One and Only

Odgovori
Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

One and Only

Post od One and Only » Ned Feb 19, 2017 9:05 pm

Izvinjavam se sto otvaram temu (mozda) na pogresnom mestu ali toliko ste mi zatrpali PM da moram ovako javno svima da odgovorim i sve Vas ispostujem ;) a admini ili moderatori nek je kasnije premeste ako je na pogresnom mestu.
Prvo je da imam bar dva razloga sto se nisam do sada javljao a to su tri sledece stvari
1.Prvi razlog je bizaran, zaboravio sam pass a onda shvatio da je forum u rasulu pa mi nije ni bilo jedno vreme do price
2.Zavrsavao sam svoju drugu zbirku poema i nikako nisam imao slobodnog vremena da se reaktiviram
3.U velikoj sam bracnoj krizi koja ce se vrlo izvesno zavrsiti razvodom
4.Od septembra pisem svoj drugi roman koji moram da zavrsim do kraja proleca. Posto sam zavrsio vise od polovine a vidim neki dan startovao novi forum cek reko da i ja to malo sto imam slobodnog vremena utrosim pametno 8-)
5.A peti razlog je.., cekaj nema pet, rekao sam da imam samo dva razloga..da..
VELIKI POZDRAV za sve f1anatike sa foruma a pogotovu za one koji su pratili moj topic na starom forumu,izrazavali brigu za mene, pruzali podrsku ili me pak pominjali u nekim drugim temama (tipa sta li bi sada rekao Boxy da je tu) Niste svesni kroz kakve sam sve nedace, nepravde i teska vremena prolazio (i jos ih prolazim) Izvinite svi koji ste ocekivali da vam se javim ili preko pma ili skajpa ili ikako. Coveku u brakolomu nije nidocega a kad pritom bije i veliku bitku za zdravlje onda... Ali, evo mene / evo vas pa neka nam novi forum svima donese novu nadu, poneku radost a nikako tugu, neka nasi vozaci pobedjuju a timovi likuju. Izvinite sto ne imadoh snage za ove reci ranije ali evo ih sada sincerely do daske... Ja sam opet u svojoj f1 porodici, bludni sin se vratio...
Zivi mi i zdravi bili..!

https://www.youtube.com/watch?v=t24Y3HDmtlc
Poslednja izmena od One and Only u Sre Maj 10, 2017 10:05 pm, izmenjeno 7 puta ukupno.
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Pršut
Reactions:

Re: One and Only / BOXY

Post od Pršut » Ned Feb 19, 2017 9:10 pm

Fino te je vidjeti opet.

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Ned Feb 19, 2017 9:47 pm

Boxi druže dobrodošao nazad među nas zaluđenike :D Taman pred početak sezone!

ex Vazovky_P
R.I.P. FERRARI 2018

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:

Post od One and Only » Ned Feb 19, 2017 10:47 pm

Hvala vam momci, ziveli
ps. nema medju smajlijima 'piva' pa ne mogu da vam nazdravim
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Pon Feb 20, 2017 9:57 am

Ja ću, vako, javno da pozdravim kolegu.
Dobro došao nazad. Tačno sam se bio prepao da nije što pošlo naopako...
Živ i zdrav bio, a život nosi paket aranžman sa sobom.
Sezona stiže, pa da krenemo lagano...

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Pon Feb 20, 2017 10:00 am

@boxi c.c.c. nije lepo što si nas zapostavio, al dobro sad si opet sa nama
Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Pon Feb 20, 2017 10:08 am

Ja sam sve vreme bio optimističan i znao sam da si tu negde. S tim da moram priznati da sam sumnjao da si iz nekog razloga na starom forumu bio pod nekim drugim nickom.
U svakom slučaju, wellcome back.

Korisnikov avatar
Alukard
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 11:08 am

Post od Alukard » Pon Feb 20, 2017 11:39 am

Ziv si covece! Dobbrodosao nazad!
Slika

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:

Post od One and Only » Pon Feb 20, 2017 3:37 pm

Ave centurione! Tvoje inzvaredni tekstovi su mi davali volju u nekim zjbnim nocima.. :|
Brate Srbine tvoji statisticki podaci i informacije su mi najvise nedostajali! :)
Potta najvise mi je nedostajao od tebe Felipe.. ;) Hvala na optimizmu.. ;)
Alukard tvom crnom humoru se unapred radujem.. 8-)
p.s. jebote vec dve poruke dobijam na pm tipa 'Au hvala Bogu ziv si!' Pa ja tek prebacio cetri ipo banke a vi o umiranju. Pa nece grom u koprivu. Ja se jos od skoro ponovo poceo da treniram kik/boks a pola vas me vec sahrani.. :mrgreen:
Pivo za sve..! Ali cekaj, nema jos uvek piva medju smajllima...

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Pon Feb 20, 2017 3:46 pm

Evo piva dok ne stigne smajli
Slika
Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Odgovori