One and Only

Odgovori
Korisnikov avatar
iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Re: One and Only

Post od iceman036 » Ned Nov 05, 2017 7:50 pm

Deadpool napisao:
Ned Nov 05, 2017 3:05 pm
Evo ga jedan megaglup vic:

-Ćale, ćale izašao ajfon osam!
-Na *urcu te nosam!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa ovo je najjaci vic za sada, kakav ujeb mladog junose/junosice kada zakuka za ovim proizvodom Apple Inc.

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Ned Nov 05, 2017 8:09 pm

iceman036 napisao:
Ned Nov 05, 2017 7:50 pm
Deadpool napisao:
Ned Nov 05, 2017 3:05 pm
Evo ga jedan megaglup vic:

-Ćale, ćale izašao ajfon osam!
-Na *urcu te nosam!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa ovo je najjaci vic za sada, kakav ujeb mladog junose/junosice kada zakuka za ovim proizvodom Apple Inc.
U prevodu-čim ga zaradiš kupi slobodno :mrgreen:
Greške su za početnike,mi iskusni pravimo katastrofe!

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Sre Nov 08, 2017 6:01 pm

Verovatno znate ovaj vic...ali pošto je dobar...aj da ga prepricamo..

Jedan čevok na selu muze svoju kravu...i ona udari levom nogom vedro(kantu) i isturi mleko na pod...
Naljiti se čovek....uzme konopac i zaveže nogu za gredu.
Nastavi da muze kravu...i ona udari desnom nogom(zadnjom. .normalno).... i opet mleko ide na pod.

Uzme ovaj još jedan konopac i zaveže i desnu nogu...i nastavi da radi.
Krava zamahne repom...i isturi mleko opet . Ali pošto čovek nema više konopca....izvadi kaiš sa pantalona , popne se na stolicu i zaveže rep krave o gredu na tavanu. Ali tad mu hlaće(farmerke) padnu pošto nema kaiša...a u isti momenat ulazi komšija i gleda kravu sa zavezanim nogama....rep na gredu....čovek sa spuštenim hlaćama na stolicu ...i pita ga -" komšija bre...šta to radiš sa kravom"...

A ova mu kaže..."komšija...šta da pričam sada...misli šta hoćeš...ionako nema svrhe da se branim" :smajli_sa_pivom:

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Sub Nov 25, 2017 11:55 pm

Pita klinac oca:
Tata, šta je to politika?
Epa, sine to ti je otprilike ovako; ja sam vlasnik i stub ove kuće, znači ja sam kapitalizam, tvoja mama sređuje kuću, znači, ona je administrator ili vlada, naša sluškinja radi mnogo ali za male pare tako da je radnička klasa, ti si običan narod, a tvoj mali bratić je budućnost.
Hvala ti tata, sad sam stvarno shvatio šta je zapravo politika.
šta sine.
Pa prosto, dok kapitalizam kreše radničku klasu, vlada spava, narod je ignorisan, a budućnost je u velikim govnima!

8-)
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am

Post od DzonyDLG » Uto Nov 28, 2017 1:58 pm

Vrlo verovatno vas vecina zna ovaj ali ajde.

Sede dva kurca u Formuli 1 i kaze jedan drugom:

Brate ajde da se drkamo. :lol:
Slika

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:

Post od One and Only » Uto Nov 28, 2017 8:59 pm

:lol: johny, johny džavolčiču..
Znao sam vic ali ga ooodavnooo nisam čuo, pa skoro i zaboravio..
Nabaci jos neki :smajli_sa_pivom: i ti i ostali..
AJMO AJDE SVI U NAPAD!
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:

Post od One and Only » Sre Nov 29, 2017 9:49 am

AlexPb napisao:
Sre Nov 29, 2017 12:53 am

Secam se kad su se voditelji Sport kluba cudili kako je Kimi zavrsio u bodovima. Evo kako! :D
Tjebote..! Dal' sada neki od vas razumeju zasto godinama unazad govorim da su dve najveće mudonje na gridu Max i Kimi?
Max je jedini danas - ono sto je Kimi bio i radio dok mu Mintu nije rodila (i skuvala čaj od biljke papučice)
Tjeebotee, tri preticanja u jednom krugu.. U Lotusu a Monaku...
Možda je Luis najbolji vozač, možda će Seb da stigne Baronove titule ali biti najveći mudonja na gridu -
to mogu samo njih dvojica i to (ponekad) vredi vise nego sve pobede, podijumi ili titule jer, biti mudonja - to znači i 'mnogo toga' u životu...
Mudonja One and Only B. 8-)

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Post od AndrejR » Sre Nov 29, 2017 11:19 pm

One and Only napisao:
Sre Nov 29, 2017 9:49 am
AlexPb napisao:
Sre Nov 29, 2017 12:53 am

Secam se kad su se voditelji Sport kluba cudili kako je Kimi zavrsio u bodovima. Evo kako! :D
Tjebote..! Dal' sada neki od vas razumeju zasto godinama unazad govorim da su dve najveće mudonje na gridu Max i Kimi?
Max je jedini danas - ono sto je Kimi bio i radio dok mu Mintu nije rodila (i skuvala čaj od biljke papučice)
Tjeebotee, tri preticanja u jednom krugu.. U Lotusu a Monaku...
Možda je Luis najbolji vozač, možda će Seb da stigne Baronove titule ali biti najveći mudonja na gridu -
to mogu samo njih dvojica i to (ponekad) vredi vise nego sve pobede, podijumi ili titule jer, biti mudonja - to znači i 'mnogo toga' u životu...
Mudonja One and Only B. 8-)
Do poda... Cini mi se da se ovi bolidi ne mogu voziti na ovaj nacin na koji Kimi ovde gura V8. Neka me isprave strucniji ako gresim. Nemoguce mi je da Kimi koji je kidao ranije, pa i u Lotusu, kad su dosli ovi novi motori i pravli, odjednom truba. Ne ide, ne pije vodu... Prosto deluje kao da mu mnogo manje lezi ovo sto sad vozi, a ne da je los ili da je star.

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Post od AndrejR » Uto Dec 05, 2017 1:42 am

Degustator vina jednog poznatog veletrgovca vinom je umro i firma je objavila oglas za zaposljavanje novog degustatora. Za posao se prijavio ?#@*&%!, prljavi pijanac. Direktor firme smisljao je nacin kako da ga odbije. Dadose mu casu vina da proba, i on se izjasni:

- Muskat, tri godine star, uzgojen na severnom obronku, odnegovan u celicnoj bacvi. Nizak kvalitet, ali prihvatljiv.

- Tacno. - okrene se direktor ka sekretarici - Dajte mu jos jednu casu na probu!

- Kaberne, osam godina star, jugozapadni obronak, hrastove bacve, zrenje na 8°C. Jos tri godine zrenja i pokazace najbolje rezultate...

- Tacno!

Treca casa...

- Beli sampanjski pinot, visokog kvaliteta i ekskluzivan... - hladnokrvno rece pijanac.

Direktor je bio zapanjen. Namignuo je sekretarici i nešto joj sapnuo. Ona izadje iz sobe i vrati se s casom zute tecnosti. Pijanac proba, pa rece:

- Plavusa, 26 godina. Treci mesec trudnoce i ako mi ne date posao, reci cu ko je otac!

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Uto Dec 05, 2017 9:57 pm

Radnik u fabrici ide kod sekretarice da uzme platu...ona mu daje koverat i on gleda-para je malo da bi se sve pokrilo. Moli je da mu da više pare, ali ona mu kaže da mu je plata tolika i nema više. Ali ovaj uporan, navaljuje...i ona mu kaže-ako me opališ 10 puta, daći ti i moju platu. Dogovorile se...on ‚‚počne da radi‚‚, ali radnik kao radnik-težak rad, slaba hrana i radnik je pao na ‚‚drugu rundu‚‚

Ode radnik kući bez plate, i kaže svojoj ženi da su svima dali platu samo on nije uzeo. Žena ko žena, put po noge i ide kod direktora na svađu. :evil: On zaćuđeno i kaže da je svima isplaćena plata. Pozove on sekretaricu da mu objasni problem...i lupi se po glavu. Direktor kao direktor....mora da uzme ``stvar`` u svoje ruke , i nabaci se na sekretaricu sa ponudom-ako te ja opalim 10 puta, da mu vratiš platu, a ako ne ja ću ti dati i svoju direktorsku. Opali je deset puta direktor, uzme pare i i daje radniku i kaže:

‚‚evo da znaš...ko je u našoj fabrici došao da jeb..e....a ko da radi‚‚ :smajli_sa_pivom:

Odgovori