Lesa091

Korisnikov avatar
Lesa091
Reactions:
Pridružio se: Čet Avg 03, 2017 10:30 am

Lesa091

Post od Lesa091 » Čet Avg 03, 2017 11:20 am

Dobar dan dobri ljudi,

Da objasnim odakle ja ovde, nisam bas dobar sa recima al pokusacu.

Dakle 99-a godina, ja klinac sa caletom sedim jedne nedelje i na TV-u gledam cudne autice koji se vozaju (kasnije sam naucio da se to zove trkanje). Nista mi nije bilo jasno, ali cika na TV-u je pricao o trojici, od kojih jedan vozi posle neke teske povrede. I odlgedam ja tu trku, odgledam sledecu, nista mi nije jasno, sem da je neki Hakinen uzeo titulu, da je neki Sumaher slomio nogu pa ovom prvom bilo lakse. I tako odmah naucim i da preko zime nema tih autica, vec da cu morati ipak da se grejem na drva tih par meseci.
200-a, pocinje nova sezona, u novinama poseban dodatak sa svim stazama, timovima, vozacima. Procitam svako slovo i skontam ja, crni su najbolji vec 2 godine, crveni su losi i onaj neki Sumaher je lomio nogu. Moj detinji zakljucak: "on je slabiji navijacu za njega" (dobro povukla me malo i crvena kad vec i u domacem sportu navijam za crvene).
I ne znam kad i kako, ali tokom te sezone prirasli su mi za srce i ferari i sumaher i barikelo. I posle je doslo i do te dominacije, ali ja sam gledao svaku trku zasebno i odusevljavao se mojim crvenima, ludim montojom sa BMW-om koji se vrti na 20000 i klincem koji je nasledio onog Hakinena sto je mucio moj omiljeni crveni tim.
Tu negde usput sam i odrastao, i poceo da primecujem stvari van samog trkanja. Videh da sumi nije pretekao barikela u austriji nego ga ovaj pustio. Pa video da se prica o gumama 2005-06, pa da je ferari imao bolje gume pre toga, pa da reno ima neki auto sto nje po propisu. Al sve je meni to bilo ok, bore se ljudi za te titule o kojima sanjaju. :)

A onda 2006, monca, sumi kaze da ide. Pa zasto, prvo barikelo sad i on, odose mi obojca omiljenih. I onda japan iste godine, e tad sam se iznervirao i rasplakao prvi put u f1. Nisam se mogao naterati da gledam 2007, nije to isto bez dvojca u crvenom. Al sam morao da ispratim, nekog novog klinca koji dere coveka koji je pobedio mog idola. Medjutim obojca su bili u "onom crnom" timu. Pa sam se cak nasao u ulozi da navijam za bivseg crnog koji sad moze da ih dobije. Brazil sam pogledao od pocetka do kraja, nisam mogao da verujem. Mislio sam da je ili film ili namestaljka (a kako sam kasnije saznao i nije daleko od ovog drugog).
Iz 2008 se secam samo brazila, plakao sam sa masom, neverovatno. Zbog toga sam celu 2009 preskocio, posebno kad je baton izdominirao na pocetku. Vratih se polovinom 2010 i od tad ne propustam nsita, makoliko dosadno bilo. Da ne duzim vise, mozemo da pricamo o svemu, postujem svaciji stav, moj delim al ne teram nikog da svoj menja.

Za kraj, ako nekom nije jasno navijam za Ferrari :D
Od vozaca trenutno Fetel, Kimi, Alonso, Hamilton, Hulk, Max, Rik, ne volim ih sve, navijam za neke i protiv nekih, ali kao vozace volim da ih gledam.

Pozdrav

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Re: Lesa091

Post od poTTa20 » Čet Avg 03, 2017 11:26 am

Jedno od boljih predstavljanja, ali nesto nedostaje, pa cu sam da donesem zakljucak iz nicka

Sale, 91. godiste, jel tako? :D

Dobrodosao medju nas ludake, fanatike, bracu po ludili za ovim sportom.

Korisnikov avatar
Lesa091
Reactions:

Post od Lesa091 » Čet Avg 03, 2017 11:31 am

poTTa20 napisao:
Čet Avg 03, 2017 11:26 am
Jedno od boljih predstavljanja, ali nesto nedostaje, pa cu sam da donesem zakljucak iz nicka

Sale, 91. godiste, jel tako? :D

Dobrodosao medju nas ludake, fanatike, bracu po ludili za ovim sportom.
Tako je, i to bas Sasa, nije skraceno od Aleksandar. :)

Bolje vas nasao braco ludaci :D

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Čet Avg 03, 2017 11:33 am

Dobro dosao jos jednom
Jbt ti si rolerkouster navijac dobro dosao.

Jbt poticu al ga citas, satrovacki ja jos pet dana ne bi izvalio to

jos sam u fazonu lesa,lesmo, lesart staza...
Slika

Korisnikov avatar
Lesa091
Reactions:

Post od Lesa091 » Čet Avg 03, 2017 12:14 pm

zamlatuljko napisao:
Čet Avg 03, 2017 11:33 am
Dobro dosao jos jednom
Jbt ti si rolerkouster navijac dobro dosao.

Jbt poticu al ga citas, satrovacki ja jos pet dana ne bi izvalio to

jos sam u fazonu lesa,lesmo, lesart staza...
Rolerkouster?? Da ne razumem pogresno, od kad nema sumija navijam za ferari. Od vozaca mi samo drago kad kimi nesto uspe da odradi al da navijam ne mogu reci ni za koga trenutno.

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Čet Avg 03, 2017 3:04 pm

Mislio sam na gore dole sa navijanjem nista lose nego kako su ti favoriti otisli pa nisi gledao toliko f1

A jesi li 2010-2013 navijao za ferari, mercedes ili sumija :D
Slika

Korisnikov avatar
Lesa091
Reactions:

Post od Lesa091 » Čet Avg 03, 2017 3:38 pm

Aaa tooo :D

A 2010-2013, navijao za ferari i uzivao u sumiju. Posto videh da covek dosao da se zabavlja, pa sto bih se ja nervirao. Valensija 2012 i monako pol 2012, imao je brzinu ali nije to bilo to.
Ko zna da nije skijao onu zimu :( mozda bih sad navijao i za merc i crvene. Mada bih pre bio protiv Sumija nego da Ferariju okrenem ledja.

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Čet Avg 03, 2017 9:17 pm

Dobrodosao :)
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Korisnikov avatar
kimijevština
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 4:13 pm

Post od kimijevština » Čet Avg 03, 2017 10:02 pm

Dobrodošao u najtvrđe jezgro Ferarijevih navijača na Balkanu :D
''Steering wheel. Gloves and steering wheel yeah. Gimme steering wheel! Hey! HEY! Steering wheel, somebody tell him to give it to me! COME ON! MOVE!''

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Čet Avg 03, 2017 11:35 pm

dobrodosao..
komentarisi sto vise jer dobro pises
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Odgovori