VN Austrije 07.-09.07.2017.

Zaključana tema
Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Re: VN Austrije 07.-09.07.2017.

Post od zamlatuljko » Uto Jul 11, 2017 9:25 pm

Sad opet 45 strana za trku
Slika

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Uto Jul 11, 2017 9:29 pm

Zabranili meni i srbinu slike i eto rezultata, 46 strana :D
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Uto Jul 11, 2017 10:04 pm

Dobro veče svima.
Moderator sam na forumu, forumu koji je do prije određenog vremena, imao vjerovatno najnormalnije fanove na Balkanu, u to sam ubijeđen.
Načitane, elokventne, i nadasve obrazovane mlade ljude, koji su na sve načine pokušavali da mjesto našeg sajber okupljanja učine još boljim, ljepšim, i sigurno zanimljivijim.
U ovom trenutku, to mi djeluje veoma, veoma daleko.
Zašto ?
Odmah sam sebi dajem odgovor. Pa, iz više razloga.
Jedan od njih, ali sigurno najgori, zove se - sujeta. Ljudska, ona najgora, najpoganija.
Lagano je i ovaj forum dovela do ruba egzistencije, a srpski političari odmah bio dodali - moralne egzistencije.
Kako bilo, na granici smo. Lično, prestao sam pisati. Smorili ste me. Svojom sujetnošću, nedopuštanjem da se ikom od vas nadobudnih, nešto objasni, ukaže, pokaže, da se taj nadobduni nauču nečemu.
Svi znaju sve, oni napravili svog tatu, ne on njih. Idemo obrnutim redoslijedom, ne damo naprijed onim koji nešto hoće reći, ukazati...

Jako mi je žao, što u zadnje vrijeme primjećujem na forumu takav stav ljudi, kog prije nije bilo. Taj odbojni, kurčeviti stav. Ja, pa ja...
I opet ja... a kad i zadnji bus prođe, ja ću stajati na stajnci, i čekati - sebe.
To, e to mrzim. I to je pojelo ovo jedno malo mjestašce u univerzumu, sa hrpom raspoloženih ljudi, spremnih na šalu, šegu, a sve u sklopu najdražeg sporta.
Odjednom , došao je Kimi, Lusi, Fet. Njihove ego borbe, manijakalna natezanja i plačipičkovske kukanije u radio , kako upravo onog drugog treba vaspitačica Čarli da istuče... i masa nekih ljudi koji su sa novim ruhom starog nam sajta došli na ovaj forum, svečano obučen u ,koje li koincidencije, u crvenu boju, primila se na te kukanije, kako je baš onaj njihov u pravu, kako baš on treba da potuče vjetrenjače, i donese dašak sunca potlačenoj masi... Na bijelom konju...
I sad, dok čitav moto univerzum komentariše borbe najvećih timova, mi ovdje raspredamo je li on vozio bolje dok je bio bekrija, ili sada, kad svoju mladu voda za sobom, sa sve djecom, ćelepuzijom... Dokle je sve to otišlo.
A, ono što treba shvatiti, a niko od vas neće, koji se koljete, je li Bundeva startao mil sekund prije, ili zeru poslije, je baš ono, da je u stvari ono za što mi svi navijamo, zdušno, iskreno, najiskrenije, nepatvoreno, u stvari - Formula 1.
Kakvi vozači, kakvi k...ci ,onako pojedinačno, da nije samog sporta, esencije... Za kog bi drajvao Kimi da nije Ferarija, za kog Lujo da nije Merca. Za koga ?
Gdje bi Čeko prdio da nije pink bolida ? U WTCC ? Možda. Gdje bi Palma krao Bogu dane ?...
Ček ček... Pa svi su oni u F1... Najbržem sportu...
I zato, batalite šuplje priče, i natezanja o tome ko je šta ručao, ko je kako prdnuo, i čije dijete nosi Pampers.
F1 je nešto što pokreće svijet, nešto što donosi radost u svako moje nedjeljno F1 jutro.
Dalje od toga. Nemojte kvariti ugođaj. Pokvarite mi ga svaki put, u zadnjih dva mjeseca, kad uđem na ovaj forum. Mjesto gdje sam nekad provido po maltene čitav dan, sa meni jako dragim ljudiam. Libo me racku za vaše natezanije, za umobolne poruke. Ovo je sport ljudi slobodne volje, likova koji dva dana provode na padinama bjelosvjetskih trkališta, spremni na pržnje od sunca, da bi pogledali sat i po moralnog gušta.
Elem, naravoučenije.
Navijajte, volite. Pratite, pišite. Čak, i komentarišite. Ali, ljudski, iskreno. Nepatvoreno. Kolegijalno. Budite kolege, dobre kolege. Nekad, imadoh mnogo klolega ovdje, na ovom forumu. Sad većine ni ne piše. Upitajte se, zašto ???

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Uto Jul 11, 2017 11:09 pm

Zaboravih trku da komentarisem

Botas

Slika

fetel uvecao prednost u odnosu na prvog pratioca

Slika

roman grozan konacno naucio kako da zavrsi trku
Slika

luis previse spor da bi mogao da gadja botasa kacketom
Slika

kimi stigao je cek za autriju
Slika
kvjat

Slika

fors indija je konacno resila vozace

Slika

celokupna trka bila jedno veliko vozinkanje u krug
osim maksa
Slika
Slika

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Uto Jul 11, 2017 11:52 pm

добро ураѓено...

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Sre Jul 12, 2017 12:05 am

Dekio napisao:
Uto Jul 11, 2017 9:29 pm
..i spasili onu 'instituciju foruma' od bruke da mu se vise ne smeju dok citaju kako sam ga razvalio..
Poslednja izmena od One and Only u Sre Jul 12, 2017 1:10 am, izmenjeno 2 puta ukupno.
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Sre Jul 12, 2017 12:06 am

Pokusao sam da objasnim neke stvari a onda odustao posle pola sata pisanja
Mislim da je procitao onaj ko je trebao to sto sam napisao..
Mozda je ponekad i bolje biti gost nego uklopiti se u kolotecinu.
Mislim da smo danas trebali biti banovani pod obavezno obojica, i to na mesec dva najmanje!
Ovako ce sranja tek biti a to ne valja za forum..
Poslednja izmena od One and Only u Sre Jul 12, 2017 1:05 am, izmenjeno 5 puta ukupno.
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Sre Jul 12, 2017 12:25 am

Dekio napisao:
Uto Jul 11, 2017 9:29 pm
Tražili su pregledne teme trka, dobili su ih, šalim se leto je ne stižem da pišem ni da gledam trke, a posla više nego ikad i otud moja slaba aktivnost u temama
Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Sre Jul 12, 2017 1:36 am

Ma meni slike smetaju samo što mi troše internet....ništa više.

Kući na PC-ju volim da ih gledam i to vrlo...

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Sre Jul 12, 2017 6:52 am

zamlatuljko napisao:
Uto Jul 11, 2017 11:09 pm
Zaboravih trku da komentarisem
:lol: gde ih samo nađe?!
PIRELI NAPOLJE IZ F1 !!!

Zaključana tema