Renault Sport F1 Team

Odgovori
Korisnikov avatar
Renault Terminator
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:17 am

Re: Renault Sport F1 Team

Post od Renault Terminator » Uto Avg 08, 2017 6:15 pm

Ovako rade oni koji cijene neke stvari a ne kao oni pederi iz Red Bulla,nezahvalnici jedni.
Powered by Renault.
SlikaSlika

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Uto Avg 08, 2017 7:31 pm

Renault Terminator napisao:
Uto Avg 08, 2017 6:15 pm
Ovako rade oni koji cijene neke stvari a ne kao oni pederi iz Red Bulla,nezahvalnici jedni.
Kakve ovo veze ima sa Red Bulom?

Korisnikov avatar
Renault Terminator
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:17 am

Post od Renault Terminator » Uto Avg 08, 2017 8:14 pm

poTTa20 napisao:
Uto Avg 08, 2017 7:31 pm
Renault Terminator napisao:
Uto Avg 08, 2017 6:15 pm
Kakve ovo veze ima sa Red Bulom?
Velike,ogromne,Renault je SAMO pruzio jednu malu,malenu sansu Kubici a koja nista ne treba da znaci da ce i da vozi za Renault,pogledaj kako su navijaci koji od toga nista licno nemaju,nikakvu materijalnu ili kakvu vec drugu prstima opipljivu korist,sem punog srca,kako vracaju Renaultu za to.E to je za respekt druze moj,za respekt!!!
Red Bull sa druge strane,tri konstruktorske titule,cetri titule u konkurenciji vozaca,sve postignuto sa Renaultovim motorom,ispravi me ako sam sta pogresio oko titula.Nikada al nikada nisu rekli hvala Renault,nikada ni poslije jedne jedine pobjede na trci nisu rekli bravo Renault,hvala Renault na snaznoj i pouzdanoj motornoj jedinici.Oni ljudi iz Renault Sporta sto prate rad i parametre motora u garazi Red Bulla kao da nisu dio tog tima,kada su pobedjivali njih nisu ni primjecivali totalno ignorisanje kao da i oni nisu zasluzni sto je tim pobjedio a da ne govorim da ih spomenu ili sta vec,ma kakvi.Znas kako mi je tih godina bilo krivo zbog toga a navijao sam za njih samo zbog Renaulta naravno,ni da ih spomenu.Stvarno sramota i grota.
Da bi 2014 pokazali ko su i sta su u stvari kakvi su.I to demonstriraju dan danas.E vidis,takvi su za mene pederi.