VN Azerbejdžana 23.-25.06.2017

Zaključana tema
Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Re: VN Azerbejdžana 23.-25.06.2017

Post od poTTa20 » Čet Jun 29, 2017 8:50 am

Alonso na triciklu :D

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am

Post od DzonyDLG » Čet Jun 29, 2017 1:04 pm

Haahahah hey ebay i want to stop Mclaren :D :D :D
Slika

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Čet Jun 29, 2017 2:43 pm

:lol:

Slika

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:

Post od poTTa20 » Čet Jun 29, 2017 6:23 pm

Mercedes menja dizajn kačenja zaštitnika glave posle ovoga što se desilo na tzrci. Toto je izjavio da je su se inžinjeri odmah bacili na posao kako bi ustanovili u čemu je problem. Zaključili su da je kritičan deo bio iza glave vozača i da su primetili da su kačenja kraća nego kod nekih drugih timova, tako da će to srediti do V.N. Austrije.

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:

Post od poTTa20 » Čet Jun 29, 2017 6:34 pm

Korisnikov avatar
blaxican
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 23, 2017 7:34 pm

Post od blaxican » Čet Jun 29, 2017 7:17 pm

[/quote]

Setih se da ti nisam odgovorio.

Pazi, ovaj put neće biti kao sa Šumijem, jer kada je on prešao u Ferari, ja sam prestao da navijam za njega.
Ako "Slučaj" pređe u Ferari, onda ćemo biti na istoj strani, a ja ću se uklopiti u crvenilo foruma :D
[/quote]

Ja sam tako isto, samo prestao da navijam za Ferari zbog Shumija... onda je valjda bio Hakinen u Mc :lol:

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:

Post od poTTa20 » Pet Jun 30, 2017 1:22 am

Ja tada poceo da navijam za Vilneva. :mrgreen:

Korisnikov avatar
Nindza
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:11 am

Post od Nindza » Pet Jun 30, 2017 2:15 am

poTTa20 napisao:
Pet Jun 30, 2017 1:22 am
Ja tada poceo da navijam za Vilneva. :mrgreen:
Au nasao si za koga da navijas u pizdu materinu :lol:
"A 22 year old girl is like a good carpenter. No wood gets wasted" - Charlie Harper

Korisnikov avatar
PilotEmbraer
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 2:29 pm

Post od PilotEmbraer » Pet Jun 30, 2017 2:03 pm

Evo i ja da nesto napisem jer nisam imao kad...
Trka je bila tolalno luda, ja sam iskreno divno zabavio iako je Ferari prosao kako je prosao. Osvrnucu se najvise na duel Bottasa i Kimija, kao i Hamiltona i Vettela.
Sto se tice Bottasa, mislim da je momak pod velikim pritiskom u Mercedesu i zeli da ostane u istom po svakoj ceni, on kao da nema odlike pravog Finca. Ove greske koje on pravi na kocenju nisu zanemarljive, tako da bi barem njegov inzenjer trebao da mu skrene paznju za to jer ce doci situacija gdje ce na isti nacin nekoga dokaciti, a taj drugi slucajno dokaciti onoga ko je prioritet u timu Mercedesa. Necu da se bavim sa tim da li je za kaznu ili ne, ali sam siguran da je bio bas bilo koji drugi tim u onoj situaciji da bi dobio kaznu.
E sad uveliko prepricani, ispricani ili ne znam kako vec duel Hamiltona i Vetela. Hamilton je odradio posao na pravi nacin, navukao je Vettela doktorski, ( nevjerovatna cinjenica je da FIA navodi da Hamilton nije kocio, a odlicno se vidi na grafici da jeste) Vettel je ispao jedno veliko magare, ono sto je uradio ne podrzavam ni na jedan nacin i zasluzio je kaznu (mislim na ono bocno cukanje ). Ono sto mu opravdavam je to da je uveliko sezona, trenutno je veliki zar borbe, emocije rade i ponijelo ga je, ali ujedno kada su ga pitali sta je uradio, on se pravi lud. Budi covjek za razliku od ovog drugog pa kazi "izvinjavam se tako i tako, emocije rade i gotovo" , a ne pravis se lud. Sto se tice Hamiltona, zasluzio je kaznu u prvom slucaju SC, kad je obisao SC, a SC nije presao jos uvijek liniju koja oznacava da je kraj perioda pod SC. Izgleda da su momci iz kontrole trke 101 put pogledali Mercedesu kroz prste, jednostavno u cijelom zaru borbe to se zaboravilo. Drugo, ono navlacenje Vettela da mu zabije ?#@*&%! u dupe, je takodje bilo za kaznu, ne onu sto je dobio Vettel nego drive through penalty. Nego to su posla koja treba da se bavi maFIA ali izgleda da ce to oni gledati na drugi nacin.
E sad da se osvrnem na Kimija. Ti si najveci baksuz koji je ikada bio u Formuli 1, ja za ovih 25 godina gledanja nikad nisam vidio da neko ima manje srece od tebe. Uzas.
Ferari, svako ko je imalo pomislio da je Ferari pao, Ferari nije pao. Trkacki tempo je bio na vrhunskom nivou, Hamilton nije mogao da pobjegne Vettelu preko 3 sekunde kada je bio prvi, a imajmo u obzir da se odmah na pocetku trke odvojio makar 2ipo sekunde nakon onog cukanja Bottasa i Kimija. Takodje treba uzeti u obzir Vettel je vozio ICE 1, koji je sigurno za 50hp manji od ICE 3 prosto sam bio odusevljen i nisam mogao vjerovati da je tolila razlika u kvalifikacijama i trci, a opet to je ono sto i Kimi i Vetel davali zadovoljstvo nakon petka, a i subote.
Zao mi je sto je Vettel napravio gresku u svom sistemu, jer je mogao ladno do pobjede na ovoj trci. Ali eto mislim da je na neki nacin pravda izasla na vidjelo jer je Hamilton imao problema sa onim jastucicem iza glave pa je donekle donesena pravda. A sto se tice tog problema kod Mercedesa, za ono se dobija crna zastava. Mercedes trenutno uziva u velikim povlasticama, ali kao sto kaze ono stara "vrti para gdje burgija nece"
Ono sto mi je drago vidjeti jeste borba se zahuktava, kako na stazi tako i ovdje na forumu. Nego do skoro sam bio ja taj koji previse pljuje i psuje, a isti ti koji su me osudjivali pokazali su interesantan recnik :D

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:

Post od poTTa20 » Pet Jun 30, 2017 2:21 pm

Zaključana tema