VN Austrije 07.-09.07.2017.

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Nindza
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:11 am

Re: VN Austrije 07.-09.07.2017.

Post od Nindza » Sre Jul 12, 2017 7:01 am

Normalno da je malo strana kad se najzanimljiviji dogadjaj bio dok su svetla jos bila crvena.
Ostatak trke bulja. Bilo kao nesto malo desavalja poslednjih 5-6 krugova, al na kraju ne dobismo nista.
"A 22 year old girl is like a good carpenter. No wood gets wasted" - Charlie Harper

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Sre Jul 12, 2017 7:45 am

gjoko-mkd napisao:
Sre Jul 12, 2017 1:36 am
Ma meni slike smetaju samo što mi troše internet....ništa više.

Kući na PC-ju volim da ih gledam i to vrlo...
Thumbnails slika bi bio spas za trošenje interneta. Ali sa onoliko slika koliko ih kače Srbin i Dekio to bi bio prevelik posao.

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Sre Jul 12, 2017 8:15 am

Deadpool napisao:
Sre Jul 12, 2017 6:52 am
zamlatuljko napisao:
Uto Jul 11, 2017 11:09 pm
Zaboravih trku da komentarisem
:lol: gde ih samo nađe?!
Gde hoces, samo moras da pamtis situacije i gifove
Slika

Korisnikov avatar
srdjanprpa
Reactions:
Pridružio se: Čet Mar 02, 2017 6:17 pm

Post od srdjanprpa » Sre Jul 12, 2017 9:38 am

Ja sam za pre da se kace slike a manje pljuvanje po forumu.
Bolje da imamo 10 strana kvalitetnog posta nego 60 loseg.

EDIT:
Mislim da bi bilo ok, da stavimo pravilnik ponasanja na forumu.

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Sre Jul 12, 2017 9:39 am

zamlatuljko napisao:
Sre Jul 12, 2017 8:15 am
Deadpool napisao:
Sre Jul 12, 2017 6:52 am
zamlatuljko napisao:
Uto Jul 11, 2017 11:09 pm
Zaboravih trku da komentarisem
:lol: gde ih samo nađe?!
Gde hoces, samo moras da pamtis situacije i gifove
I da sve to smisleno uklopiš ;)
Greške su za početnike,mi iskusni pravimo katastrofe!

Korisnikov avatar
Nelson
Reactions:
Pridružio se: Sre Mar 22, 2017 6:33 pm

Post od Nelson » Sre Jul 12, 2017 10:46 am

Zabošće Botas Luisa samo tako. Tačno mu se vidi u očima neki ludi gen.

Slika
Slika

Korisnikov avatar
iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Sre Jul 12, 2017 11:54 am

Dobar dan svima,

I ja cu kao kolega centurion, nakon jucerasnjih neprijatnosti nesto reci.
Kao vrsilac duznosti moderatora ovde, moja uloga nije da izigravam fikus vec i da delujem pa sam tako zakljucao i ocistio jucerasnji mali dijalog izmedju nasih clanova. Sta je bilo, bilo je, i nadam se da se nece ponoviti. Druga i vaznja stvar je sledeca - vise nece biti tolerisanja nikome. Nekima smeta stav a la Robokap ali mora se tako inace bi anarhija potpuno preuzela i ovaj a pocela je i stari forum. Zao mi je sto sam ponekad grub, medjutim, ljudi ne vole kada im popustas bas svaki put, a ja jesam miran ali kada se razgoropadim tesko okolini...Nije Hulk mod, jos gore, VladimirVotka mode i koferce :)
Drugo, zaista molim pojedine clanove ali poslednji put da se uzdrze provokacija, bockanja i ostalih gluposti. Kao sto rece jedna legenda starog foruma, radije cu da imam 10 ljudi koji kvalitetno pisu nego 100 koji ne pisu nista ili gluposti. Prema tome, pisite i komentarisite, ali ne podbadajte, ne provocirate i ne trazite djavola tamo gde ga nema. Nema potrebe za time. Ako vam nesto znaci, facebook grupa F1-serbia presla je uveliko 6000 lajkova. To nije mala stvar uzevsi u obzir da pratimo sport kome je popularnost u ovoj fudbalsko/teniskoj zemlji jako mala.
E da i slike - kacite slike necega vaznog a ne milion slika prolaska jednog te istog bolida iz svih uglova. To nam ne treba, trebaju nam 100 strana kvalitetne rasprave a ne od 100 strana 60 strana slika. Ako me bas zanimaju slike, motorsport ima fenomenalnu galeriju kao i gpupdate.

Toliko od mene, nadam se da necu morati vise da se oglasavam po bilo kom pitanju.

P.S.
zamlatuljko neka zavrsi pricu o Sumaheru, posto je stavio kraj prvog dela pa da kompletira i da se kaci na blog.

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Sre Jul 12, 2017 1:54 pm

Ako sinovac prestane da izigrava Urosa Nejakog i ni na koji nacin me ne stavi vise u usta ja cu biti cool
Znaci ako izadje iz svog viberovsko/virtualnog polskog klozeta ja sigurno necu vise zapocinjati svadju.
Juce sam birao reci DO DASKE a opet sam ga smestio na dno tog istog klozeta da su mi pojedini slali tumbnajle mojih komentara njemu, odusevljeni, impresionirani, orgazmicno ponosni.. Jer kad nekom poverite svoju najdublju intimu a on vam uzvrati ne dvolicjem nego trolicjem onda sinak budi spreman na TOTALNU diskreditaciju ako me ne banuju. Samoprozvana 'Institucija foruma' ima iza sebe 5/6 ljudi a ja kao niko i nista preko dvadeset i svima njima sam zahvalan sto su juce ispostovali moju zelju da se ne mesaju ni na koji nacin i uyimaju moju stranu. HVALA. Ovom prukom stavljam tacku (ne, moram jos samo da ga sutnem iz moje teme) i ponovo javno trazim da zbog onog juce sinak i ja budemo banovani na duzi period kao primer sta ne treba raditi.
Jer opet ce kad zausti nesto mawerick ili mercedes amg ili dinca93 ili FAP (da ne nabrajam Kimijevstine) par nekih medju crvenima da skoce i eto opet bljuvotina a onda i novog potonuca foruma koji sve vise lici na Titanik, ali da sve bude jos gore onaj koji je zarobljen u boci.. Sa nadom u ban nakon ovog i sledeceg mog posta Paprika i Ice, juce ste 'spasili' daljeg podsmejavanja 'instituciju' brisanjem postova / danas spasite forum i banujte me na 3 meseca a njega bar na 3 nedelje (makar kao eksperiment) oseticete kako ce forum opet da ima veci broj poseta (za viber/kurajber ne garantujem) nakon toga nadam se i dobrom druzenju svih vas ostalih
edit.peace a ne pace kako sam prvobitno napisao
Poslednja izmena od One and Only u Sre Jul 12, 2017 2:04 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Sre Jul 12, 2017 1:56 pm

Nelson napisao:
Sre Jul 12, 2017 10:46 am
Zabošće Botas Luisa samo tako. Tačno mu se vidi u očima neki ludi gen.
Nesto slicno sam pomislio i ja juce.., a kazu da veliki mozgovi isto misle 8-)
Vetel nikad nije igubio titulu kad je imao ovoliku bodovnu prednost a mislim da Je Luis toga svestan
Ipak konstruktorska bitka ce biti mnogo neizvesnija i malo vecu sansu dajem Mecki
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Sre Jul 12, 2017 2:35 pm

Ja ipak verujem da Mecka uzima obe titule bas sto znaju ko je i Vettel i Ferrari ima jos zesce da rade na tome.
Ili Bundeva ili Hamilton nije bitno ko pobedi bitno je da mecka uzme obe titule.

Zaključana tema