav

Post od DzonyDLG » Pon Okt 02, 2017 2:23 am

Interceptor napisao:
Ned Okt 01, 2017 3:49 pm
Pa nisam baš vičan nekom opširnijem pisanju ali evo da pokušam.Malo ozbiljnjije sam počeo sa praćenjem neke tamo ´88-89-te još dok je McLaren-Honda funkcionisalo kako treba :D i period velikih borbi Sena-Prost. Tada sam navijao za "profesora" i naravno prljavi potezi Sene me nikako nisu oduševljavali.Posle sam favorizovao neke vozače kao Hil,Vilnev ali sve do Hakinena nisam bio vatreni navijač.Mika je u meni ponovo probudio strast za F1.Posle Mike je bio omiljeni J.P.Montoya koga sam pratio još u Cart šampionatu i uporedo s njim Kimi koji je ostao i do dan danas.
Mogu samo da kažem da od kada pratim F1 verovatno se mogu na prste obe ruke nabrojati trke koje sam propustio i to većina u sezonama dominacije Mercedesa i novoj turbo eri.
A što se štrudle tiče nije problem ali pre toga bi radije kulen i slaninu ;)
Pa dakle totalni kolega!!! Ja sam za Miku navijao kao lud, bio je za mene kao bog, a sada jedan jedini i neponovljivi Iceman!!! :D

Moze i kulen i slanina, ma moze sve, nema nigde specijaliteta kao u Backoj, Sremu i Banatu!!!
Slika

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Pon Okt 02, 2017 4:05 pm

Interceptor copycat tebra.. Dobro dosao na forum i u klub 'Mika Raikonen' ;) Ovde smo mi i klub 'Mihael Vetel' najbrojniji!
Pisi, komentarisi i ničeg se ne ustručavaj. Mnogo se ljudi predstavi a onda 'potonu' i nema ih nikakvi sa komentarima na forumu.
Nadam se da ti kao Mika(i)mijevstina nećes biti takav da čes ostavljati svoja misljenja obilato i stručno kao i svaki Fin(i)ac 8-)
Welcome!
pivo sa smajlijem bre
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Interceptor
Reactions:
Pridružio se: Ned Okt 01, 2017 8:41 am

Post od Interceptor » Pon Okt 02, 2017 10:27 pm

Hvala na dobrodošlici i gledaću da se umešam malo u diskusiju i poduprem Finski klan :twisted: :lol: :lol:

Korisnikov avatar
ranisami
Reactions:
Pridružio se: Pet Avg 18, 2017 2:24 pm

Post od ranisami » Uto Okt 03, 2017 9:45 pm

Uh. Morao sam da se oglasim. Baš si me podsetio na "Alene oprosti".... vreme romantičnih bolida i prave "koride" na trkama. Bravo za Montoju. I meni je bio drag, ali kada je jednom "puko" i počeo da obilazi iza kola sigurnosti znao sam da odlazi...Bravo i za Hakinena!!
Veliki pozdrav od mene!

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Uto Okt 03, 2017 10:03 pm

Slika

Dobro dosao ;)
Slika

Korisnikov avatar
Interceptor
Reactions:
Pridružio se: Ned Okt 01, 2017 8:41 am

Post od Interceptor » Sre Okt 04, 2017 9:11 pm

Eee to to to je taj :D

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Pet Okt 06, 2017 9:24 pm

ranisami napisao:
Uto Okt 03, 2017 9:45 pm
Uh. Morao sam da se oglasim. Baš si me podsetio na "Alene oprosti".... vreme romantičnih bolida i prave "koride" na trkama. Bravo za Montoju. I meni je bio drag, ali kada je jednom "puko" i počeo da obilazi iza kola sigurnosti znao sam da odlazi...Bravo i za Hakinena!!
Veliki pozdrav od mene!
Tebra Ranisan nema te nesto...
A dao si časnu pionirsku reč da ćes komentarisati sto vise možes ;)
Ugledaj se malo na tvog kolegu intermadmaxa, već te stigao sa komentarima a posle tebe se registrovao..
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Renault Terminator
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:17 am

Post od Renault Terminator » Pet Okt 06, 2017 10:05 pm

Srem,Banat,Backa tri srca junacka,zovi,samo zovi,svi ce sokolovi itd....

Dobrodoso.