Esteban Ocon

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Re: Esteban Ocon

Post od Dekio » Čet Mar 23, 2017 2:18 pm

Evo sansa za proizvodjaca dildoa, plate Force Indiji i dodaju koji dildo na bolidu, odela i kacigi i bice sve taman kako treba :lol: :mrgreen:
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Pršut
Reactions:

Post od Pršut » Čet Mar 23, 2017 3:03 pm

Meni je ovo OK, osvezavajuca boja ali kacige... bas dno dna.

Korisnikov avatar
zarko.s.
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Post od zarko.s. » Čet Mar 23, 2017 3:58 pm

@Pršut
Prebacio sam temu u sekciju za vozace i editovao prvi post, kako bi bilo u skladu sa ostalim temama o voziacima

Pršut
Reactions:

Post od Pršut » Čet Mar 23, 2017 4:29 pm

Hvala mili.

;)

Pršut
Reactions:

Post od Pršut » Ned Mar 26, 2017 12:42 pm

Prvi poen u F1 je uzet.

Bez obzira sta pricao Alonso o njegovom bolidu stvarno sam zadovoljan odradjenim poslom. Kakav god bolid imao Alonso( inace na sva tri treninga i kvalifikacijama bio ispred Okona), nije ga lako obici. Ipak klasa ja klasa.
Takodje ostaviti Hulka iza sebe i pobjediti ga takticki i vozacki nije mala stvar ako uzmemo u obzir to da prvi put vozi na ovoj stazi, kao i bolid.

Boriti se bukvalno 56 krugova sa vozacima poput Alonsa i Hulk, na kraju ih pobjediti je fantastican uspjeh za vozaca kao sto je Okon i iskustvo.
Iskreno nakon treninga i kvalifikacija, nisam vjerovao da ce doci do boda. Ni da ce se boriti.

Tempo na trci je bio Ok. Dok je bio zaglavljen iza Alonsa, krugovi su mu bili od 1.30 do 1.31. Rijetko kad 1.32. Cim je obisao Alonsa krug mu je bio 1.28, 1.29.

Drago mi je sto se ovaj poen poklopio i sa rezultatom Pereza.

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Sub Apr 29, 2017 9:09 pm

Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Pršut
Reactions:

Post od Pršut » Ned Maj 14, 2017 9:18 pm

Kakav dan.
Kakva trka!

Fantasticna trka danas. Oko 10 sekundi od Pereza. Sto je ipak mala razlika u ovoj situaciju. Sto se tice krugova. Vrtio je prosjecno nedje od 1.26 do 1.27. Takodje bilo je i od 1.27. Na pocetku nedje. Prosjecno je bio sporiji od Pereza za nekih 0.400s. U nekoliko navrata imao brze krugove od Checa.
Pri kraju trke, zanimljivo da je Paskal u Sauberu imao bolji tempo iliti vremena od Okona pa i od Pereza. Vjerujem i zbog svezijih guma i to sto Okon nije sceo da vozi na gasu, da rizikuje jer je imao oko 20tak sekunde prednosti od Hulka.

Sto se tice 6plasiranog Hulka. Okon mu je po krugu bjezao tu nedje oko sekunde. Da budem precizan nedje od pola sekunde pa do sekunde.

19 bod. 8 pozicija u sampionatu.

Gooo Force India!!

Pršut
Reactions:

Post od Pršut » Pon Jun 12, 2017 1:14 pm

Perez je sa ovim mnogo toga rekao. Mozda je pobjedio u duelu/dvoboju al u stvari izgubio mnogo toga. Da li cega to kostati u buducnosti ili nece vidjecemo. Sto se tice Okona, stvatno je odvezao odlicnu trku. Za mene jedan od vozaca trke. U jednom trenutku bio drugi. Na ultra gumama vozio 35 krugova. Cak ga od 30 kruga Botas nije uspio prestic, bez obzira na svjeze gume. Inace Forc indija bas dobro funkcionisala. Nadam se da to nije zbog staze.
Sto se tice kraja. Jednostavno u jednu ruku, ruki je i treba mu iskustva za neke stvari. Kao sto je obilazenje.

Drago mi je sto je nakon ovoga, Okon pridobio simpatije kod pojedinih clanova, da ne kazem kod mnogobrojnih.

To je to. 27 bod.
Ostaje zal za Monakom ali dobro.

Gooo Force India!

Korisnikov avatar
Nelson
Reactions:
Pridružio se: Sre Mar 22, 2017 6:33 pm

Post od Nelson » Pon Jun 12, 2017 2:29 pm

Bitno da je dobio samopouzdanje i da može ako bude malo agresivniji. Osetio je kako izgleda tuđa agresivnost (Čekova) nadam se da je nešto iz toga naučio / naročito od Fetela.
Slika

Pršut
Reactions:

Post od Pršut » Čet Jun 15, 2017 3:31 pm

Esteban Ocon 'a superstar of the future', says Merc boss Toto Wolff
http://www.espn.co.uk/f1/story/_/id/196 ... toto-wolff

Odgovori