VN Velike Britanije 14.-16.07.2017.

Zaključana tema
Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Re: VN Velike Britanije 14.-16.07.2017.

Post od poTTa20 » Pon Jul 17, 2017 9:03 pm

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am
Kontakt:

Post od DzonyDLG » Pon Jul 17, 2017 9:36 pm

Nisam los 7 od 10, a mogao sam i bolje. :D
The fact is I don't drive just to get from A to B. I enjoy feeling the car's reactions, becoming part of it.

Enzo Ferrari

AlexPb
Reactions:
Pridružio se: Pet Apr 14, 2017 5:09 pm

Post od AlexPb » Pon Jul 17, 2017 9:40 pm

zamlatuljko napisao:
Pon Jul 17, 2017 11:20 am
Nindza napisao:
Pon Jul 17, 2017 10:45 am
A ja mislim da je ova F1 zrela za promenu dobavljaca guma.
nikako samo nek dodje jos jedan dobavljac guma

konkurencija resava sve
Tako je. Svojevremeno su Miselin i Bridzston bili u Formuli 1. Cuvena je nagrada VN SAD iz 2005. godine gde su se trkali samo Ferari, Dzordan i MInardi, cini mi se. Ta tri tima su koristila Bridzston gume, dok su svi ostali timovi morali da se povuku, jer je Miselin imao gume kod jednog od svojih timova, koje nisu bile predvidjene za stazu u Indijanapolisu. To je bila najveca pobeda Bridzstona. Mada je uzasno bilo gledati na startu samo sest bolida.

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am
Kontakt:

Post od DzonyDLG » Pon Jul 17, 2017 9:47 pm

AlexPb napisao:
Pon Jul 17, 2017 9:40 pm
zamlatuljko napisao:
Pon Jul 17, 2017 11:20 am
Nindza napisao:
Pon Jul 17, 2017 10:45 am
A ja mislim da je ova F1 zrela za promenu dobavljaca guma.
nikako samo nek dodje jos jedan dobavljac guma

konkurencija resava sve
Tako je. Svojevremeno su Miselin i Bridzston bili u Formuli 1. Cuvena je nagrada VN SAD iz 2005. godine gde su se trkali samo Ferari, Dzordan i MInardi, cini mi se. Ta tri tima su koristila Bridzston gume, dok su svi ostali timovi morali da se povuku, jer je Miselin imao gume kod jednog od svojih timova, koje nisu bile predvidjene za stazu u Indijanapolisu. To je bila najveca pobeda Bridzstona. Mada je uzasno bilo gledati na startu samo sest bolida.
Po meni bi jos bolje bilo kada bi se dozvolilo svakom timu da ima slobodu da potpise ugovor sa kojim god proizvodjacem guma zeli, kao sto ima svako svoje gorivo da ima svako svoje gume, i kraj price.
The fact is I don't drive just to get from A to B. I enjoy feeling the car's reactions, becoming part of it.

Enzo Ferrari

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Pon Jul 17, 2017 11:13 pm

akrobata napisao:
Pon Jul 17, 2017 3:07 pm
Pa dobro, to je ugao gledanja. Kao da boksuješ protiv Tajsona, mlatiš okolo rukama u nadi da ćeš ga pogoditi u bradu i kad izgubiš kažeš "nisam imao sreće, za malo da ga pogodim i nokautiram". Objektivno, jasno ti je kolike su ti bile šanse i da sreća sa tim nema nikakve veze. :)

p.s. ja sam zakleti kimijev navijač još od saubera. Verovatno ću prestati da gledam f1, posle punih 30 godina, kada se on povuče i zato mi ovo njihovo lutanje verovatno još teže pada
Pozdrav Kimijevstino..! Ovde Tajson foruma.. Mlataraju oko mene ručicama par njih a onda kad me razljute BAM BRE!
I to intelektualni knockauti! Inače face to face, uživo (na snagu) bih tražio da mi izadju istovremeno sva ta 3-4 mamlaza ba bi smo bili ravnopravniji..Nisam obratio pažnju do sada da si navijač Kimija pa onda ko velim da te 'prozovem' ovakvim topicom i dam ti savet da posle Kimija nema prave zamene. ali bataliti formulu je nemoguće.To sam i ja mislio nakon Hakinena, pa eto ispade Kimi. Sad mozda ispadne neki oldschoolkao Alonso ili talenat kao Sainz.., neznam.. Ali bataliti formulu, to je isto kao i kad bi nakon 100 žena otisao da se zamonasis u manastir. :) A i nesto mi ovi 'moji' koji mi napunise pm ne daju da postanem pasivan na forumu i da se ograničim na dopisivanje samo na pm, kladionicu i NADZIRANJE ko sta sljami pa tek onda da se umesam...
Mercedes-AMG/// napisao:
Pon Maj 15, 2017 12:40 pm
Cp6uH napisao:
Pon Maj 15, 2017 12:18 pm
Mališa i patike dobio
Slika
Moći će da ih obuče za desetak godina. :)
Čekamo sledeću sliku mališa i Kimi u wc-u...
mercedes AMIGa drago mi je da si se vratio na forum.. Mislio sam da si bio banovan (ili da te pregazila neka mečka)
Trol si nevidjeni tebra ali da bude sve gore, napecao si nekoliko lowiq crvenih i sad te iste stalno vatas na iste fazone, trolovanja i slicna sranja. Zbog toga si mi bio simpa ali posto sam tek pre neki dan video ovaj tvoj komentar moram da iskoristim ovaj tvoj veliki trolovski povratak na scenu i kažem ti sledeće. Kad sam ovo tvoje pročitao o deceku i Kimiju, da sam kojim slučajem mogao da se stvorim pored tebe - naterao bih te da pojedes tj. izgizes sve tvoje nokte do kraja.., i to one na nogama...
Inače mislim da smo nas dvojica vec imali sukob na starom forumu, jednom si bio koliko pamtim Hamilton 44 a drugi put onaj valjda Branislav ili tako nesto. Ja visoko cenim cinične ljude jer cinizam je odraz visoke inteligencije (bar tako kažu neki moji iz Mense) tako da si mi i zato simpa zbog ovog trolovanja u kome čas napadas vetela, čas crvene čas kimija. Ok pogotovu ako si ti taj Bane odnosno Hamilton 44.., a ako nisi jebi se onda, steta....Prcaj i daljer par ovih napaljenih ali Kimija zaobilazi da te nebih ja zajahao... Wellcome back u sustini, treba neko takav kao ti ovde.., zbog nekih.. ;)
Schumacherista napisao:
Pon Jul 17, 2017 5:23 pm
Pre svega, pozz svim forumašima, čestike srebrinima, žutima, ružičastima i bikovima, saučešće nama crvenima.
Mercedesi odvezli trku sezone, čak je i Ham izjavio negde da im je trka apsolutno perfektno odvezena, stvarno svaka čast i njemu i Nik...errrr Valteriju :D . Čak mislim da je Botas u ovom trenutku brži i od Luisa, ali je uz Roscco-a i Cocco njegov trenutni status Bottascco :mrgreen: .
Red bul je kanda napravio korak napred, dosta su dobro vozili, mada još kaskaju i za Mercom i za Ferarijem. Hulk je lepo odvezao, biće taj Reno mnogo zajeban sledeće godine ako ovako nastavi, još ako im dođe Nando, biće interesantno. Indija standarno u bodovima, kao Hofenhajm na kladži, uvek ispoštuju kad igraju kući. :mrgreen: .
Ali kakav odvratan vikend za sve Ferariste :( :( :( :( , strava i žasu. Sviđa mi se ovaj novi upgrade motora, još jedan do kraja sezone i biće slabiji od Honde :mrgreen: :mrgreen: , a to je već umetnost postići. Stvarno u*rali su mi vikend do daske, a mislio sam da posle odlaska Radonje iz Zvezde ništa gore ne može da mi se desi prošle nedelje, ali stari dobri Ferari me demantuje po ko zna koji put.
Stvarno teška tuga...... Kimi brat :cry: :cry: :cry: ima li kraja njegovim pehovima..... Fetel isto, čini mi se da gubi samopouzdanje, opet počinje da kuka preko radija.....sve u svemu, nije dobro.
I da, za kraj, hajde mi da se organizujemo, da počnemo neku peticiju da pravimo protiv ona dva indijanca što prenose na SK-u, us*ru mi svaki prenos, pa moram da menjam na RTL da slušam one Švabove kako reže, jbt ko da gledam Otpisane.
Za jednog novajliju, Bogami vrlo iscrpan post.. Bravo Baronista, samo pici 8-)
Kad bi i svi ostali novajlije isto tako kao i ti...
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Uto Jul 18, 2017 12:18 am

Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:
Pridružio se: Ned Apr 30, 2017 11:29 pm

Post od Mercedes-AMG/// » Uto Jul 18, 2017 1:38 am

@One and only
Nisam napuštao forum niti sam banovan.
Mada kakav ti je komentar, mogao bi ti biti banovan.
Ajde da zaobidjem sva sranja koja si napisao ( moram da upotrebim ovaj adekvatan izraz ).
Pa ću ti odgovoriti samo na par stvari.
Prvo, nemoj se mangupirati jer ne znaš ko je sa druge strane.
Drugo, ja ne trolujem, navijam za Merc, crvene ne volim. Već sam rekao da mi je Kimi jedino što mi se svidja ili što simpatišem kod crvenih.
Nisam ja ranije bio na forumu niti sam taj koje pominješ.
U skladu sa tvojim postom, odnosno bolje rečeno provokacijom, dobićeš i adekvatan odgovor, slobodno ga zajaši, da ne crtam sad, ali razumeo si poruku.
Ne bih ovako odgovarao da nisi prvi krenuo.
Ja nikoga prvi ne napadam, niti sam bezobrazan, ali kad neko prvi krene, onda dobije odgovarajućom merom.
Slika

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Uto Jul 18, 2017 11:42 am

Ja i tražim već nedelju dana da budem banovan.., i ja jos najmanje 5-6 nas..
Ja sam manguup dokazani belosvetski, ne moram se tebi dokazivati, ja samo pokusavam da provalim gmaza koji mi jos na starom forumu opsovao oca na pm.. Ne samo da sam mangup nego sam i crv, tumorko, bolesnik, propali pisac, lazni jebac, lazni bolesnik, kompleksas.. Sve to u samo tom jednom pm/u.
Lik se samo jednom registrovao da mi posalje tu poruku i nikad vise nije ucestvovao na forumu..Bas kao i ovaj 'junak' sto je ostavio komentar u mojoj temi ali na novom forumu
balkanskigurman napisao:
Sre Maj 31, 2017 10:08 am
sve si izgoreo po glave treba ti hrana da se povratis
i nikad se vise nije ulogovao..Zato sam inapustoi stari forum jer to je bila kap koja je prelila da se potpuno posvetim 'svom problemu'
A ko je sa druge strane pa da se ne mangupiram? Hunt, Kimi, Mosquitoslayer, Gospon Maha, Dekica, Paprika, RedWing, Žare,alzo61,artband..,i jos par njih, jer samo su oni veće face od mene zato sto nikad nisu sejali sljam po forumu... Ili si možda Jim..
Dalje,ja ću ga zajahati bez crtanja ali ako zajases ti kod mene - ima da ti izadje čak na.....(autocenzura ybog gosn Mahe)
Problem je sto ovo citaju i ljudi koji nikad ili vrlo retko ostavljaju komentare i prosto im se gadi vise da čitaju, ako masa vas to ne kapira.
Ja sve ovo radim svesno (mislio sam da ćes da shvatis) da bi administracija nesto preduzela ali da bude drastično. Da nas 5-6 najmanje budemo uklonjeni sa foruma odmah! I sa meckine strane i sa crvene strane a JA PRVI i onaj sto me onako ljigavo opsova na shatu..
Zbog ovakve konverzacije izmedju nas dvojice, koja je samo kap u moru sta se desava zadnjih nekoliko meseci trebaju i radikalne mere ODMAH!
Administracijo nadam se da će nakon ovog mog 'manifesta' napokon neki crveni i crni shvatiti, da ovde niko nikome ne može da nametne svoje misljenje i da svako ima pravo na svoj stav bez da bude odmah napadnut, ismejan, ponižen, vredjan, psovan.. U nadi da će te i vi ali i svi ostali razumeti sta je (propali) pisac hteo da kaže..
Poslednja izmena od One and Only u Uto Jul 18, 2017 1:57 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Maha
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:27 pm

Post od Maha » Uto Jul 18, 2017 12:48 pm

Dragi moji forumasi,
vec duze vreme posmatram i citam razna pisanija, jer neznam kako bih to drugacije nazvao, i cudim se u sta se to izmetnulo.
Nekad je ovde bilo lepo boraviti, citati, uciti, saznavati,... Nije mi jasno sta vas je obuzelo, vrucina, ekonomska kriza, socijalna kriza ili jednostavno licni gnev. Verujem da ni vama vise nije lepo na ovom forumu, pa stoga apelujem da se malo dozovete pameti i pokusate ovaj prostor ucinite ponovo prijatnim. Zar nas narod mora da svoje negodovanje, uvek , da prozme mrznjom ili agresivnoscu?
Svi smo mi razliciti i nikad necemo biti isti ni isto misliti. Postujmo tudja misljenja, postavljajmo svoja ali bez pljuvanja.
Velika steta bi bila da se unisti ovaj forum samo zato sto pojedinci pokusavaju da ovde dokazu ciji je veci.

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Uto Jul 18, 2017 12:49 pm

mercedes, luis i botas

Slika

ferari
Slika

ferari hoce novi ugovor sa kimijem za sledecu godinu i fetel isto

Slika