Alukard

Odgovori
Korisnikov avatar
Alukard
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 11:08 am

Alukard

Post od Alukard » Čet Jul 13, 2017 10:13 pm

Dobro vece svima,

Na ovaj forum sam dosao pre dosta godina,vise se i ne secam da li je to bese bila 2010. ili 2012. godina. Citao sam ga i pre toga,ucio nove stvari,citao pametne komentare i divio se ljudima koji pisu sa toliko ljubavi o Formuli 1. Onda sam resio da se prikljucim i da svoju ljubav prema formuli 1 podelim sa njima,da tu ljubav prema sportu uvecamo,zeleo sam da budem deo te zajednice,familije. Za mene je pronalazak ovog foruma tada bio kao pronalazak srodne duse,mesto gde sam mogao doci i citati satima,smejati se duhovitim komentarima pojedinih clanova,uzivati u toj zdravoj i lepoj atmosferi modju clanovima i osecati se kao kod kuce. Voleo sam deljenje radosti sa vama,i sto je jos bitnije,deljenje tuge. Nikada necu zaboraviti onu vest da je Sumi pao i povredio glavu,pisalo se do pola noci,delila se briga i tuga,da tada foruma nije bilo bio bih kao sam na svetu,bez ikoga da mu kazem koliko mi je zao zbog toga a da me on iskreno razume. Znam da su se mnogi od vas tako osecali,da se i dalje tako osecaju.
Lepota ovog foruma bili su ljudi,druzeljubivi ljudi,najvijaci,ne huligani,vec pravi navijaci,oni koji ce sedeti sa navijacem suparnickog tima i zagrljeni gledati trku, lepota ovog foruma bili su i uvek korektni i tolerantni administratori i moderatori. Ali na zalost ta velika tolerantnost je iskoriscena na los nacin.
To nas dovodi do sadasnjosti,nakon one ispisane proslosti sadasnjost deluje mracno,tesko,olovno i sto je najgore,uopste nije daleko od istine. Mesto koje je nekada bilo utociste, mesto koje je bilo drugi dom, postalo je mesto na koje se dolazi iz navike,mesto koje izaziva lose emocije, ljutnju i bes. Vidim da nisam jedini,mnoge kolege isto pricaju,mole za mir,ali im se molbe ne uslisuju.
Ovaj forum je postao mesto gde ne mozes napisati slobodno misljenje a da neko burno ne reaguje,da te neko ne opsuje ili napusi,postao je mesto gde na svakoj vesti ima provokatorskih komentara,postao je mesto na kome vise ne pisu ljudi koji su ga nekada krasili,ljudi koje je bilo zadovoljstvo citati. Postao je mesto gde vlada anarhija,mesto gde za one prave vise nema mesta.

Zelim da se zahvalim svima na lepim godinama druzenja,na toploj dobrodoslici kada sam dosao pre dosta godina,na godinama smeha,godinama osecanja pripadnosti. Hvala svim starim clanovima. Rajs, Zarko, Ajs, Zamlatuljko, Cezar, Melowman4ever, ffan, button2001, Artband, hvala vam, bilo je zadovoljstvo citati vas i ucestvovati u diskusijama sa vama. Necu zaboraviti ni malo "mladje" kolege, Centurione, Srbine, Pota, Nindza, Deki, Gojko, Embraer, Seb5, Yikwo, Andrej, Prsut, vi ste ono lepo,ono sto krasi ovaj forum, ono sto ovom forumu fali u enormnim kolicinama.

Ja se na ovom forumu vise ne osecam prijatno,ne osecam se prijatno dok citam komentare... ma,razumete vi..
Napisao sam sve ovo u zelji da se pozdravim,nije lepo otici bez pozdrava. Mozda se nekad opet kuckamo,ko ce ga znati, Do iduceg vidjenja.
Slika

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Re: Alukard

Post od zamlatuljko » Čet Jul 13, 2017 10:25 pm

Hvala tebi sto si izdrzao toliko dugo...

Za sve sto sto je bilo kazes hvala, za sve sto ce biti reci DA

Izdrzi jos malo dok se ferari ne okrene sledecoj sezoni pa da se opet smejemo.
Sad je napeto jos uvek se drzimo sa ovim nemcima :D
Slika

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Čet Jul 13, 2017 10:58 pm

Dajte ljudi ignorisite ko vam smeta i idemo dalje, bice tu jos smeha i trolovanje :D
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Čet Jul 13, 2017 11:35 pm

Dragi Alu, situacija je takva kakva je.
Škripi, zapinje...
Šta, kako, ja kao mod, ali i kao običan član foruma - ne znam. Vidim da ne ide. Svi bježite u ilegalu...
Malo se presaberi, razmisli. Vidi da li će ti početi da nedostaje taj osjećaj.
Možda zasićen, možda malo ljut.
Nadam se da odluka nije definitivna. Ti si jedna od starih kuketina ovdje. Orao krstaš ovog foruma... i njegovih litica.
Valjda bude kuckanja ubrzo. Veliki pozdrav od uredničkog borda, za Alua...

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Pet Jul 14, 2017 12:30 am

Gubitak ovakvog clana je pokazatelj da nesto debelo ne stima. Zao mi je sto ides, ali tvoja odluka je samo tvoja.
Ne mogu da te ubedim da ostanes, ali mogu da ti kazem bratski, drugarski iz srca - falices nam dosta. Ali niko od nas nema prava da utice na tebe.
Ako pozelis da se vratis, dobrodosao si uvek.
Svako dobro ti zelim od srca.

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Pet Jul 14, 2017 7:12 am

Takodje sam mišljenja da nekoga ko je rešio da ode ne treba zaustavljati. To uvek bude nekako mučno, a možda i nije fer jer svako ima svoje razloge po kojima nekada i ne treba čeprkati.
Tvoje postove sam voleo da citam jer se uvek lepo nasmejem i uzivam u njima. Mozda smo jednom imali nesuglasicu (ono oko MotoGP-a), ali to je potpuno nebitno.
Jako mi je drago kada član kao ti u svom postu navede moje ime u pozitivnoj konotaciji.

Sve najbolje Alu i nadam se da ćemo se ipak i dalje družiti kada prođe ovo očigledno jako teško vreme za mnoge od nas.

Korisnikov avatar
Nindza
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:11 am

Post od Nindza » Pet Jul 14, 2017 7:33 am

Ma vratices nam se, ne brinem se ja. Ne moze jedan f1 fan bez kuckanja o formuli :D

Dodji opet na kraju sezone da proslavimo crvenu titulu.
"A 22 year old girl is like a good carpenter. No wood gets wasted" - Charlie Harper

Korisnikov avatar
f-fan
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:51 pm

Post od f-fan » Pet Jul 14, 2017 7:34 am

Dobro jutro.

Poštujem odluku i razum i želim ti sve najbolje. Odlično si opisao atmosferu nakon Šumijeve nesreće forum je bio mesto puno iskrene zabrinutosti. Na svakih 5 sekundi sam radio refresh u nadi da ću pročitati lepe vesti, isto kao i posle Bjankijeve nesreće.

Veliki pozdrav
"Sebastian Vettel you are the world champion!" - Horner, C. (2010)

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Pet Jul 14, 2017 9:04 am

Do sledećeg čitanja, Pozdrav!
Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Korisnikov avatar
Paprika
Povrće puno vitamina C
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:47 pm
Kontakt:

Post od Paprika » Pet Jul 14, 2017 11:36 am

Aj' sad jedan post malo drugacijim tonom.
Meni je na ovom forumu ponajvise muka od silnog patetisanja i dizanja pompe oko licnih stvari.
Sve ostalo je usrvari nuspojava...
Ko hoce da se ubije, ode i ubije se.
Ko nece da se ubije, stane na ivicu i krene da se oprasta...

Meni ovo ne pije vodu. Iskreno.
Poslato sa mog Tetrisa za poneti, uz pomoć WiFi moda

Slika
http://www.f1-serbia.com
http://www.f1-forum.eu

Odgovori