VN SAD 20.-22.10.2017.

Zaključana tema
AlexPb
Reactions:
Pridružio se: Pet Apr 14, 2017 5:09 pm

Re: VN SAD 20.-22.10.2017.

Post od AlexPb » Uto Okt 24, 2017 2:06 pm

One and Only napisao:
Ned Okt 22, 2017 3:57 pm
srdjanprpa napisao:
Ned Okt 22, 2017 3:04 pm
Jel Botas ima neku kaznu, tacnije jel se pomera unazad na gridu?

I jel se pomera jos ko unazad osim Max-a?
od ovih sa vrha niko..
Paprika napisao:
Ned Okt 22, 2017 3:27 pm
Sta god bilo, ako Hamilton nekim cudom ni ove godine ne uzme titulu, onda je potpuno jadan i treba da se upuca u nogu xD
..i da si pojede i levi i desni beli bubreg.. 8-)
Uglavnom imam za sada pogodjen pol, samo jos da Seb ostvari najbrži krug i pobedi i eto meni stotke na kladionici.. ;)
Malo je falilo za stotku na kladionici. ;)

AlexPb
Reactions:

Post od AlexPb » Uto Okt 24, 2017 2:10 pm

AlexPb
Reactions:

Post od AlexPb » Uto Okt 24, 2017 2:22 pm

:D
poTTa20 napisao:
Uto Okt 24, 2017 8:25 am
Trka odlična, najzanimljivija ove sezone.
Zašto samo 36 strana???

Hamilton vozač-vozačina. Kako samo smireno baca pogled u retrovizore dok prestiže i dok ga prestižu. Srodio se sa onom srebrnom strelom, a i ona sa njim, legli su jedno drugom baš onako do kraja. Njega sa ovakvim bolidom samo lična psiha može da pobedi, kao što se to desilo prošle sezone. Ove sezone nije imao Rozberga pa mu je sve bilo lagano. Sa druge strane, kao ličnost mi je i dalje jako antipatičan pa dajem sve od sebe da budem realan u vezi njegovih vozačkih sposobnosti. Stvarno bih voleo da ga vidim u nekom bolidu koji nema dominaciju.

Fetel...jbg., steta sto taj Ferari nije napredovao u toku sezone da nam pruži zabavu do kraja sezone. Smatram ga takodje za najboljeg vozača na gridu. Ako ga tim ne ...ebe, vozi do krajnjih granica. Ovo rivalstvo između gorepomenutog i njega je pravo uživanje. Sportsko uživanje.

Kimi, Kimi, Kimi... fanovi izvinite, ali... naočari za sunce na podijumu u toku intonacije himne???? Krajnje odvratno ponašanje. OK, svi znamo da je on čuveni ICEMAN koga ne interesuje ništa što se dešava oko njega, da je uvek u fazonu "Jel baš moram da budem ovde?", ali ovo mi je bilo krajnje degutantno. Što se trke tiče, svaka čast za ovu epizodu.

Mlađani Maxa... HA, vozač dana, mislim zasluženo. Ne plaši se nikoga, ulazi u duele, oseća bolid. Da je taj bolid od početka sezone bio ovako dobar, ufff, čudo bi bilo. On i Riki su trenutno najbolja kombinacija dva vozača + bolid + tim. Definitivno.
Što se kazne tiče, paaaaa, iskreno, zaslužena je ako gledamo pravila. Sišao sa staze sa sva četiri točka, dobio poziciju, dobio kaznu. Interesantno bi bilo da se to desilo ranije u toku trke i da je dobio naređenje da vrati poziciju. Baš me zanima kako bi postupio.

Sainc. Sjajan debi za novi tim. Izgleda da ga je Toro Rosso gušio, nije mu davao ono što mu treba. Hulk je izgleda dobio ozbiljnog konkurenta, šteta što je morao da odustane, interesuje me kakav bi on bio na trci.

Indije. Divno rivalstvo unutar tima. Dva vozaca potpuno različitog pristupa. Čeko na silu i mišiće, Okon na finjaka. Um caruje, snaga klade valja. Po ko zna koji put kod ovog dvojca ova izreka može da se primeni od prvog do poslednjeg slova.

Hartley. Valjao sam se od smeha dok sam slušao intervju posle trke. Mnogo smešan engleski, u kombinaciji sa njegovon pojavom-kao da gledam Trainspoting :D

Idemo dalje. Da prodje Mehiko pa da uživamo u V.N. Brazila (i da se nadamo nekoj kiši)
Odlican komentar. Za Fors Indiju bih se nadovezao konstatacijom da sa relativno skromnim budzetom imaju bas pristojne rezultate.
A Hartley? Na kog lika iz Trainspotinga ti lici ? :lol:

AlexPb
Reactions:

Post od AlexPb » Uto Okt 24, 2017 2:27 pm

Sto se tice radio veza na samoj trci, ko je rekao Grozanu da umukne? Neko od njegovih inzenjera ili sef ekipe? :D

Plavi_groom
Reactions:
Pridružio se: Ned Okt 08, 2017 2:41 pm

Post od Plavi_groom » Uto Okt 24, 2017 6:07 pm

Nisam pristalica timskih naredbi,ali situacija o kojoj se toliko polemise je vise nego jasna. Fetel je imao nove gume u odnosu na Botasa i Kimija koji su vozili egal na 2 sec. Bio je znatno brzi od obojice,dok ih je sustizao skidao je blizu 2 sec po krugu obisao je Botasa Kimi je bio 2.2 sec ispred bilo je dovoljno krugova do kraja nije tu bila potrebna nikakva timska naredba. Iz boxa ferarija bolje da se nisu oglasavali a ne daju povoda raznim trolovima da ih bez veze prozivaju.

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Uto Okt 24, 2017 6:19 pm

AlexPb napisao:
Uto Okt 24, 2017 2:22 pm
Odlican komentar. Za Fors Indiju bih se nadovezao konstatacijom da sa relativno skromnim budzetom imaju bas pristojne rezultate.
Prvo hvala.
To za Indiju se odavno zna. Ne znam zbog čega sam toliko ravnodušan prema tako simpatičnom timu. Verovatno zato što su u direktnoj konkurenciji sa Toro Rossom koji mnogo gotivim (dobro, sada su se već ozbiljno odvojili, ali tu su u sredini grida).

Hartley-Spud :D

Korisnikov avatar
Nelson
Reactions:
Pridružio se: Sre Mar 22, 2017 6:33 pm

Post od Nelson » Uto Okt 24, 2017 6:51 pm

Perez je kukao kao Rozberg. Čudi me da nije zvao mamu da interveniše.
Mislim da je Perez svestan da Ocon postaje sve brži i brži.
Slična situacija se očekuje i sa Hulk vs Sainz. Drago mi je da je Sainz pokazao dobru partiju.
Slika

AlexPb
Reactions:

Post od AlexPb » Uto Okt 24, 2017 7:59 pm

poTTa20 napisao:
Uto Okt 24, 2017 6:19 pm
AlexPb napisao:
Uto Okt 24, 2017 2:22 pm
Prvo hvala.
To za Indiju se odavno zna. Ne znam zbog čega sam toliko ravnodušan prema tako simpatičnom timu. Verovatno zato što su u direktnoj konkurenciji sa Toro Rossom koji mnogo gotivim (dobro, sada su se već ozbiljno odvojili, ali tu su u sredini grida).

Hartley-Spud :D
I meni isto lici na Spada. :)

AlexPb
Reactions:

Post od AlexPb » Uto Okt 24, 2017 8:22 pm

:D

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Uto Okt 24, 2017 8:47 pm

Šteta što u F1 nema verzija bolida sa 2 sedišta za promotivne svrhe.Da ga je provozao u F1 Mečki morali bi Boltu da menjaju pampers :lol:
PIRELI NAPOLJE IZ F1 !!!

Zaključana tema