VN Velike Britanije 14.-16.07.2017.

Odgovori
Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Re: VN Velike Britanije 14.-16.07.2017.

Post od zamlatuljko » Pon Jul 17, 2017 11:20 am

Nindza napisao:
Pon Jul 17, 2017 10:45 am
A ja mislim da je ova F1 zrela za promenu dobavljaca guma.
nikako samo nek dodje jos jedan dobavljac guma

konkurencija resava sve
Slika

Korisnikov avatar
Nindza
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:11 am

Post od Nindza » Pon Jul 17, 2017 11:44 am

Ma bilo sta samo da nije ocajno kao sada.

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Pon Jul 17, 2017 11:46 am

akrobata napisao:
Pon Jul 17, 2017 5:56 am
Hahaha, našao sam se prozvanim :)
Naravno da sreća igra ulogu, ali možeš se na nju pozvati u jednoj trci u sezoni. Ovo što se ferariju i maxu dešava nije sreća. Pogledaj merc - on se ne poziva na sreću. I te promene menjača su očigledno bile proračunate. Max čim je spustio nos i počeo da vozi kako se vozi, odmah je upao u "prosek" - pogedaj šta radi riki sa tim bolidom. Ferari se raspada iznutra, to se vidi na svakom koraku, ali kao što to uvek biva u italiji, sve ostaje u krugu porodice, ne verujem da ćemo išta saznati skoro.
Ma ne na jednoj trci, vec na 2 kruga se pozuvam na nju. Da obe gume ode u isti momenat, pa neznam ako tu sreca ne igra ulogu gde ce? To sto je ferrari sporiji i sto nemoze da pobedi to je drugo.
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Korisnikov avatar
akrobata
Reactions:
Pridružio se: Ned Maj 14, 2017 8:41 am

Post od akrobata » Pon Jul 17, 2017 3:07 pm

Dekio napisao:
Pon Jul 17, 2017 11:46 am
akrobata napisao:
Pon Jul 17, 2017 5:56 am
Hahaha, našao sam se prozvanim :)
Naravno da sreća igra ulogu, ali možeš se na nju pozvati u jednoj trci u sezoni. Ovo što se ferariju i maxu dešava nije sreća. Pogledaj merc - on se ne poziva na sreću. I te promene menjača su očigledno bile proračunate. Max čim je spustio nos i počeo da vozi kako se vozi, odmah je upao u "prosek" - pogedaj šta radi riki sa tim bolidom. Ferari se raspada iznutra, to se vidi na svakom koraku, ali kao što to uvek biva u italiji, sve ostaje u krugu porodice, ne verujem da ćemo išta saznati skoro.
Ma ne na jednoj trci, vec na 2 kruga se pozuvam na nju. Da obe gume ode u isti momenat, pa neznam ako tu sreca ne igra ulogu gde ce? To sto je ferrari sporiji i sto nemoze da pobedi to je drugo.
Pa dobro, to je ugao gledanja. Kao da boksuješ protiv Tajsona, mlatiš okolo rukama u nadi da ćeš ga pogoditi u bradu i kad izgubiš kažeš "nisam imao sreće, za malo da ga pogodim i nokautiram". Objektivno, jasno ti je kolike su ti bile šanse i da sreća sa tim nema nikakve veze. :)

p.s. ja sam zakleti kimijev navijač još od saubera. Verovatno ću prestati da gledam f1, posle punih 30 godina, kada se on povuče i zato mi ovo njihovo lutanje verovatno još teže pada
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti

Korisnikov avatar
Schumacherista
Reactions:
Pridružio se: Ned Jul 09, 2017 5:15 pm

Post od Schumacherista » Pon Jul 17, 2017 5:23 pm

Pre svega, pozz svim forumašima, čestike srebrinima, žutima, ružičastima i bikovima, saučešće nama crvenima.
Mercedesi odvezli trku sezone, čak je i Ham izjavio negde da im je trka apsolutno perfektno odvezena, stvarno svaka čast i njemu i Nik...errrr Valteriju :D . Čak mislim da je Botas u ovom trenutku brži i od Luisa, ali je uz Roscco-a i Cocco njegov trenutni status Bottascco :mrgreen: .
Red bul je kanda napravio korak napred, dosta su dobro vozili, mada još kaskaju i za Mercom i za Ferarijem. Hulk je lepo odvezao, biće taj Reno mnogo zajeban sledeće godine ako ovako nastavi, još ako im dođe Nando, biće interesantno. Indija standarno u bodovima, kao Hofenhajm na kladži, uvek ispoštuju kad igraju kući. :mrgreen: .
Ali kakav odvratan vikend za sve Ferariste :( :( :( :( , strava i žasu. Sviđa mi se ovaj novi upgrade motora, još jedan do kraja sezone i biće slabiji od Honde :mrgreen: :mrgreen: , a to je već umetnost postići. Stvarno u*rali su mi vikend do daske, a mislio sam da posle odlaska Radonje iz Zvezde ništa gore ne može da mi se desi prošle nedelje, ali stari dobri Ferari me demantuje po ko zna koji put.
Stvarno teška tuga...... Kimi brat :cry: :cry: :cry: ima li kraja njegovim pehovima..... Fetel isto, čini mi se da gubi samopouzdanje, opet počinje da kuka preko radija.....sve u svemu, nije dobro.
I da, za kraj, hajde mi da se organizujemo, da počnemo neku peticiju da pravimo protiv ona dva indijanca što prenose na SK-u, us*ru mi svaki prenos, pa moram da menjam na RTL da slušam one Švabove kako reže, jbt ko da gledam Otpisane.

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:

Post od Dekio » Pon Jul 17, 2017 6:08 pm

akrobata napisao:
Pon Jul 17, 2017 3:07 pm
Pa dobro, to je ugao gledanja. Kao da boksuješ protiv Tajsona, mlatiš okolo rukama u nadi da ćeš ga pogoditi u bradu i kad izgubiš kažeš "nisam imao sreće, za malo da ga pogodim i nokautiram". Objektivno, jasno ti je kolike su ti bile šanse i da sreća sa tim nema nikakve veze. :)

p.s. ja sam zakleti kimijev navijač još od saubera. Verovatno ću prestati da gledam f1, posle punih 30 godina, kada se on povuče i zato mi ovo njihovo lutanje verovatno još teže pada
Pa sad nije ti bas dobra sporedba, samo su 2 kruga bila u pitanju, ajde seb je imao agresivnu voznju, nekoliko lockups pa je ta guma otisla, ali Kimi je imao bas smirenu trku, nikakvu borbu i dobio je isto. Nije u pitanju nikakav kvar, nego guma, koja je kod svih ista, a desi se samo na dva bolida.

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:

Post od Dekio » Pon Jul 17, 2017 6:11 pm

Winners and Losers - Great Britain
https://www.formula1.com/en/latest/feat ... ettel.html
Ferrari i Vettel u drustvu Kvyatu i Palmeru na dnu

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:

Post od Dekio » Pon Jul 17, 2017 6:23 pm

Slika

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Pon Jul 17, 2017 7:42 pm

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:

Post od Dekio » Pon Jul 17, 2017 8:11 pm

ahahahaha yellows in turn 7. Yeah that's because of me :D :lol:

Odgovori