VN Singapura 15.-17.09.2017.

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Nelson
Reactions:
Pridružio se: Sre Mar 22, 2017 6:33 pm

Re: VN Singapura 15.-17.09.2017.

Post od Nelson » Pon Sep 25, 2017 11:23 pm

Slika

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Uto Sep 26, 2017 6:22 pm

Renault Terminator napisao:
Uto Sep 19, 2017 8:33 pm
A djesu Only i Centurion sa svojim vidjenjem ove trke???
One and Only napisao:
Uto Sep 05, 2017 6:43 pm
Ferrari........ Solidan..... :roll:
Mečkari, Stravični!!!
RB, I tata bi sine !!! :arrow: ima jos... Hamilton će verovatno dogurati do stotke, Alonso...Solidan...
Uffffffff........jedva......
Čekaj bre! Pa ovo bre isto kao i za prethodnu trku.. 8-)
Ajd onda i da nesto novo rečem:
Max zero... Ustvari double zero!
Vetel zajebo sebe, Kimija i sebe i Ferarari i sebe!
Kimi najbolji start,proso bi i vetela ali bi u drugom - eventualno trećem krugu popusio kao i prosle godine u Brazilu.
Kajla - domino! Riki dosadan vise sa svojom srecom(čitaj znanjem),Bundeva onako atrofično-anemičan ceo vikend pa opet treći. ?#@*&%! te formulo!
Sainc se drao kao da je skinuo djanu, tj da je pojebo prvi put u životu.
Alonso, bolji start i od Kimija. Ako stavimo makar petoprocentnu mogućnost da bi ta honda izdžala mislim da bi bio na mestu anemičnog na kraju...
Sve ostalo pusiona jer je sezona odlučena na samom startu trke!
?#@*&%! te formulo!
Poslednja izmena od One and Only u Uto Sep 26, 2017 7:54 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Uto Sep 26, 2017 7:10 pm

1886 napisao:
Čet Sep 21, 2017 8:05 pm
Uto Sep 19, 2017 12:39 pm
Ni kriv ni duzan zato sto je dobio sve na tacni,na izvolte ga.Dalje je samo trebalo rutinski privesti kraju.
Pozdrav svima. Dugo nisam pisao po furumu ali citam vas... :)

Ova konstatacija ne stoji.
Da je utrka odrzana po suhom i da se dogodilo sve sto se dogodilo na startu mogli bi donijeti ovakav zakljucak, ali samo pausalno s obzirom kakav pace su imali Mercedesi u petak i pogotovo u subotu. Medjutim, kisa pred samu utrku de facto je postala Game Changer, i to ne samo radi puno vece mogucnosti za "novo" mijesanja karata, nego i zbog kroz proslost dobro nam poznatih cinjenica da sama kisa kao takva anulira prednosti koje pojedini bolidi imaju na suhom pa stavlja u kontekst vjestinu i talent vozaca na prvo mjesto.
U posljednjih par sezona samo su se dva imena isticala u takvim okolnostima: Max Verstappen i Lewis Hamilton, pogotovo Lewis Hamilton gledamo li karijeru, njegove voznje i broj pobjeda u ovakvim okolnostima. Dakle, vrlo je izgledno da bi se njih dva vrlo brzo otarasili dvojca u Ferrariju i da bi pobjegli naprijed i vodili svoju borbu za pobjedu. Tko bi pobijedio - ne bih nagadjao, ali mogao bih dodati da Ham vjerovatno nebi bio onoliko nadobudan kao sto je to bio Vettel na startu utrke, pogotovo zato sto zna protiv koga se bori. Jednom je vec u Madjarskoj odustao od daljnjih napada rekavsi "da to ne vrijedi jer je Max opasan".

U nadolazecim utrkama velika je mogucnost za kisu na cak njih pet osim Abu Dhabija, naravno. Bude li kise, svi oni koji sumnjaju u gore napisano imat ce priliku jos jednom razmisliti, pa cak i najtvrdokorniji hejteri Hama i Maxa ;)
Mudrovno govoris brate Hrvate
samo nemoj da na kraju budes sreće kurate! ;)
Drago mi je da se pojavio neko nov na forumu koji argumentovano i znalački (emancipicovano) ostavlja komentare. Mogao sam da citiram bilo koji od tvojih zadnjih 5-6 postova iz ove teme, za svaki važi isto jer su svi podjednako dobri.
Samo jedan drugarski saver - izbaci onog zelenka iz komentara, to je zapravo jedino sto mi je zasmetalo.
Podseća me na jednog 'piceka' iz grebaZa sa kojim sam služio vojsku. 8-)
Nastavi da pičis sa komentarima i nemoj opet da predjes u ilegalu i samo 'čitas' forum jer odavno je bio potreban neko 'takav'
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
1886
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 25, 2017 11:03 pm

Post od 1886 » Čet Sep 28, 2017 11:07 pm

@iceman036

Uglavnom, misljenja nam se u nekim stvarima podudaraju a u nekima ne, sto je sasvim ljudski. Nema potrebe ici dalje, bitno da se razumijemo.
Hamilton je svestan da je prvu titulu osvojio na srecu i ostale dve pa mozda i trecu. Eto, cak se i rimuje :)
Ovo ne bih komentirao jer svatko od nas ima pravo na svoje misljenje :)

@One and Only

Hvala na lijepim rijecima ;)
Onaj "zelenko" kako kazes mi je bas fora, a fali i onaj krezubi pa ako modovi ili admini mogu neka ga ubace, nemoj da ti smeta nesto "bezbolno" :)

Piceki su Međimurci, da se razumijemo, a zagrepcani (oni pravi) purgeri. Iako, stari purgeri za peceno pile ponekad kazu picek, isto kao i Zagorci, Prigorci, Podravci i Međimurci :)

Inace nisam dobar s vremenom za svakodnevno komentiranje, ali pokusat cu umjesto "ilegale" ubaciti pokoji komentar s vremena na vrijeme.
Najbolje ili ništa

Korisnikov avatar
iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Čet Sep 28, 2017 11:32 pm

1886 napisao:
Čet Sep 28, 2017 11:07 pm
@iceman036

Uglavnom, misljenja nam se u nekim stvarima podudaraju a u nekima ne, sto je sasvim ljudski. Nema potrebe ici dalje, bitno da se razumijemo.
Hamilton je svestan da je prvu titulu osvojio na srecu i ostale dve pa mozda i trecu. Eto, cak se i rimuje :)
Ovo ne bih komentirao jer svatko od nas ima pravo na svoje misljenje :)

Onaj "zelenko" kako kazes mi je bas fora, a fali i onaj krezubi pa ako modovi ili admini mogu neka ga ubace, nemoj da ti smeta nesto "bezbolno" :)
Of Kors, necemo dalje, Singapur je prosao

A ovo oko smajlija - mislim da postoji neki problem sa implementacijom u skriptu, zato nema ni onog sa pivom ni dodatnih smajlica.
Resice se i to valjda :D :D :D

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Čet Sep 28, 2017 11:36 pm

Resenje problema implementacije u skriptu je naterati Papriku da sedne za komp i seti se sifre za Cpanel :D

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Pet Sep 29, 2017 12:01 am

poTTa20 napisao:
Čet Sep 28, 2017 11:36 pm
Resenje problema implementacije u skriptu je naterati Papriku da sedne za komp i seti se sifre za Cpanel :D
Znači, Nathan Never,,, amigo...

AlexPb
Reactions:
Pridružio se: Pet Apr 14, 2017 5:09 pm

Post od AlexPb » Pet Sep 29, 2017 1:07 am

One and Only napisao:
Uto Sep 26, 2017 7:10 pm
1886 napisao:
Čet Sep 21, 2017 8:05 pm
Uto Sep 19, 2017 12:39 pm
Ni kriv ni duzan zato sto je dobio sve na tacni,na izvolte ga.Dalje je samo trebalo rutinski privesti kraju.
Pozdrav svima. Dugo nisam pisao po furumu ali citam vas... :)

Ova konstatacija ne stoji.
Da je utrka odrzana po suhom i da se dogodilo sve sto se dogodilo na startu mogli bi donijeti ovakav zakljucak, ali samo pausalno s obzirom kakav pace su imali Mercedesi u petak i pogotovo u subotu. Medjutim, kisa pred samu utrku de facto je postala Game Changer, i to ne samo radi puno vece mogucnosti za "novo" mijesanja karata, nego i zbog kroz proslost dobro nam poznatih cinjenica da sama kisa kao takva anulira prednosti koje pojedini bolidi imaju na suhom pa stavlja u kontekst vjestinu i talent vozaca na prvo mjesto.
U posljednjih par sezona samo su se dva imena isticala u takvim okolnostima: Max Verstappen i Lewis Hamilton, pogotovo Lewis Hamilton gledamo li karijeru, njegove voznje i broj pobjeda u ovakvim okolnostima. Dakle, vrlo je izgledno da bi se njih dva vrlo brzo otarasili dvojca u Ferrariju i da bi pobjegli naprijed i vodili svoju borbu za pobjedu. Tko bi pobijedio - ne bih nagadjao, ali mogao bih dodati da Ham vjerovatno nebi bio onoliko nadobudan kao sto je to bio Vettel na startu utrke, pogotovo zato sto zna protiv koga se bori. Jednom je vec u Madjarskoj odustao od daljnjih napada rekavsi "da to ne vrijedi jer je Max opasan".

U nadolazecim utrkama velika je mogucnost za kisu na cak njih pet osim Abu Dhabija, naravno. Bude li kise, svi oni koji sumnjaju u gore napisano imat ce priliku jos jednom razmisliti, pa cak i najtvrdokorniji hejteri Hama i Maxa ;)
Mudrovno govoris brate Hrvate
samo nemoj da na kraju budes sreće kurate! ;)
Drago mi je da se pojavio neko nov na forumu koji argumentovano i znalački (emancipicovano) ostavlja komentare. Mogao sam da citiram bilo koji od tvojih zadnjih 5-6 postova iz ove teme, za svaki važi isto jer su svi podjednako dobri.
Samo jedan drugarski saver - izbaci onog zelenka iz komentara, to je zapravo jedino sto mi je zasmetalo.
Podseća me na jednog 'piceka' iz grebaZa sa kojim sam služio vojsku. 8-)
Nastavi da pičis sa komentarima i nemoj opet da predjes u ilegalu i samo 'čitas' forum jer odavno je bio potreban neko 'takav'
Slazem se. Odlicni komentari brata 1886 :lol: . Temeljni, studiozni. Slobodni treninzi u Maleziji krecu vec sutra, pa da nastavimo u istom duhu. :D

Zaključana tema